INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što kažete sad na onu informaciju od Galeta da nezna tko kupuje i da je to vjerojatno neki skrbnički iz inozemstva!
Koji je krajnji rok prije zastare za podnošenje tužbe zbog ne podnošenja ponude za preuzimanje?

Morat ce se kupnja malo podignuti ako nešto i misle kupiti. Vec su dugo oko 530 ovi veliki nalozi ali prodaje baš i nema.


Morat ce se kupnja malo podignuti ako nešto i misle kupiti. Vec su dugo oko 530 ovi veliki nalozi ali prodaje baš i nema.

Kad je javna ponuda na oko 1100 na ovim razinama je jeftino kupovati. Pametni će čuvati i dokupljivati.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

je l’ hromi, jesu pametni i oni što samo čuvaju ili oni moraju i dokupljivati da bi se pametnima smatrali ?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Morat ce se kupnja malo podignuti ako nešto i misle kupiti. Vec su dugo oko 530 ovi veliki nalozi ali prodaje baš i nema.

Kad je javna ponuda na oko 1100 na ovim razinama je jeftino kupovati. Pametni će čuvati i dokupljivati.
[/quote]

Mene zanima da li su iznajmili zgradu, tj poslovne prostore u Savskoj?



Morat ce se kupnja malo podignuti ako nešto i misle kupiti. Vec su dugo oko 530 ovi veliki nalozi ali prodaje baš i nema.

Kad je javna ponuda na oko 1100 na ovim razinama je jeftino kupovati. Pametni će čuvati i dokupljivati.
[/quote]

Koliko dugo treba biti pametan? Ponuda je trebala biti 2008., a sada je 2011. Jel ima nade da neka hrvatska banka da garanciju Negotiatoru na 250.000.000 kn, i od kuda Galincu i ekipi lova za isplatu…

Industrogradnja nekretnine su obvezi davanja ponude za TOZ i što ako neki dioničar TOZ-a dobije presudu (pretpostavljam da ih ima) i naprave ovrhu nad dionicama INDG u vlasništvu Indutrogradnje nekretinina, na taj način neće rušiti cijenu TOZ-a, već INDG.

Ja nisam bio dovoljno pametan, no trenutna situacija baš nije blistava. Ičići ništa, Duga uvala ništa, Hotel I ništa, TOZ ništa….

Sve što je pričao o velikim projektima se svodi samo na priče, ipak je Gale blagoglagoljiv i interesantan tip.

I još nešto, od kada je ušao u INDG Galinec ima sigurno 30 kila više. Taj grabi samo sebi…

@Matrix: iznajmili su dio zgrade u Savskoj.

@Barbus
: kako 250 mil za ponudu?



@Matrix
: iznajmili su dio zgrade u Savskoj.

@Barbus
: kako 250 mil za ponudu?

Evo točnog izračuna.

(Negotiator + Aglaia + trezor = cca. 299.000 dionica)

Ostali dioničari cca. 153.400 dionica, dakle bankovna garancija mora biti oko 175.000.000 kn.

Zaboravih spomenuti Brinje, zar nije ono Galinec pričao kako je našao talijansko partnera, bla, bla,
proizvodnja, tržište, novci, sve super…

Od kada je on na čelu Indg niti jedan projekt nisu samostalno napravili, završili su stare projekte (stanovi) i trenutno rade kao klasični zidari… daleko je to od tzv. Developera….

mahatma jesi siguran za Savsku? navodno od tamo izlaze neki i zgrada je poluprazna…

ipak je 175 (puno) manje od 250 🙂

a ovo za iznajmljivanje, rekao sam samo dio…
Industrogradnja se iselila iz Savske, sada su u Donjoj Lomnici.

U dio industrogradnjinog nebodera je uslo novo visoko uciliste effectus…
http://www.vsfp.eu/node/45
Ali bojim se da je to jako mali dio…


ipak je 175 (puno) manje od 250 🙂

a ovo za iznajmljivanje, rekao sam samo dio…
Industrogradnja se iselila iz Savske, sada su u Donjoj Lomnici.


To je cifra potrebna za garanciju…
Realno se radi o manjem iznosu koji im je stvarno potreban jer znamo da on pokriva još neke račune koji nisu direktno uključeni u ponudu i neće prodavati dionice sam sebi.

sijem žito raste grahorica

New Report

Close