INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Otišao neboder u Savskoj…
Vaš link

Samo mi nije jasno kako će Industrogradnja uložiti 20 mil. kuna u prostor ako su u stečaju.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

a gdje nam je gary oldbaum?……onaj što je s kucilom radio preko student servisa?…. [smiley]

17 etaža , cca 10 000 m2 za 60 000 000 kn ?? .. What the fuck , sad i Vlada reketari INDG ili netko lifra ispod stola opet ?!

Pa ta zgrada vrijedi jebeno više od 800 eura po m2 , kakva je ovo gluparija , m2 u centru grada za 800 eur, zgrada nije uopce derutna nit slicno vec su etaze odlicne, ovo je čista prevara, pa ta je zgrada daleko kvalitetnija od većine današnjih novogradnji … tko je uopće nabio toliki dug INDG ako nije ništa ni radila ?=
I još bolje pitanje, tko je i kome na ruku uništio INDG koja je nekada zapošljavala 10 000 radnika i gradila čak i podzemne heliodrome na Bliskom Istoku ??!!

SRAMITE SE , SRAM VAS BILO HAHARI !

Kressho

jaoj si ga nama koji tu čmrljimo, u gadne smo se poslove upetljali drugovi …. tu o ponudi ni slova …

Cookie Monster

Zaista jadno – transakcijom od 3 kom po cijeni xxx,xx cijena pada za 19%. Ukoliko uzmemo da su dionice kupljene na ovim ili visim razinama, vlasnik dionica moze pretrpiti mali gubitak. Slazem se, nebitno, ali idemo psihološki proučavati.

Zasto? Zato sto zeli na inteligentan nacin natjerati druge da prvo skinu paket od 280kn – 32kom (trenutno). Prosjek te količine količine je 260-ak kn. Zarada od jedva 20-ak kn po dionici.

U biti to je i cilj trgovanja – dopusti protivniku da dode na tvoj teren. Kada je protivnik u tvom terenu – kiti ga – cvijećem.

S takvim pristupom i stavom, možete vaditi korov na Zrinjevcu. [lol] [wink]

Ne znam ja korisniče matrixu o čemui ti to zboriš, ja samo znam da sam danas ta tri komada pokupio nakon dugog pripetavanja….trebao si ti ovo napisati prije 13 sati, možda bi ja ta tri komada dobio i po 230…’ajd sutra nešto napiši oko petnaest do jedan, da mi onaj što prodaje 30 komada po 280 kuna da kakav lijep diskont [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Doktore, tko te ne zna, skupo bi ju platio [wink]

Kupnja 15kom do 220kn. Prodaja 215kn 11kom. 3-4 različita računa, kontrolira jedna osoba. 2 poklope transakciju 6 i 5 kom. Stvara se dojam naglog pada, sve u interesu straha, ali i potencijala za daljnim skidanjem dionica. Računa se na pohlepu kod onih koji ju gledaju na ZSE, a da se pri tome ne gleda promjene stanja ispod TOP 10 u SKDD-u.

Dotični pokušava ispitati sitauciju, te ce u dogledno vrijeme izaci pamfleti o kupnji na nizoj razini ili ce se citirati članak iz novina. Cilj je navuci i prepodati dionicu koju s povezanim osobama posjeduje i tako u krug. Kako bi kazali – trazi se nova zrtva [wink]

Izvrsno odradeno od te osobe, ali zrelo za Hanfu.

Kvazi drzanje niske cijene. Eh sada ako se zeli na taj nacin psihički natjerati male da prodaju, ne znam, no prilicno ogranicen pristup. Tko god poklopi ovu transkaciju od 3 kom, može pozivati Hanfu da je ovo manipulacija sa cijenom na trzistu. Na jedan prefrigan nacin moze se nekome upakirati sa 3 kom prijava.
Da li je vrijedno toga, ne znam, no očito jest da velikih promjena unutar većih vlasničkih pozicija nije bilo.

Ima li tko živ ovdi ?


Ima li tko živ ovdi ?

Živ? 🙂
Popunjava se kupnja, ima li kakvih događanja? Što je s neboderom?

New Report

Close