INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je uzeo samo 720 komada onda baš ne vjeruje previše u nagodbu. To je simbolično, tek toliko da se može pohvaliti na blogu ako se kugla zaustavi na crveno[emo_zloban].

Kako god bilo šanse su fifti fifti a u slučaju dokapa po 1000 ili barem po 500 (kompromis= obje strane jednako nezadovoljne)mnogima će biti žao što nisu imali onu stvar da ulete. “Budite hrabri kad su drugi plašljivi” W.B.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kad je ročište?

Danas je ročište


Danas je ročište

sudeći po bježaniji i povlačenju kupnje na oko 75 kn, ne sluti na dobro

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

Kakvi dobro pa nema ni prave kupnje očito je da sve upućuje da ništa od nagodbe pa ko bi i normalan dao svoje potraživanje za 5-6% vrijednosti

E pa Đuro ima tešku ruku.


Danas je ročište

Hvala, mislio sam u koliko sati, znam da je danas.
Jel ima kakvih novosti?

Novosti su već na burzi samo pratite bid/aks sve će Vam biti jasno.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Novosti su već na burzi samo pratite bid/aks sve će Vam biti jasno.

Kolega MiroBaricevic, neznam koji vam je motiv da toliko drukate za stečaj no pitao sam za novosti s ročišta, a gatanje po bidu i asku prepuštam Vama.

Za dalekovod se na prvom rocistu nije nista odlucilo nego su se samo prebrojavali vjerovnici, pitanje je da li će se i ovdje išta danas znati. Bilo je u 11h ali lako moguce da još traje.

Hvala kolega lucky, čekamo dalje.



Novosti su već na burzi samo pratite bid/aks sve će Vam biti jasno.

Kolega MiroBaricevic, neznam koji vam je motiv da toliko drukate za stečaj no pitao sam za novosti s ročišta, a gatanje po bidu i asku prepuštam Vama.
[/quote]
________________

Čitam danas u Jutarnjem listu veliki naslov PAPA ODLAZI. Dalje od naslova nisam išao, jer pametnom je i to dosta. Pa, ako papa odlazi, a na slici, papa ipak malo bolje izgleda od ovoga baricevica, ja se nadam da uskoro i baricevic odlazi, pa mu možemo prije njegova odlaska dopustiti da sebi malo užitka priušti.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Baričević protiv svih[emo_smijeh] Pratim iz dosade i baš me interesira tko će biti u pravu. Ako Baričević bude u krivu jel to znači da je i na Badelu u krivu?
Ako tu na INDG Baričević bude u pravu jel to znači da je na Badelu isto u pravu?
Uh ….ja sam u tri dileme….[emo_smijeh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close