INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesu li ti one što prodaju dionice ? Pa kako će oni kupiti sami svoje dionice ? Jel se to smije mislim po Zakonu ? A nitko više i ne spominje javnu ponudu ?
Da li će biti i ona ? Jer trebala bi po Zakonu. I na kraju hoće li radnici dobiti plaće ?

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ima još toga?

Ima koliko hoćete samo kupujte JEFTINO JE ?

E pa Đuro ima tešku ruku.


Ima koliko hoćete samo kupujte JEFTINO JE ?

Zna li netko, hoće li uskoro ona javna ponuda?

TRANSAKCIJA U POSTUPKU PROVJERE

5.2.2013 14:34:28

Sukladno čl. 447 Pravila Zagrebačke burze, obavještavamo vas da je transakcija broj 1009 dionicama INDG-R-A u postupku provjere

Da se nije netko prevario pa sam sebi prodao ??????? A joj !

E pa Đuro ima tešku ruku.

ponistena transakcija 100 kom po 97,77 radi stvaranja privida trgovanja..[emo_plazi]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

Zagrebačka burza d.d. – poništenje transakcije

5.2.2013 14:54:35

Sukladno čl. 433. Pravila Zagrebačke burze, Burza može poništiti transakciju kako bi zaštitila javni interes, ulagatelje te pravično i uredno odvijanje tržišnih aktivnosti. Obzirom da je provedenim nadzorom uočeno da je transakcija dovela do iskrivljene slike tržišta, a koja daje privid trgovanja, obavještavamo vas, sukladno članku 448., o poništenju transakcije br. 1009 dionicama INDG-R-A (100 kom po 97,77 kn)

Možda doktor prepiso krivi lijek.

E pa Đuro ima tešku ruku.

a kazne za manipulaciju nisu male ,još se za to mora javno očitovati
ili ispričati
jednom sam i ja tako na ingri:)

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

meni je važno da je moja transakcija 90 komada po 97,50 prošla…još tri radna dana pa ročište, pa ćemo se i na industrogradnji veseliti, k’o danas na varteksu[emo_smijesak]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


meni je važno da je moja transakcija 90 komada po 97,50 prošla…još tri radna dana pa ročište, pa ćemo se i na industrogradnji veseliti, k'o danas na varteksu[emo_smijesak]

Ja sam ih danas preplatio po asku, nije mi se dalo čekat. Ostaje da vidimo što će ispasti

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Pročitao sam u jednom Lideru koje firme u poteškoćama će najvjerojatnije preživjeti i na spisku je bila i Industrogradnja. Bilo je to sigurno prije 3 ili više mjeseci.
Nisam pratio od onda INDG ali sam sad primjetio da se nitko ne usudi skinuti s aska dionice po 100 kuna. Zar stvarno baš nitko ne vjeruje u pozitivan ishod nagodbe ili ste toliko dekintirani?[emo_zacudjen]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Prošlo je puno toga po 100-110kn iz jedne ovrhe koja bi trebala biti pri kraju. Valjda su ljudi kupili koliko su mislili do sad. Kaže kolega Santo da je i N.B. uzeo 720 komada, tako da sigrno ima ljudi koji vjeruju u pozitivan ishod nagodbe, kako ne.

New Report

Close