INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sa donjim nalogom ohrabriti male da grickaju gornji nalog.. ili držati cijenu na nekoj razini.. ili.. tkozna.. ali promet je danas dobar.


Ja sam danas još malo podebljao, ne kužim u čemu je poanta h naloga na kupnji i prodaji, što time žele postići?

Moguće da skrivaju na prodaji da ne uplaše kupce a na kupnji skrivaju jer ne kupuju 7000 nego 701 [emo_smijeh]



Ja sam danas još malo podebljao, ne kužim u čemu je poanta h naloga na kupnji i prodaji, što time žele postići?

Moguće da skrivaju na prodaji da ne uplaše kupce a na kupnji skrivaju jer ne kupuju 7000 nego 701 [emo_smijeh]
[/quote]
H nalog na prodaji meni govori jedino da se pokušava spustiti cijena, međutim izgleda da ovdje ne pije vode, bit će zanimljivo u nekom kraćem periodu ovdje, čini se da nisam jedini procjenio da je ovo trenutno jako dobra kupnja.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ne znam da li su ročišta predstečajne nagodbe otvorena za javnost, bilo bi zanimljivo biti tamo i na vrijeme dobiti informaciju da li je prošlo ili ne.


Dobrotvor baričević im donirao[emo_cool]

Pa bar je to jasno ko dan. Prodaju kupujući zato jei skrevini nalog s jedne i druge strane oba od iste grupe da se može prodavati dok još predSTEČAJNA nagodba traje. Ne znam hoće li stečaj značiti i delisting i kad će to biti ?

E pa Đuro ima tešku ruku.

koja EKIPA SPOSOBNIH:
GALINAC
ŠKEGRO
FIŽULIĆ
JEŠIĆ
FILIPOVIĆ

da se ubiješ od SREĆE!!!!

ovo sa nalozima može značit samo navlakušu na prodaju … vidi se da nitko ne prodaje ispod 105, što bi značilo da ovaj sa 105 nebi prodavao tolike količine u ovih par dana. Ne vjerujem u INDG. Možda sami sebi prodaju … APP pa nekoga navučeš opet dobro

Cookie Monster

Malo jeste blesavo drzanje na 105 kad do 128 nema nista ali najvjerojatnije su to dionice sa ovrhe tako da ih broker prodaje po sluzbenoj duznosti i cilj je da ih sve proda. http://www.tszg.hr/cro/content/download/447/2893/file/ovrha%20na%20dionicama.pdf


Malo jeste blesavo drzanje na 105 kad do 128 nema nista ali najvjerojatnije su to dionice sa ovrhe tako da ih broker prodaje po sluzbenoj duznosti i cilj je da ih sve proda. http://www.tszg.hr/cro/content/download/447/2893/file/ovrha%20na%20dionicama.pdf


I mislio swam da je tako neka priča kao što je svojedobno VLDS morao prodavati VART ili KABA dionice Diokija. Nisam gledao, znaš li možda koliko ih još ima?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Malo jeste blesavo drzanje na 105 kad do 128 nema nista ali najvjerojatnije su to dionice sa ovrhe tako da ih broker prodaje po sluzbenoj duznosti i cilj je da ih sve proda. http://www.tszg.hr/cro/content/download/447/2893/file/ovrha%20na%20dionicama.pdf

zašto onda ne proda ovom što kupuje po 100kn 700H? ..

Cookie Monster

Pa zato što je njegov nalog na 100H. A kako to još niste shvatili a joj ????

E pa Đuro ima tešku ruku.


Pa zato što je njegov nalog na 100H. A kako to još niste shvatili a joj ????

Miro jesi ti 100% ili ..

Cookie Monster

New Report

Close