INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

agonija se nastavlja

Otkazano prvo ročište za Industrogradnju


Mislim, kako stvari stoje, a soje dobro, da je marković svoj dug do kraja naplatio, i da ovrhe više neće biti, pa tako neće više biti ni dionica industrogradnje po jeftinoj cijeni, pa sam ja i danas dokupio po 129[emo_smijesak]

Ipak činjenice govore nešto drugo pa ne bi trebalo da moderator briše ovakove navlakačke postove molim lijepo. Hvala.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Baričević protiv svih[emo_smijeh] Pratim iz dosade i baš me interesira tko će biti u pravu. Ako Baričević bude u krivu jel to znači da je i na Badelu u krivu?
Ako tu na INDG Baričević bude u pravu jel to znači da je na Badelu isto u pravu?
Uh ….ja sam u tri dileme….[emo_smijeh]

——————

Korisniče bijeli golube, da jučer nije odloženo prvo ročište ne bi se danas moglo dokupljivati po ovako ugodnoj cijeni[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Baričević protiv svih[emo_smijeh] Pratim iz dosade i baš me interesira tko će biti u pravu. Ako Baričević bude u krivu jel to znači da je i na Badelu u krivu?
Ako tu na INDG Baričević bude u pravu jel to znači da je na Badelu isto u pravu?
Uh ….ja sam u tri dileme….[emo_smijeh]

——————

Korisniče bijeli golube, da jučer nije odloženo prvo ročište ne bi se danas moglo dokupljivati po ovako ugodnoj cijeni[emo_smijeh]
[/quote]

Nego po kolko?? (čebidabi)[emo_novac]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Valjda po 20

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Otkazano prvo ročište za Industrogradnju

HRVATSKA12.2.2013. 13:46 Suzana Varošanec

Vijeće zakazalo ročište prije nego je istekao rok za prijavu tražbina.

Prvo ročište u predstečajnom postupku Industrogradnje koje je bilo zakazano za ponedjeljak nije održano zbog ‘tehnikalija’ vezanih uz pitanje koliko traje rok za prijavu tražbina. Na dan kad je bilo zakazano isticao je posljednji dan roka kojega je nagodbeno vijeće odredilo vjerovnicima za prijavu tražbina, pa je ročište odgođeno.

Vjerovnike koji su došli na ročište odluka je prilično razljutila. Davorka Huljev, povjernica u tom postupku, objasnila je da vijeće nije željelo drugačijom odlukom riskirati da se ijedan vjerovnik nađe u situaciji da je oštećen. Prema njezinim riječima, po Zakonu o predstečajnoj nagodbi rješenje kojim se pozivaju vjerovnici bilo je izdano na rok od 30 dana od isteka osmog dana od objave oglasa.”To bi značilo da iznosi 46 dana. Kako je donesena Uredba koja je to pitanje uredila različito od Zakona, nagodbeno vijeće je uvidjelo da je postavljeni rok nemoguć. Objavljen je 30. siječnja ispravak rješenja u kojem je naveden rok od 30 dana što bi, pak, značilo da je zadnji dan bio 4. veljače”, rekla je.

Presudilo je što je ostao na snazi čl. 28. st. 1. Zakona koji, kaže Huljev, “određuje da se za sve obavijesti koje se objavljuju na webu Fine smatra da su objavljene protekom osam dana od objave pismena što znači da je zadnji dan za prijavu 11. veljače”. Da ne bi vjerovnike zakinuli vijeće je odlučilo da će uzeti u obzir sve prijave koje su poštom poslane do ponoći 11. veljače, rekla je. Dodala je i da ročište neće biti zakazano prije 25. veljače. Podatak će biti objavljen na webu Fine. Industrogradnja je prijavila nešto manje od 200 milijuna kuna obveza, potvrdila je. Navela je i da prijedlog nagodbe dobar te da su revizori potvrdili vjerodostojnost dokumentacije.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Neće nitko komentirati kupnju? [emo_beztona]

Boje se da ask ne pobjegne, ko da se ovo kupuje zbog 5 kuna[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Neće nitko komentirati kupnju? [emo_beztona]

navlakuša koja se vidi iz aviona….nitko tko želi kupiti ne bi tako pumpao bid nego bi čekao i polako kupovao…ovaj “kupac” s velikim nalozima ima jedino za cilj navući druge da skidaju ovu skrivenu prodaju na 110 kn, možda su čak jedni i drugi nalozi od istoga [emo_palacd]



Neće nitko komentirati kupnju? [emo_beztona]

navlakuša koja se vidi iz aviona….nitko tko želi kupiti ne bi tako pumpao bid nego bi čekao i polako kupovao…ovaj "kupac" s velikim nalozima ima jedino za cilj navući druge da skidaju ovu skrivenu prodaju na 110 kn, možda su čak jedni i drugi nalozi od istoga [emo_palacd]
[/quote]

Navlakuša?Pametni kupuju za 100 kn imovinu od 1000 kn.Ovakve prilike su rijetke!

U INDG će biti meda i mlijeka,kao vode u bujici!




Neće nitko komentirati kupnju? [emo_beztona]

navlakuša koja se vidi iz aviona….nitko tko želi kupiti ne bi tako pumpao bid nego bi čekao i polako kupovao…ovaj "kupac" s velikim nalozima ima jedino za cilj navući druge da skidaju ovu skrivenu prodaju na 110 kn, možda su čak jedni i drugi nalozi od istoga [emo_palacd]
[/quote]

Navlakuša?Pametni kupuju za 100 kn imovinu od 1000 kn.Ovakve prilike su rijetke!

U INDG će biti meda i mlijeka,kao vode u bujici!
[/quote]

vidjet ćemo vrijedi li imovina 1000 kn…
koliko još uopće ima taj koji rasprodaje na 110 kn?!?

Eh teoretičari zavjere.. zar nije čudna logika da bi netko stavljao 1,2 milje kuna na kupnju samo zato da mu mali počiste par stotki na 110? [emo_smijeh]
Nekima nikad dobro. Kad nema kupnje viču kako nema kupnje. Kad ima kupnje viču kako je navlakuša. Daj se odlučite.
Uglavnom, omjer je 15.280 komada na kupnji i 2.670 komada na prodaji. (Na ovo bi svaka TA “riknula”).
Objasnite mi zašto bi netko danas ovoliko love ububao u INDG ako će kao što vi kažete – u stečaj?

New Report

Close