INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uvjeren sam da Gale sada uživa promatrajući INU, a bogami i Janaf kako se dižu u nebesa. Ukopao se on do grla u tu građevinu,mora da mu je muka.

neovisno koje računa kontrolira, mora osigurati garanciju za sve dionice koje tj dioničare koji ne sudjeluju s njim u ponudi


neovisno koje računa kontrolira, mora osigurati garanciju za sve dionice koje tj dioničare koji ne sudjeluju s njim u ponudi

Da, i to mnogo govori o tome kada možemo iščekivati javnu ponudu, ako ju uopće dočekamo…
Eto, da i Plejboj nešto zasoli na ovoj temi 😉
Nego, što vi svi tako sjedite u mraku jedan kraj drugoga.. Zar vam ne bi bilo bolje da upalite svjetlo pa shvatite da niste sami , svaki u svojoj ćeliji već smo ovdje svi na okupu ?

U prijevodu , ovo sasvim očito nije dionica za navlačenje barem ne trenutno, ovdje nema klanova ZA i PROTIV ..
Ovdje smo svi ZA JAVNU PONUDU !

Jeli jesmo ?

DA VAS ČUJEM ??

ZA JAVNU PONUDU !!!

DA VAAAAS ČUJEEEEEM ??!!

ZA JAVNU PONUDUUUU!

Ajmo ljudi, došlo je vrijeme , da mi počnemo ovdje dirigirati prodajom a TAJNOM KUPCU DAMO DO ZNANJA DA SE NAŠIM STRPLJENJEM I NASIM DIONICAMA TESKO MOZE TAKO IGRATI , JOS U NASOJ ZEMLJI!

Posaljimo strance natrag sa burekima i osjećajem priljepljene ćusške ili neka ponude nesto posteno, npr 1001 kn braćo 🙂

Kressho

nije to više naša zemlja…
to ti je od 200 obitelji i krupnih kapitalista iz eu [angry]

nitko ti nije rekao? [wink]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Tajnom kupcu? Misliš Industrogradnji nekretnine! Da Galinec želi kupiti već bi kupovao, njemu je cilj da dionica dalje ne klizi dolje zato je stavio branu na 530. Zašto to čini?

galinec kupuje ali s industrogradnjinim parama. što i nije tako loše kad kupuje ispod pola booka. njemu je cilj što više skupiti po cijeni ispod cijene ponude i to mu uspješno ide. p meni ga je ona ovrha uhvatila nespremnog ali malo po malo skuplja. kad se free float dovoljno smanji ide ponuda a to može biti sutra a i za 2 godine. kocka [shocked]
do you feel lucky today? [smiley]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Tako je ujko. Galinec polako shvaća da na ovim razinama neće moći dokupiti previše dionica pa će morati podignuti letvicu. Po mojoj procjeni slijedći prag kupnje bit će oko 650 kuna.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

po meni slijedeći prag je na 750. mislim da onaj nalog od 250 kom nije tamo slučajno.

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

PO MENI SLIJEDECI PRAG JE TAMO GDJE MI ODLUCIMO, ŠTA SE VI TOLKO SVI BOJITE TOG JEDNOG NaLOGA I STA CE BITI AKO SE MAKNE, STREPITE PRED NJIMA KAO DA SU NE ZNAM ŠTA..
MA koji nalog nek se makne, ko ga j..e , NEKA CIJEDE KUCI LIMUNE I NARANČE A NE OVDJE NAMA KEŠ 😉

Ajde da se vise ne zaj…mo POSTAVIMO SE SVI KOLEKTIVNO NA 999 KUNA POČEVŠI OD DANAS I POKAZIMO ZUBE TAJNOM KUPCU !

EVO JA CU PRVI VEC DANAS, A MISLIM DA CE MI SE VRLO BRZO PRIDRUZITI SVI OVDJE KOJI IMAJU SAMOPOSTOVANJA, I NIJE IM NOVAC NA PRVOM MJESTU U ŽIVOTU VEC ONE ISTINSKE LJUDSKE VRIJEDNOSTI. ZASTO BI PRODAVALI NEKOME TKO VAM SE NIJE ULJUDNO NI PREDSTAVIO, A ZAPRAVO BI TREBAO RADITI U NAŠEM INTERESU A NE NAM OVAKO KALKULANTSKI I NEMORALNO CIJEDITI MUKOM STEČENE UDJELE PO MIZERNIM CIJENAMA KOJE SMO NEKADA KUPOVALI SKUPO VJERUJUCI PUSTIM OBECANJIMA O BOLJEM SUTRA?

POKAŽIMO IM JASNO NAŠU CIJENU A OVIH PAR MALIH, NESIGURNIH I NEODLUCNIH ŠTA STOPIRAJU CIJENU ISPOD 600 ĆE SE ODMA POČISTITI ZA NAMA KAD VIDE TKO OVDJE OD DANASS DIKTIRA IGRU –

PRODAJA A NE KUPNJA !

A AKO STE I VI MEDJU NJIMA PA SAM VAS NAZVAO NESIGURNIMA NE OČEKUJTE ISPRIKE JER NIKOME OVDJE NE POMAŽETE S TIM SVOJIM ISTRČAVANJEM I LIZANJEM TOG VELIKOG NALOGA "ZA ŠAKU DOLARA" KAO DA SU VAM JEDINO PARE VAŽNE U ŽIVOTU A NIGDJE PONOSA, NIČEGA…

JA KAŽEM DA SMO MI JAČI I ČEKAM VAS SVE NA 999, ČAK I DAYTRADERE KOJI VALJDA SHVACAJU DA OVDJE NEMA KRUHA ZA NJIH I DA JE INDSUTROGRADNJA DIONICA O KOJOJ CE SE JEDNOGA DANA PRICATI, KAKO SU SVI ŠPEKULANTI, DIONICARI I DAYTRADERI POKAZALI SOLIDARNOST I REKLI SVOJIM NALOGOM NA 999 – "KO VAS ŠLJIVI , I VAS I VASE PARE, PRVO NAM SE PREDSTAVITE I RECITE ZASTO KUPUJETE A ONDA MOZEMO RAZGOVARATI O CIJENI " !

AKO POGLEDATE BOLJE VIDJET CETE DA ISPOD 750 IMA JEDVA 150 DIONICA A TAJ NALOG OD 750 SVI ZNAMO DA JE "LAŽNJAK"" JER JA SAM OSOBNO BIO NA EKRANU KAD SE POJAVIO I DA, POJAVIO SE U ISTI SEKUND KAD I KUPNJA ONAJ DAN OD 1000 KOMADA…

NEKA SI BLOKADU NEGDJE DRUGDJE POSTAVLJAJU IL NEK PRODAJU SAMI SEBI A VRIJEME JE DA MI NJIMA POKAŽEMO KOJA JE NAŠA CIJENA –

JA KAŽEM 1100 KUNA MANJE DISKONT 10 % ZA USTEDU NA VREMENU AKO POKUPE TO OVDJE NA BURZI.

A AKO NE POKUPE JOŠ BOLJE , POKUPIT ĆE NETKO DRUGI KOME CE TREBATI VELIKI PAKET DA ZAVLADA KOMPANIJOM I TAKO IZVUČE SVOJ ULOG …

Kressho


Tajnom kupcu? Misliš Industrogradnji nekretnine! Da Galinec želi kupiti već bi kupovao, njemu je cilj da dionica dalje ne klizi dolje zato je stavio branu na 530. Zašto to čini?

Njemu možda to je cilj ali nije on taj koji ovdje diktira igru nego mi jer inače bi prolazilo 1000 komada dnevno već danima, a ne prolazi.
Prema tome ako smo složni da ne dajemo po toj cijeni čemu ova istrčavanja ispod 750…?
Ajmo mi njima lijepo zabiberiti – sastanak na 999 danas do 4 , a tko ne stigne OVA CE PRICA TIJEKOM VIKENDA VIJORITI SVJEZIM ZAGREBACKIM ZRAKOM, HRVATSKIM NEBOM, SLAVONSKIM RAVNICAMA, DALMATINSKIM MOREM, KVARNERSKIM OTOCJEM I ISTARSKIM GORJIMA – I VIDJET CETE BRAĆO, VEĆ U PONEDELJAK VELIKI CE KUPAC TRČATI ZA NAMA KAO DA SMO NAJBOLJE ŽENE U GRADU, SVE PREMMA 600 i PREKO ALI TAMO VISE NECE BITI NIJEDNOG PRODAVATELJA JER SVI ZNAMO SVOJU NOVU CIJENU…

ONA SE ZOVE DEVET DEVET DEVET .

Kressho

trebat će Galetu 3 -4 godine da ovim tempom skupi koliko bih htio. Možda bi trebalo postaviti sve naloge na 999 kn pa da vidimo barem koliko vas ima. Zašto davati jeftino kad se može prodati skuplje. Time ćete i njemu olakšati posao, jer zašto da se čovjek mući tolike godine.

zna li itko kako se može doći do pravne službe? sajt im je u komi, na telefone se nitko ne javlja, besplatni telefon ne da nije besplatni, nego uopće nije telefon, u pravnoj službi se ne javljaju…
jesu li izlistani sa popisa živih?
na koji broj ih mogu dobiti?

New Report

Close