INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

živ 🙂 … kako misliš popunjava, nemam gledalicu … i dalje oko 200kn a?

Cookie Monster

Popunjava se kupnja??? Hellouuuuuuuu

Na kupnji je cijelih 61 kom…trgovano 5 kom po 199,95….-0.03%

"alea iacta est"

Trenutna cijena odražva trenutni sentiment tržišta, kao i latentnu potražnju za ovim vrijednosnim papirom.

Prodaja je postavljena na način da istjera/natjera ostale naloge na prodaji još niže s namjerom poklapanja kupnje na cjenovnim nivoima iz 2002 i 2003.g.

Da li će mu/će joj uspjeti, ne znam, niti me je briga. Najvaznije je da se pokrene ciklus, koji je dogovoren i zagotovljen početkom ove kalendarske godine.

Ostalo su sitne priče i špekulacije u sferi SF-a.


Popunjava se kupnja??? Hellouuuuuuuu

Na kupnji je cijelih 61 kom…trgovano 5 kom po 199,95….-0.03%

Izgleda da gledaš u krivo vrijeme.

nema tu kruha, ekipa koja je u INDG će gledat kako to rastočit ispod pulta i ćao đaci … od ponude naravno ništa jer nema teorije da dobiju garancije, tako da onaj tko sad kupuje ili je lud ili .. druge nema. Jel tko tužio, ima li kakvih novosti?

Cookie Monster

Itekako da ju prate, minimalno 2-3 mala, gledajući pripetavanje u 1h.

Jučer je kupnja bila toliko čista da praktički nije bilo prodaje do 235kn 72 kom, nebitno, no čisto radi evidencije.

Danas je netko postavio nalog od 120kom na 200kn, a ispod njega nalog od 9 kom na 190kn – naravno sve prodaja. Čekala se slaba karika, te je netko, proizvoljno postavio nalog od 30 kom, još niže, na 185kn – 30 kom.

Kupnja je bila 190,02kn – 10kom (h – skriveno), 190,01 kn – 9kom (h- skriveno) 190,00 kn 100 kom

Ukupno do 190 kn (vidiljivo) – 119 kom.

180kn – 66 kom itd.

Iz toga možemo zaključiti:

1.) Mali dioničar, igra s više računa, tj provjerava može li zastrašiti druge male dioničare,postavljenom prodajom s velikom količinom na niskoj cijeni. Rekli bi mali pokušava istisnuti male.

Kako znamo: veliki su u dosadašenjem dijelu preslagivanja portfelja koristili OTC ili van burze, a mali su jedni, druge zastraživali, dajući si lažnu nadu tijekom međusobne komunikacije, što privatno, što javno. Gubitak 120 kom na ovoj cijeni porazno/nedopustivo je za malog koji je dionice prije xy godina kupovao na ovim ili puno višim cjenovnim razinama.

2.) Drugi mali dioničar, shvatio je poantu stoga također baca mamac, dajući lažnu nadu potonjem, za možebitnim ulovom plijena od svega 30 kom. Prvi veliki povlači nalog od 120 kom 3min do 1h, i ostavlja nalog od 9 kom, a nepunu minutu poslije drugi mali povlači svoj nalog od 30 kom na 185 kn.

3.) Ostaje igra: "gladni kerovi" – min 2-3 mala, iako u odredenom trenutku dolazi jos jedan, ali odustaje jer biva riječ od svega 9 kom dionica u pripetavanju.

4.) Ostalo je povijest.

Saladine, to možeš u svoje ime tvrditi, no ne možeš znati.
Novost jest ta da očito postoji interes za dionicom, uprotivnom se njome uopće ne bi trgovalo, ilit iskazivao interes za trgovinom u ovom ili onom obliku.

Novosti, kao i pitanja, konkretno ćeš moći postaviti na glavnoj skupštini, koja bi se prema svemu sudeći, mogla/trebala održati u istom vremenskom periodu, kao i prošlogodišnja.

[wink] [thumbsup]

…ako su u zgradu, na adresi savska 66, počele useljaviti državne službe onda je neizbježna deblokada računa industrogradnja grupe dd, a kao posljedica toga neminovan je rast cijene dionice ciljanog društva…mislim da je dionica ciljanog društva ovih dana bila na svom povjesnom minimumu [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


… Jel tko tužio, ima li kakvih novosti?

Dosta dionicara je tuzilo i vec imaju presude.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

rekoh vam jučer u svom postu u 23:28 :
mislim da je dionica ciljanog društva ovih dana bila na svom povjesnom minimumu
I još nešto mislim….mislim, da je već danas mnogima žao što nisu zadnje pare dali na dionice ciljanog društva kad su se, u nešto većem broju, prodavale po cijeni do 300 kuna. Po toj cijeni je damas ostalo još 87 komada, a da li će vas svih 87 dočekati sutra u jedan, e, to ne znam, i neću ništa o tome da mislim, jer mislim da ja imam solidan paket dionica ciljanog društva, a i dosta sam mislio za druge [bye]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



… Jel tko tužio, ima li kakvih novosti?

Dosta dionicara je tuzilo i vec imaju presude.
[/quote]

frenkie, može malo detaljnije, koga su tužili ? kakve su presude? kako ide naplata itd

Cookie Monster

Tuzili su auktor,tuzba na sklapanje ugovora,presuda u korist tuzitelja,kako ide naplata ne znam nije me interesiralo.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ukoliko je postojala zelja za stvarnim čišćenjem prodaje, skidalo bi se bez puno pompe i prijepodnevnog pisanja na forumu. Za kvalitetne prilike, ne treba puno reklame, a jos manje filozofije.

Većina, koja prati ovu dionicu (kretanje cijene), u prosjeku je na/u gubitku. Prilično je jasno izražena suzdržanost, bojaznost ili ograda kod većine bivših ili sadašnjih dioničara.

Ono što može zaista pokrenuti rast cijene, odavno je napomenuto/istaknuto na forumu, ali i drugim medijima.

Na temelju svega dostupnog – zasebno se donose odluke.

New Report

Close