INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da promijenim post.

Zna li netko koliko je ostalo komada od ovrhe da se namiri 3 000 000 kn kako piše u podacima na fini?

na 110 kn na kupnji je 100H nalog (skriveni) i nitko mu ne želi prodati???

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


Da promijenim post.

Zna li netko koliko je ostalo komada od ovrhe da se namiri 3 000 000 kn kako piše u podacima na fini?


——–

Ostalo je 69 komada, ako vam to nešto znači, ali vidim ima dosta prodaje na 500 kuna, pa ako vam nije skupo, a vi uzmite da ne čekate.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Da promijenim post.

Zna li netko koliko je ostalo komada od ovrhe da se namiri 3 000 000 kn kako piše u podacima na fini?


——–

Ostalo je 69 komada, ako vam to nešto znači, ali vidim ima dosta prodaje na 500 kuna, pa ako vam nije skupo, a vi uzmite da ne čekate.
[/quote]

69 Hm, čudno pa nije ovo HT.




Da promijenim post.

Zna li netko koliko je ostalo komada od ovrhe da se namiri 3 000 000 kn kako piše u podacima na fini?


——–

Ostalo je 69 komada, ako vam to nešto znači, ali vidim ima dosta prodaje na 500 kuna, pa ako vam nije skupo, a vi uzmite da ne čekate.
[/quote]

69 Hm, čudno pa nije ovo HT.
[/quote]

Koja vremena! danas protrgovano 1,5% firme.

Da, i ostalo na kupnji do 98 kuna još 2,5% firme. Meni to ne miriši na stečaj.


Da, i ostalo na kupnji do 98 kuna još 2,5% firme. Meni to ne miriši na stečaj.

kupnja se ustalila na 110 kn i sad čeka hoće…a prodaja niti kunu iznad i nitko ne popušta?!

Danas dosta solidan promet. Primječuje se lagani nervozitet na bidu, kao da kupci nisu sigurni da će imati vremena uskočiti u vlakić kad izađe bijeli dim[emo_smijesak].
Sa 2000 aska nikako se nije moguće nakrcati ovom dionicom u slučaju iznenadne dobre vijesti. Ali ni ovih 900.000,00 kuna se danas nije upucalo radi 10% zarade. Ovdje ulaze samo oni koji očekuju od 500% pa nadalje….

Ako Badel uskoro odradi upadam ovdje[emo_kuna]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

a dobro gledam dug na moje dionice i nije bog zna šta velik
pa se pitam zašto je ova dionica u predstečajnoj ?

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Industrogradnja je u predstečajnoj nagodbi da bi se na burzi mogla kupiti po 100 kuna, jer da nije u predstečajnoj znaš pošto bi danas bila?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Industrogradnja je u predstečajnoj nagodbi da bi se na burzi mogla kupiti po 100 kuna, jer da nije u predstečajnoj znaš pošto bi danas bila?

pošto bi bila?

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!


a dobro gledam dug na moje dionice i nije bog zna šta velik
pa se pitam zašto je ova dionica u predstečajnoj ?

Problem je u likvidnosti a ne solventnosti tako da bi nakon predstečajne ako uspije, svi problemi trebali biti riješeni.

New Report

Close