INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo došao sam do nekih info sa skupštine

Prodaju se lokacije:
Savska procjenjena vrij. 105 m kn
Poljačka ili poljička procjenjena vrij. 14 m kn
Radnička procjenjena vrij. 22 m kn

Procijenjena vrijednost je 40% veća od vrjednosti u knjigama. Navodno već imaju kupca.
Kada se zbroje ove tri procijene to je više ne nego tržišna cijene INDG (122 m kod cijene dionice 270 kn)


Evo došao sam do nekih info sa skupštine

Prodaju se lokacije:
Savska procjenjena vrij. 105 m kn
Poljačka ili poljička procjenjena vrij. 14 m kn
Radnička procjenjena vrij. 22 m kn

Procijenjena vrijednost je 40% veća od vrjednosti u knjigama. Navodno već imaju kupca.
Kada se zbroje ove tri procijene to je više ne nego tržišna cijene INDG (122 m kod cijene dionice 270 kn)

na lokaciju u savskoj bi išlo ministarstvo branitelja, tako nešto je izjavio ministar
ova lokacija u gradu im je preskupa i nefunkcionalna pa je spomenuo moguućnost preseljenja na lokaciju u savskoj u zgradu od industrogradnje

Ako u savsku ide ministarstvo branitelja prije da će sa novcima od prodaje prebiti neki zaostali porezi nego da će država to platiti gotovinom. Ili će to biti zapravo državni mito da se vrati duga uvala [proud]

Bilo bi dobro ako je to istina jer bi značilo da su Galinec i ostali ipak bliži novoj vlasti nego što su bili onoj hdz-ovoj.

Znači ove tri nekretnine u procijeni vrijede 311,67 kn po dionici.

(105+14+22)mil/45240=311,67

evo pronasao sam clanak:

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/169531/Stara-zgradurina-nas-mjesecno-kosta-vise-od-50-tisuca-eura.html

ali tamo kaze:

Nešto se otvara, riječ je o bivšoj zgradi Industrogradnje u Savskoj, tamo bi se mogla smjestiti dva-tri ministarstva, no još nije ništa sigurno s obzirom da je država u sudskom postupku’, objašnjava Matić.

sta to znaci?

mahatma ako se ne varam prodao si sve dionice ali vidim da si emocionalno još vezan ili sad ponovno kupuješ? [thumbsup]

ne kupujem vise nista, samo emocionalna povezanost je ostala.


Evo došao sam do nekih info sa skupštine

Prodaju se lokacije:
Savska procjenjena vrij. 105 m kn
Poljačka ili poljička procjenjena vrij. 14 m kn
Radnička procjenjena vrij. 22 m kn

Procijenjena vrijednost je 40% veća od vrjednosti u knjigama. Navodno već imaju kupca.
Kada se zbroje ove tri procijene to je više ne nego tržišna cijene INDG (122 m kod cijene dionice 270 kn)

Da li je bilo govora šte će sa tim novcem?

ide u dividendu [wink]…a nešto mora ostati i za kupnju dionica [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

drOetkeru a što je s ponudom za preuzimanje od 119 kn iz 2009 godine

6. SHINA MENOSHI (00000000000) — 13.078 kom. — 2,89% — Osnovni račun

Kinezi?!

A sada malo ozbiljo.

Ovo sa prodajom nekretnina mi ne izgleda nimalo pozitivno niti obečavajuće. Više mi se čini da će vladajuća garnitura u tvrtki probati na ovaj način izvuči što se još izvući može. Bojim se da tu možda uopće i neće biti keša nego plaćanje prijebojem tko zna kakvih potraživanja. Da je Uprava i malo poštene i transparentna odavno bi objavila konsolidirana izvješća. A izvješća ne samo da nisu objavljena na burzi – nisu objavljena niti u Javnom registru kod FINE.

New Report

Close