INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prošlo 4.825 komada, a tek je deset sati i pet minuta. Ovoga nema ni u americi[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Opaa, kupovni nalog od 3000 komada na 115 kn, počistio je lijepu količinu!
Da neće INDG uskoro kao VDKT sa 100 na 400 kn????

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Industrogradnja je u predstečajnoj nagodbi da bi se na burzi mogla kupiti po 100 kuna, jer da nije u predstečajnoj znaš pošto bi danas bila?

pošto bi bila?
[/quote]
____________
Sad ćeš vidjeti pošto bu bila. Samo gledaj[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

šta se dešava ? ima li ko kakav info ?

Cookie Monster

Kolega Oetker, da li su informacije koje ste dobili o planovima vezanim za tvrtku na sastanku sa g. Galincem prošle godine dozvoljive da budu dostupne javnosti?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Jest, jest, sad se sjećam, imali smo sastanak sa gospodinom Galincem, sjećam se, bilo je to 21.12.2012. u Zagrebu, negdje u Savskoj, mislim na kućnom broju 66. Pričali smo o nekakvim planovima, sjećam se, bilo je nešto jako, jako bajno, jako obećavajuće. Na sastanku je bilo i nešto malo hrvatske javnosti…nakon sastanka uslijedio je tako dobar ručak, da sam ja već tokom ručka zaboravio o čemu smo mi to na nsastanku pričali…ali ako se štogod sjetim, gospodine plavi, ja ću i vama i javnosti rado prenijeti. Sad samo gledajte promet na industrogradnji…pa to je za oscara, a ne oni silni holivudski filmovi što sliče na limunade i kojekakve druge sokove.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Jest, jest, sad se sjećam, imali smo sastanak sa gospodinom Galincem, sjećam se, bilo je to 21.12.2012. u Zagrebu, negdje u Savskoj, mislim na kućnom broju 66. Pričali smo o nekakvim planovima, sjećam se, bilo je nešto jako, jako bajno, jako obećavajuće. Na sastanku je bilo i nešto malo hrvatske javnosti…nakon sastanka uslijedio je tako dobar ručak, da sam ja već tokom ručka zaboravio o čemu smo mi to na nsastanku pričali…ali ako se štogod sjetim, gospodine plavi, ja ću i vama i javnosti rado prenijeti. Sad samo gledajte promet na industrogradnji…pa to je za oscara, a ne oni silni holivudski filmovi što sliče na limunade i kojekakve druge sokove.

Sve mi ovo zvući kao tipičan navlakački post.
Moja preporuka je zanemariti ovakve bajkovite priče i orjentirati se na neke druge stvari oko ove dionice, a koje su službene i dostupne javnosti.
Ovo nije preporuka za kupnju niti prodaju ove dionice.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Svima na znanje. Prema mojim izračunima ovrha je završila sada je vrijeme da cijena dionice ide gore, naravno uz pobiranje onih kojima je burek dva dovoljno.

jos malo pa nestalo po 120 [emo_smijesak]

nije nagovor na k/p

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...


Svima na znanje. Prema mojim izračunima ovrha je završila sada je vrijeme da cijena dionice ide gore, naravno uz pobiranje onih kojima je burek dva dovoljno.

Netko je ovršio ili je pri kraju sa ovrhom na 0,09 knjigovodstvene vrijednosti dionice. Stvarno mu se žurilo ili je to morao raditi po nalogu suda,zato ovako niska cijena.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…ispada da ovrha traje 3 mjeseca, jer koliko vidim na ovim razinama smo već 3 mjeseca



Svima na znanje. Prema mojim izračunima ovrha je završila sada je vrijeme da cijena dionice ide gore, naravno uz pobiranje onih kojima je burek dva dovoljno.

Netko je ovršio ili je pri kraju sa ovrhom na 0,09 knjigovodstvene vrijednosti dionice. Stvarno mu se žurilo ili je to morao raditi po nalogu suda,zato ovako niska cijena.

lp
[/quote]



Svima na znanje. Prema mojim izračunima ovrha je završila sada je vrijeme da cijena dionice ide gore, naravno uz pobiranje onih kojima je burek dva dovoljno.

Netko je ovršio ili je pri kraju sa ovrhom na 0,09 knjigovodstvene vrijednosti dionice. Stvarno mu se žurilo ili je to morao raditi po nalogu suda,zato ovako niska cijena.

lp
[/quote]

Njemu nebitno, jer je imao dovoljno dionica da namiri dug i po ovoj cijeni.

New Report

Close