INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

korisnice pcelac,
samo ti gledaj industrogradnju, možda nešto i naučiš gledajući ovaj slučaj, pa postaneš ozbiljan, kakav vjerojatno već dugo želiš biti…slobodno je gledaj, ona tebe uopće ne vidi….usput pogledaj i njezino financijsko izvješće, pa se uvjeri da je sav novac od dokapitalizacije sačuvan, a to je velika stvar, puno govori o upravi i nadzornom dotične firme.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Da li je ovo još uvijek aktualno : http://www.jutarnji.hr/200-milijuna-eura-za-luksuz-icica/197713/ ?

Al vas dvojica ili dva u jedan drukate svaka čast.

Cookie Monster


ja kupujem i neću tako skoro prodavat ako vam je lakše 🙂

______________________

korisniče saladine,
vidi ovo drukanje od 07.11.2008….lijep, kratak i jezgrovit post. Svaki druker se posrami kad ovako nešto pročita [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Al vas dvojica ili dva u jedan drukate svaka čast.

Ja sam već pomislio da sam se vratio negdje u 2006. ili 2007. godinu. Prošla su vremena kad je to palilo.



ja kupujem i neću tako skoro prodavat ako vam je lakše 🙂

______________________

korisniče saladine,
vidi ovo drukanje od 07.11.2008….lijep, kratak i jezgrovit post. Svaki druker se posrami kad ovako nešto pročita [wink]
[/quote]

kolega Oetker to su bila druga vremena, bili smo mladi i naivni:)

Cookie Monster

korisniče saladin,
htjeli ste reći da ste vi bili mladi, jer ja sam još uvijek mlad. Meni je jako žao što ste vi u međuvremenu ostarjeli, pa ja sad nemam s kim podijeliti sreću zbog nama nam drage industogradnje [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

a jeste li i dalje naivni kao ja kad sam bio mlad ? 🙂

Cookie Monster

korisniče Saladin,
a kak mislite da mogu biti mlad, a ne biti naivan? [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Kolika je bila nominalna vrijednost i BVPS prije zadnjeg dokapa?

Gale rasprodaje, radnicima otkaz i kad se sve rasproda ode Gale s parama a INDG u stečaj i to če biti kraj jednom velike INDG. A Matić Vam nije bio dobar ??? [bye]

WWW.KUCILOORO.COM


kad se sve rasproda ode Gale s parama a INDG u stečaj

Haha, ova ti je dobra! Misliš na ovih 57 komada danas? Pa jel znaš ti koliko toga Gale ima i koliko bi trajalo da iskrcava po ovakvom bidu ovim tempom? A što bi se tek opario! Hahaha! Daj razmisli malo.

New Report

Close