INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jesi ziher da ćeš prodat na 1119kn, ako do toga dođe:)

Cookie Monster


jesi ziher da ćeš prodat na 1119kn, ako do toga dođe:)

ne znam, kada dodje na 1119, onda cu o tome razmisljati 🙂


jesi ziher da ćeš prodat na 1119kn, ako do toga dođe:)

Mislim da će doći do 1119kn jer su banke pune keša pa će polako početi davat kredite za ponude za preuzimanje bar u onim firmama gdje je velika imovina



jesi ziher da ćeš prodat na 1119kn, ako do toga dođe:)

Mislim da će doći do 1119kn jer su banke pune keša pa će polako početi davat kredite za ponude za preuzimanje bar u onim firmama gdje je velika imovina
[/quote]
Recimo da je tako…
Osnovni problem su opterećenja na imovinu.
Puno je sudskih procesa i tereta koji još nisu ni približno gotovi
Kad bi riješili dugu uvalu recimo priča bi bila drugačija
Dionica je izakumulirana pa se može raditi ovdje šta se želi..zato oprez
Da ne bi netko dobio dojam da će ponuda sad pa uleti i onda čeka koju godinicu
Jer iako će se raditi o manjoj cifri u konačnici ako ne uključe još nekoga u javnu ponudu njima treba bankarska garancija od 200 milja kuna.Gruba procjena je da sve skupa vrijedi oko 750 milja…
Pod uvjetom da je su imovinsko pravni odnosi jasni..trenutno, nažalost, nisu..
Kažem, volio bi da ponuda bude sutra dfa se iskipam ali nekako ne vjerujem baš u to…još bolje rečeno, ovo što se sada događa mi ne baca da je to to.
Možda i griješim..ko će ga znati?

sijem žito raste grahorica

A evo dobili smo i jedan malo veci nalog na prodaji na 700. Nekako mi se čini da je pravo vrijeme za naslovnicu vecernjeg lista da je Industrogradnja u stečaju i evo nas opet na 300 [thumbsup]


A evo dobili smo i jedan malo veci nalog na prodaji na 700. Nekako mi se čini da je pravo vrijeme za naslovnicu vecernjeg lista da je Industrogradnja u stečaju i evo nas opet na 300 [thumbsup]

tako treba, lako je dizati cijenu dok je prodaja rijetka, ajmo sada Josipe istresi malo više!

Kuc kuc, ima koga ? Šta je ovo, di je onaj kamikaza koji je do prije par tjedana kupovao!?

Cookie Monster


Kuc kuc, ima koga ? Šta je ovo, di je onaj kamikaza koji je do prije par tjedana kupovao!?

Sad prodaje ,jednu po jednu……… [lol] [lol]


Kuc kuc, ima koga ? Šta je ovo, di je onaj kamikaza koji je do prije par tjedana kupovao!?

Ajde priznaj ovo si ti prodao jednu dionicu da provociras kamikazu [lol]

Ovo se kupuje tek kada se spusti na 300 Kuna po dionici i onda treba uzeti isto u obzir trenutno stanje cijele firme plus dugorocne i kratkorocne obveze te nekretnine cijele grupacije i onda odluciti.
Ljudi kako se stavlja u ovoj igri "target" na dionicu nov sam pa pitam.
Hvala Vam svima na razumijevanju.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/INDG-fin2010-1Y-NotREV-N-HR.pdf

sijem žito raste grahorica

Kamikaza se vratio

New Report

Close