INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ide tko na ovo: http://zse.hr/default.aspx?id=43485

Idem
[/quote]

Nadam se da će slavonac ponovo donijeti kulena 🙂



Ide tko na ovo: http://zse.hr/default.aspx?id=43485

Idem
[/quote]
I kako je bilo smije li se znati ?

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

korisniče ilijaivka,
pa vidiš valjda po današnjem prometu kako je bilo…ako danas ne vidiš po prometu videćeš narednih dana po cjenovnom skoku[emo_smijesak][emo_cool][emo_smijesak]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Vjerovatno je Galinec lijepo ugostio dioničare, ne znam jel uopće smije obzirom da je u obvezi javne ponude , ali Gale je pravi majstor zavaravanja sigurno je nešto obećao a bar kod Galeta obećanja ima ko u priči…..

E pa Đuro ima tešku ruku.

Hoće ovo u redovan režim uskoro, jel prati netko?

Hoće nakon prvog petka u novoj godini

E pa Đuro ima tešku ruku.

tko je bio na sastanku neka nešto kaže

Samo gledaj promet i cijenu, slobodno ih gledaj, oni tebe uopće ne vide… i tako, gledajući cijenu i promet, možda već kod 300 kuna sam otkriješ što je bilo na sastanku[emo_cool].

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

ajd dr Oetkeru raduje me ako je tako

Korisniče gocingeru, pa je s’ ti vidio ono u petak oko jedan, kak’ su se špekulanti i fond menadžeri otimali za zadnji komad Industrogradnje po 119,99 kuna? I tako, otimajući se digli oni cijenu sa 119,99 na 135 kuna po komadu. Znao sam ja da će do tog doći prije ili kasnije, pa sam kupovao prije. Mislim se, bolje prije nego kasnije.
Korisniče gocingeru, kak’ su me u petak oko jedan ispreskakali, pa to nije za povjerovati, a ja mislio dokupiti još samo 10 komada i zaokružiti na 1400…’ajd dobro, dokupiću u ponedjeljak po 140.
Korisniče gocingeru, kaže Josip, da sve ono što su revizori izračunali još diskontira 50% bilo bi po dionici 1.043 kune…a spominjao je i neku dokapitalizaciju od oko 40.000 komada po nominali, razme se, po soma kuna…pa ti sad vidi…meni se čini da je novi blue chips na pomolu [emo_cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Korisniče gocingeru, pa je s' ti vidio ono u petak oko jedan, kak' su se špekulanti i fond menadžeri otimali za zadnji komad Industrogradnje po 119,99 kuna? I tako, otimajući se digli oni cijenu sa 119,99 na 135 kuna po komadu. Znao sam ja da će do tog doći prije ili kasnije, pa sam kupovao prije. Mislim se, bolje prije nego kasnije.
Korisniče gocingeru, kak' su me u petak oko jedan ispreskakali, pa to nije za povjerovati, a ja mislio dokupiti još samo 10 komada i zaokružiti na 1400…'ajd dobro, dokupiću u ponedjeljak po 140.
Korisniče gocingeru, kaže Josip, da sve ono što su revizori izračunali još diskontira 50% bilo bi po dionici 1.043 kune…a spominjao je i neku dokapitalizaciju od oko 40.000 komada po nominali, razme se, po soma kuna…pa ti sad vidi…meni se čini da je novi blue chips na pomolu [emo_cool]

Samo je pitanje hoće li pristati na dokapitalizaciju po 1000 kn ja mislim da ima je bolje predložiti po 500 i izbjeći stečaj.

Korisniče Santo,
pusti stečaj i dokapitalizaciju, sad gledaj šta se još može jeftino dokupiti[emo_smijesak]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close