INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Napokon jedno svijetlo u ovoj tami građevinskog sektora.

Netko je ovršio ili je pri kraju sa ovrhom na 0,09 knjigovodstvene vrijednosti dionice. Stvarno mu se žurilo ili je to morao raditi po nalogu suda,zato ovako niska cijena.

lp

Ovrha je na tri milijuna kuna a sjeli su na svih 59000 dionica industrogradnja nekretnina i onda ih rasprodaje InterKapital po sudskoj odredbi sve dok ne proda dovoljno da pokrije tri milijuna kuna. Na webu Fine se mogu naci detalji. To je jako srušilo cijenu, vjerojatno su pri kraju.


Netko je ovršio ili je pri kraju sa ovrhom na 0,09 knjigovodstvene vrijednosti dionice. Stvarno mu se žurilo ili je to morao raditi po nalogu suda,zato ovako niska cijena.

lp

Ovrha je na tri milijuna kuna a sjeli su na svih 59000 dionica industrogradnja nekretnina i onda ih rasprodaje InterKapital po sudskoj odredbi sve dok ne proda dovoljno da pokrije tri milijuna kuna. Na webu Fine se mogu naci detalji. To je jako srušilo cijenu, vjerojatno su pri kraju.
[/quote]

Znamo tko prodaje, ali ne znamo tko kupuje…


Znamo tko prodaje, ali ne znamo tko kupuje…

petak i danas su velike količine kupovane, 99% skidanjem s aska. bit će da se očekuje brz i povoljan rasplet [emo_palacg]


Netko je ovršio ili je pri kraju sa ovrhom na 0,09 knjigovodstvene vrijednosti dionice. Stvarno mu se žurilo ili je to morao raditi po nalogu suda,zato ovako niska cijena.

lp

Ovrha je na tri milijuna kuna a sjeli su na svih 59000 dionica industrogradnja nekretnina i onda ih rasprodaje InterKapital po sudskoj odredbi sve dok ne proda dovoljno da pokrije tri milijuna kuna. Na webu Fine se mogu naci detalji. To je jako srušilo cijenu, vjerojatno su pri kraju.
[/quote]

Sve mi je to poznato kolega, ali ipak hvala na postu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Netko mlati po asku sa miljun kuna kao da nema sutra. Sobzirom da se odjednom nađu svi nalozi na bidu vjerojatno je riječ o jednom kupcu ili jednoj grupici.
To me potsjeća na ksst prije dvije godine. Odletjelo je onda 500% u kratkom vremenu. Ako je ovrha namirena pad je završio…… a koliko će rasti?? Ako nagodba uspije može čak do 1000…ali mislim da je to ipak previše.[emo_ooooo]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Napokon jedno svijetlo u ovoj tami građevinskog sektora.

Da, i to zahvaljujući tome što su se makli od građevine.



Napokon jedno svijetlo u ovoj tami građevinskog sektora.

Da, i to zahvaljujući tome što su se makli od građevine.
[/quote]

a čime se onda bave??

Industrogradnja je prijavila nešto manje od 200 milijuna kuna obveza, potvrdila je. Navela je i da prijedlog nagodbe dobar te da su revizori potvrdili vjerodostojnost dokumentacije.

Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


a čime se onda bave??

Ničim, što je još uvijek bolje nego građevinom. [emo_smijeh]



Napokon jedno svijetlo u ovoj tami građevinskog sektora.

Da, i to zahvaljujući tome što su se makli od građevine.
[/quote]

Makli se od građevine ?! I s čim se sad bave, možda s tapiserijama i goblenima ? Koliko mi je poznato Industrogradnja je brend u građevini te iako su skrahirali nije mi jasno u kojem bi smjeru radikalno drukčijem trebali sada ići.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Makli se od građevine ?! I s čim se sad bave, možda s tapiserijama i goblenima ? Koliko mi je poznato Industrogradnja je brend u građevini te iako su skrahirali nije mi jasno u kojem bi smjeru radikalno drukčijem trebali sada ići.

Realno oni su sad nekretninski fond i sve se svodi na koji će način iskoristiti nekretnine koje imaju.

New Report

Close