INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Malo jeste blesavo drzanje na 105 kad do 128 nema nista ali najvjerojatnije su to dionice sa ovrhe tako da ih broker prodaje po sluzbenoj duznosti i cilj je da ih sve proda. http://www.tszg.hr/cro/content/download/447/2893/file/ovrha%20na%20dionicama.pdf

zašto onda ne proda ovom što kupuje po 100kn 700H? ..
[/quote]
Ne znam, otkad je pocela rasprodaja toga sa ovrhe stalno se spustala cijena. Nije mi jasno zašto jednostavno ne proda sad sve po 100. Ali eto Miro zna [emo_palacg]

Da, baš čudno da mu ne uvali.. mora da je isti.




Malo jeste blesavo drzanje na 105 kad do 128 nema nista ali najvjerojatnije su to dionice sa ovrhe tako da ih broker prodaje po sluzbenoj duznosti i cilj je da ih sve proda. http://www.tszg.hr/cro/content/download/447/2893/file/ovrha%20na%20dionicama.pdf

zašto onda ne proda ovom što kupuje po 100kn 700H? ..
[/quote]
Ne znam, otkad je pocela rasprodaja toga sa ovrhe stalno se spustala cijena. Nije mi jasno zašto jednostavno ne proda sad sve po 100. Ali eto Miro zna [emo_palacg]
[/quote]

Trgovina je pod posebnim nadzorom ako ima nepravilnosti biti ce eliminisane[emo_smijesak]

Evo poslušaše me! 2X500

Zgodno. Evo ga na 110.


Evo poslušaše me! 2X500

bome netko danas ozbiljno kupuje

Nije ista osoba na kupnji i prodaji. Većinski kupac i većinski prodavatelj, moglo bi se reći, nisu baš u prijateljskom odnosu….a što se tiče onog korisnika baričevića, mislim da se dotični ne snalazi na hrvatskoj burzi, mogao bi sve što ima izgubiti, ako netko ima volje i vremena neka čovjeku malo pripomogne…sevap je pomoći[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Evo poslušaše me! 2X500

bome netko danas ozbiljno kupuje

[/quote]

mali se trpaju jer misle da se nešto pozitivno događa, a kad skuže igru bit će [emo_palacd]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



Evo poslušaše me! 2X500

bome netko danas ozbiljno kupuje

[/quote]
Izgleda da su i termiti krenuli.
U INDG će biti meda i mlijeka!

e, moj korisniče lopina, ovdje bi se ti mogao izvući i pokriti sve svoje lanjske gubitke…bit će ovdje i kerovima kafe i zecovima krafne[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Evo poslušaše me! 2X500

bome netko danas ozbiljno kupuje

[/quote]
Kupnja je nastavljena, ali prodavač se još uvjek ne miče

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




…ako u ponedjeljak 07.01.2013. ne bude više dionica indg po 125 kuna, nadam se da će te moći kod MireBaricevica potraživati ono što ste na njegov nagovor propustili[emo_cool]

Pa stvarno nema po 125 ali ispod 125 ima nekoliko tisuća komada pa nemoguće je da ste povjerovali da će vjerovnici davati dug za dionice po 1000 kuna.
[/quote]
Pošto sam danas malo mezio ja bih bio zadovoljan i sa dionicama po 500 kuna, a ako prođe po ovih 1000 kuna….ali zar to ne govori da INDG onda definitivno vrijedi malo više od ovih 110 kuna?
[/quote]

O kakvih vi 1000 kuna pricate???
Kakva zamjena duga za 1000 kuna????
Daj objasni.
Molim te.

Koma..

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

New Report

Close