INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

12.12.2008.

Negotiator 2000 komada prebacio na Centar banku

INDUSTROGRADNJA D.D./REDOVNA INDG-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa

1. NEGOTIATOR D.O.O………………………….136.475…………………30,13 Osnovni račun
2. AGLAIA B.V…………………………………..125.753…………………27,76 Osnovni račun
3. FILIPOVIĆ MARIJAN……………………………24.321………………….5,37 Osnovni račun
4. KARLOVAČKA BANKA D.D……………………..13.078…………………..2,89 Skrb. račun
5. CENTAR BANKA D.D…………………………..13.000…………………..2,87 Skrb. račun
6. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF…….10.000…………………..2,21 Skrb. račun
7. FINVEST CORP. D.D…………………………….8.839………………….1,95 Osnovni račun
8. SMILJAN JURIĆ…………………………………8.337………………….1,84 Račun portfelja
9. PROPOSITA D.O.O……………………………..8.242…………………..1,82 Osnovni račun
10. KARLOVAČKA BANKA D.D………………………5.000…………………..1,10 Skrb. račun
Ukupno: 77,94

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

16.12.2008. Negotiator prebacio na Oportunitas 9.500 komada

INDUSTROGRADNJA D.D./REDOVNA INDG-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGLAIA B.V………………………………….125.753…………………27,76 Osnovni račun
2. NEGOTIATOR D.O.O…………………………121.925…………………26,92 Osnovni račun
3. FILIPOVIĆ MARIJAN…………………………..24.321…………………..5,37 Osnovni račun
4. KARLOVAČKA BANKA D.D…………………….13.078……………………2,89 Skrb. račun
5. CENTAR BANKA D.D………………………….13.000……………………2,87 Skrb. račun
6. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF……10.000……………………2,21 Skrb. račun
7. OPORTUNITAS D.O.O…………………………9.500…………………….2,10 Osnovni račun
8. FINVEST CORP. D.D…………………………..8.839…………………….1,95 Osnovni račun
9. SMILJAN JURIĆ……………………………….8.337……………………..1,84 Račun portfelja
10. PROPOSITA D.O.O…………………………..8.242……………………..1,82 Osnovni račun
Ukupno: 75,72

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Može mi netko pojasniti kako to ide sa dividendom? Kolika je isplata, tko isplaćuje i tako. Sjeli su mi neki novci od Fime, piše da je plaćanje za dionice pa ne znam da li je to to


Može mi netko pojasniti kako to ide sa dividendom? Kolika je isplata, tko isplaćuje i tako. Sjeli su mi neki novci od Fime, piše da je plaćanje za dionice pa ne znam da li je to to

zezaš ti nas malo a, dobro dobro!

Cookie Monster

Ovo u zadnje vrijeme mi se čini kao navlakusa. Stalno kupovanje po jedan ili par komada dionica da bi se nešto digla cijena ali čini mi se da baš i ne pali jer nekog većeg interesa nema. Iako istina je da je i prodaja jednako slaba kao i kupnja. Možda 137kn ustvari i jeste realna cijena po kojoj se u danasnje vrijeme i moze prodati veci paket nelikvidne dionice iako još uvijek ne mogu razumjeti da je HPB Invest baš toliko išao oštetiti svoje udjelničare.


Možda 137kn ustvari i jeste realna cijena po kojoj se u danasnje vrijeme i moze prodati veci paket nelikvidne dionice iako još uvijek ne mogu razumjeti da je HPB Invest baš toliko išao oštetiti svoje udjelničare.

Pročitaj još jednom što si upravo napisao, a zatim – pročitaj još jednom što si upravo napisao

[smiley]

Da, pročitao sam. Jedno je cijena koju mozes dobiti na trzistu a drugo je koliko mozes eventualno dobiti tuzbom.



Možda 137kn ustvari i jeste realna cijena po kojoj se u danasnje vrijeme i moze prodati veci paket nelikvidne dionice iako još uvijek ne mogu razumjeti da je HPB Invest baš toliko išao oštetiti svoje udjelničare.

Pročitaj još jednom što si upravo napisao, a zatim – pročitaj još jednom što si upravo napisao

[smiley]
[/quote]
Prodaja po tako niskoj cijeni nije sumljiva samo ako su prije toga imali pokušaj prodaje na burzi u trajanju od barem mjesec dana.



Može mi netko pojasniti kako to ide sa dividendom? Kolika je isplata, tko isplaćuje i tako. Sjeli su mi neki novci od Fime, piše da je plaćanje za dionice pa ne znam da li je to to

zezaš ti nas malo a, dobro dobro!
[/quote]

Ne zezam, ozbiljno pitam, ne kontam se u to, i silom prilika sam bačena u dionice, pitanje vjerojatno izgleda glupo ali meni nije


Prodaja po tako niskoj cijeni nije sumljiva samo ako su prije toga imali pokušaj prodaje na burzi u trajanju od barem mjesec dana.

Da, ali može i ovakva uvrnuta logika biti. Da su išli prodavati na burzi tako veliki iznos srusili bi cijenu full nisko a ne bi prodali ni desetinu toga a onda je pitanje bi li itko htio i po 137kn kupiti taok veliki paket [lol]

Ma ja sam pun industrogradnje. Ja prvi bi htio da je ponuda sutra ali da je prva velika transakcija nakon dugo vremena isla po 137 kn me baš i ne raduje za razliku od nekih ovdje.

@samantha

nije dividenda od INDG budi sigurna, .. čija je neznam, pogledaj koje imaš dionice ..

Cookie Monster



Prodaja po tako niskoj cijeni nije sumljiva samo ako su prije toga imali pokušaj prodaje na burzi u trajanju od barem mjesec dana.

Da, ali može i ovakva uvrnuta logika biti. Da su išli prodavati na burzi tako veliki iznos srusili bi cijenu full nisko a ne bi prodali ni desetinu toga a onda je pitanje bi li itko htio i po 137kn kupiti taok veliki paket [lol]

Ma ja sam pun industrogradnje. Ja prvi bi htio da je ponuda sutra ali da je prva velika transakcija nakon dugo vremena isla po 137 kn me baš i ne raduje za razliku od nekih ovdje.
[/quote]
Nedaj Bože da mi oni sa novcima upravljaju!

New Report

Close