INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imati hotel u vlasništvu na papiru i u vlasništvu na terenu je velika razlika!
Već je i vrijeme da se ovo riješi.

Budite sigurni, kad industrogradnja sve svoje dobije nazad neminovno odmah iza toga ide javna ponuda [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Budite sigurni, kad industrogradnja sve svoje dobije nazad neminovno odmah iza toga ide javna ponuda [wink]

A ako se to već ne dogodi za našeg života, naše potomstvo će uživati u tim novcima. Samo se nadajmo da do tada inflacija neće to pojesti [pray]

korisniče lucky,
nije ovo dionica za tebe, ako imaš još koji komad iste prodaj, pa kupi validus, dioki, ili one bloger-dionice.. petrokemiju, đuru, korifej [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Hoće li gospodin Adam Teeger iz uprave INDG informirati EU o tome kako je po hrvatskim zakonima morao već davno objaviti javnu ponudu za INDG, a nije te ih je tako svjesno prekršio, kako prijeti da će obavijestiti "institucije EU-a o načinu funkcioniranja institucija pravne države u Hrvatskoj"??

Čovjek ima dvostruka mjerila!


korisniče lucky,
nije ovo dionica za tebe, ako imaš još koji komad iste prodaj, pa kupi validus, dioki, ili one bloger-dionice.. petrokemiju, đuru, korifej [wink]

korisniče zimzelen,
forumi nisu samo za drukanje a INDG će i dalje biti glavna dionica u mojem skromnom portfelju [thumbsup]

Laganini kupnja jača, možda ipak ima svjetlosti na kraju tunela?!

Koji drukeraj ovdje vlada, ovo je još nevidjeno .. Škvadra poskidala one Galetove pakete od po 200 i 250 kn, te ono sto je po 260 curilo, par stotina komada i sad ovdje na sve moguce nacine pokusavaju zavaljati ekipu da ubada po 500 kn !!

Čovječe više ne postoji tema praktički ovdje koja ne služi organiziranom marketingu vlastitih dionica za bolju prodaju naivčinama !

Taj hotel nema nikakvih 370 soba i XX apartmana, nego manje, autor članka je trebao nazvati hotel lijepo pa ispitati to prije. A sve i da ima, imovina Industrogradnje je u posljednjih 6 godina jako shrinkala zbog nagomilanih dugova, uostalom ode i zgrada u Savskoj na ime istih .. I sada očekivati kako će Nizozemci dati 300 000 000 kn koliko treba ako svi pristanu na cijenu iz javne ponude – da bi prešli u 100%-tno vlasništvo dva hotela i nesto zemlje i ureda, i jedne zgradice još negdje u Lomnici je suludo – pa to sve skupa ne vrijedi 300 miliona .. A ionako vec sada imaju upravljačka prava na više manje svoj imovini

E da, uzimte si u obzir i to da je kompletna imovina još uvijek pod hipotekama dok se ne riješi pitanje 120 miliona kuna dugovanja na ime poreza, doprinosa, plaća …

Sumnjam da će Nizozemci dati 300 milja kuna da uzmu ono što već imaju , ovo je klasičan slučaj gdje je nagomilani dug pojeo dio kapitala, imovine, a poslovanje u medjuvremenu palo na nulu ..

Stečaj ili Kompletan REinvetion poslovanja , nema treće .. A dionica će možda, jednoga dana, vrijediti nešto više nego ovih umjetno napucanih 465 kn

Prijatelju moj da je ovo pravna država, kao što to "Tigar" priželjkuje, mi bi lagano sad utužili nizozemce i uzeli svojih 1.119 kn + zatezne kamate 14% godišnje od trenutka utuženja. Isto tako na TNSA, BLJE i svi ostali koji ne poštuju zakone…

Onda ne bi pričali o cijenama ispod 1000 kn.


Laganini kupnja jača, možda ipak ima svjetlosti na kraju tunela?!

Ma to sve na kupnji ti je Coupe. Već tjednima druka ne bi li nešto dokupio ali mu nikako ne uspijeva. Moj savjet mu je da piše malo duže postove. [lol]

dragi dioničari Industrogradnje,
vidimo se ove godine na Skupštini u Dugoj Uvali…Galinec nam je to davno obećao, uvjeren sam da se sjeća svoga obećanja i da će ga ove godine ispuniti [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Oglasili se bravari – nađeni ključevi

http://www.poslovni.hr/vijesti/teeger-sad-se-mozemo-javiti-na-vladine-natjecaje-200490.aspx

Možete li mi reći gdje se rade novi ključevi? [wink]

New Report

Close