INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e moj doktore, zvučiš mi ko neki nadobudni prorok … , ali kako ću ja imat išta od toga ako će narast kad ja i još par malih prodamo ?

Cookie Monster

6. SHINA MENOSHI (00000000000) 13.078 2,89 Osnovni račun

Zna li netko tko je ovaj na 6. mjestu dioničara?

doktoreOtker, jesi bio na skupstini ?

Cookie Monster

korisniče saladin,
nisam bio na skupštini, ali k’o da sam bio [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

korisniče bob,
da l bi ste vi, da kojim slučajem imate 51 godinu, da kojim slučajem imate dvojno državljanstvo i da ste kojim slučajem suvlasnik dobre korporacije na jednome kontinetu išli na drugi kontinent i izlagali se velikom riziku da puno izgubite, a malo zaradite?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Nisam pratio u zadnje vrijeme TOP10 – od kada je unutra :

8. TAB B.V. (61231014428)

evo, ja danas dokupio 9 komada po povoljnoj cijeni [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


evo, ja danas dokupio 9 komada po povoljnoj cijeni [wink]

[thumbsup]

Rekoh da sam povoljno dokupio, a mislim da sam i s onih 11 jako povoljno prošao [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

ima li konačno nekakvog pomaka

Strpi se korisniče gocingeru, pomak će se desiti kad ga nitko ne bude očekivao…čim pare od prodaje nekretnina stignu na račun industrogradnje desiće se čudo neviđeno[lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

mislim da sam jedn od rijetkih koj još uvijek čuči u ovoj dionici, ulaz mi je bio visok ali još se nadam

New Report

Close