INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Joj opet nasjeli na bivšeg direktora, ali evo pojavio se fini nalog na prodaji pa kupujte građevinari fino stoje a tek kad bude dokapa koja će to gužva biti možda Vas opet dokapitaliziraju po nominali već je jednom uspjelo. a TEK OBEĆANJA DIVIDENDE, JAVNE PONUDE , NOVIH POSLOVA ITD NIKAD DOSTA.
SRETNO jer znanje Vam kad ove dionice uopće nije potrebno !!!!

E pa Đuro ima tešku ruku.

A jel rekao Joža tko ih tjera da prodaju?


Korisniče gocingeru, pa je s' ti vidio ono u petak oko jedan, kak' su se špekulanti i fond menadžeri otimali za zadnji komad Industrogradnje po 119,99 kuna? I tako, otimajući se digli oni cijenu sa 119,99 na 135 kuna po komadu. Znao sam ja da će do tog doći prije ili kasnije, pa sam kupovao prije. Mislim se, bolje prije nego kasnije.
Korisniče gocingeru, kak' su me u petak oko jedan ispreskakali, pa to nije za povjerovati, a ja mislio dokupiti još samo 10 komada i zaokružiti na 1400…'ajd dobro, dokupiću u ponedjeljak po 140.
Korisniče gocingeru, kaže Josip, da sve ono što su revizori izračunali još diskontira 50% bilo bi po dionici 1.043 kune…a spominjao je i neku dokapitalizaciju od oko 40.000 komada po nominali, razme se, po soma kuna…pa ti sad vidi…meni se čini da je novi blue chips na pomolu [emo_cool]

Evo, valjda si dokupio jeftinije…

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


A jel rekao Joža tko ih tjera da prodaju?

Navodno, njegov prijatelj (vjerojatno bivši).

Biće da je Nenad prodao sve što je ovršio[emo_cool]…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

INDG je skup krimosa koji će gledat kako to raspačat ispod stola .. a mi tu ne možemo ništa,

Cookie Monster

Danas isto jeftin dokup kao i obično, još samo da se dočepati kad bude dokap po 1.000 kuna super. Ne bojte se ako niste dokupili moći ćete cijele godine dokupljivati a u ponedjeljak INDG ide u redovni režim trgovanja pa dokup može trajati puno duže.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Savjet onima koji kupuju INDG. Očito ja da prodavatelju nije tako bitna cijena, zašto onda kupovati skupo? Spustite naloga za kupnju ispod 100 kn i za par dana će riba biti u mreži.

…ako u ponedjeljak 07.01.2013. ne bude više dionica indg po 125 kuna, nadam se da će te moći kod MireBaricevica potraživati ono što ste na njegov nagovor propustili[emo_cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


…ako u ponedjeljak 07.01.2013. ne bude više dionica indg po 125 kuna, nadam se da će te moći kod MireBaricevica potraživati ono što ste na njegov nagovor propustili[emo_cool]

Izgleda da ih ima još dosta za prodati. Ostalo je 325 na 125 kn neprodanih. Ljudi moji spustite se ispod 100 kn i skupljajte.



…ako u ponedjeljak 07.01.2013. ne bude više dionica indg po 125 kuna, nadam se da će te moći kod MireBaricevica potraživati ono što ste na njegov nagovor propustili[emo_cool]

Izgleda da ih ima još dosta za prodati. Ostalo je 325 na 125 kn neprodanih. Ljudi moji spustite se ispod 100 kn i skupljajte.
[/quote]

Pa zar ne vidiš da se dosta njih spustilo ispod 100 al’ čini mi se da ne mogu i spuštati i skupljati

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


…ako u ponedjeljak 07.01.2013. ne bude više dionica indg po 125 kuna, nadam se da će te moći kod MireBaricevica potraživati ono što ste na njegov nagovor propustili[emo_cool]

A sto je s onima koji su na tvoj nagovor kupili po 1000kn, ili onima koje si nadrukavao na jdpl po 75 kn?
A?

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

New Report

Close