INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ništa od informacija sa skupštine !?

Cookie Monster

korisniče saladin,
ako imaš nemoj sad prodati, ako nemaš sad kupi.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


korisniče saladin,
ako imaš nemoj sad prodati, ako nemaš sad kupi.

🙂 da, super!

Cookie Monster

To vrijedi samo za Saladina ili i za ostale? 🙂
Može li ipak nešto detaljnije za nas luzere koji imamo INDG.

Pa hebiga zar ste morali pootvarati multinickove isti dan? [lol] [thumbsup] [wink]


To vrijedi samo za Saladina ili i za ostale? 🙂
Može li ipak nešto detaljnije za nas luzere koji imamo INDG.

pardon kolega bob i ja sam luzer! također bi volio čut nešto detaljnije

Cookie Monster

Evidentno je da se radi na tome da dionica u drugom kvartalu bude u redovnom režimu trgovanja, a evidentno je i to da se na niskim cijenama izvlače maksimalne količine od vas koji sebe nazivate luzerima. U drugom kvartalu biće sve puno jasnije, a da l će se onda moći kupiti koji komad po cijeni ispod 500 kuna ja to ne znam ali bi rekao da neće.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

TURISTIČKO UGOSTITELJSKI OBJEKTI U VLASNIŠTVU INDUSTROGRADNJE

Hotel I, Zagreb………………………………………………………………………. 387 ležaja

Hotel Zagreb (zimski bazen), Karlobag ………………………………………………..430 ležaja

Hotel Velebno (sportska dvorana i skijalište), B.Oštarije…………………………….. 84 ležaja

Hotel Croatia (depadansa zimski bazen, zdravstveni centar), Duga Uvala…………….553 ležaja

Apartmani, Duga Uvala, ………………………………………………………………..24 ležaja

uskoro će ovi podaci biti od velikog značaja
[wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Hotel Zagreb i Velebno mislim da nisu u vlasništvu INDG !?

Cookie Monster

korisniče saladine,
hajde pogledaj u katastar i gruntovnicu, možda promjeniš mišljenje [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


korisniče saladine,
hajde pogledaj u katastar i gruntovnicu, možda promjeniš mišljenje [wink]

možda si u pravu, ne kažem da znam. Često sam na potezu Karlobag-Baške Oštarije pa sam čuo da je vlasnik Velebnog neki rus kao i hotela Zagreb. Velebno je prazno 365 0-24 a Zagreb radi ok. Šta to nama vrijedi kad imam osjećad da se sve to želi raspačat medju tom bagretinom što se nakotila u INDG… sve su to doktore prevaranti, tzv. manageri, developeri:).

Cookie Monster

Korisniče saladine, nije to baš tako kak se vama čini…Da vas pitam nešto, zašto se vama to baš tako čini, kako vam se čini? Da l ste vi to svoje mišljenje skrojili po uputama iz raznih novina i s raznih te-ve programa?
Ja novine niti gledam niti čitam, a televiziju ne bi znao ni nacrtati. Korisniče saladine, uprava industrogradnje želi da, sada, to baš tako izgleda kak se vama čini. Hajde, korisniče saladine, sakupićemo se nas malo malih dioničara industrogradnje, pa kad popričamo, a novine i tv odbacimo, vidjeće te da je ipak malo drugačije…ima tu unutra i prevaranata i managera velike kilaže, a male intelektualne bagaže, ali ima i kontrole…nije vam to ni ZDENKA, ni ĐAKOVŠTINA, ni HERBOS, ni TRANSADRIJA, ni ELEKTROPROMET, ni BADEL jedan-osam-šest-dva, ni VALIDUS, ni LUCIDUS, ni ČATEKS, ni BRESTOVAC, ni HG SPOT, ni INGRA, ni JADRANKAMEN , ni JADRAN TVORNICA METALNOG NAMJEŠTAJA, ni JADRAN CRIKVENICA, ni MAGMA. ni…..Njima se još uvijek ne žuri, oni čekaju, a usput industrogradnju konsolidiraju. Cijena dionice će biti velika kad iz dionice odu svi mali koji s njima nisu. Ne dajte se korisniče saladine [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close