INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.glasistre.hr/istra/vijest/303284

http://www.glasistre.hr/istra/vijest/303283

očito je da se nešto događa ali nitko zapravo ne zna što….

neke vijesti (uglavnom loše) se ponavljaju u novinama, a već se pisalo o njima prije i poznate su javnosti…

Da, provjerio sam i ovo gore, o ovome je već bilo riječi. Dakle medijski linč Inudstrogradnje je već očit i osnovnoškolcima.
S druge strane, ovo sa prodajom hotela u Dugoj Uvali je veoma nejasno.
Prema realnoj procjeni taj hotel vrijedi barem 14 000m2*1200 eur m2+104 000 m2 zemljista*150 eur m2 = 16 800 000 eur + 15 000 000 eur zemljiste = cca neka je samo 30 000 000 eura*7,2 = 220 000 000 kuna/420 000 dionica = 500 kuna po dionici!!!

Ljudi, ovdje se nesto desava…

Ja sam dosada pisao ono sto sam saznao terenskim i informacijskim istrazivanjem, ali ove sfere gdje je voda mutna, a ne zna se ni tko pije a tko tocno placa tesko je promatrati kroz investicijsku perspektivu.
No jedno je sigurno, ako se ide prema stecaju a istovremeno prodaji kompleksa vrijednog najmanje 220 000 000 duga, dakle mnogo vise od samog duga zbog koji bi se u eventualnom stecaju morao pokrivati.
A gdje su jos sve ostale silne nekretnine INDG-a ???

Ne znam, Plejboj je ostao bez teksta , Duga Uvala upravo mi je svojom ljepotom zamaglila i vid i misli …

Kressho

sasvim je sigurno da rat oko nekretnina ovdje traje duže vrijeme, ali je problem kad se plasiraju vijesti o stečaju kako bi se preplašili dioničari i prodali jeftino svoje dionice…

Haha, gle kupnju. Ista ko prekjučer!

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!


Haha, gle kupnju. Ista ko prekjučer!

S tim da je prvi 10 kuna niže..
I već se našao genijalac koji se gura ispred zadnjeg očekujući isti rasplet ko u srijedu..

sijem žito raste grahorica

Uh…još jedan od 400 na kupnji
Kupnja 2048 vrijednost 1.059.104
prodaja 828 vrijednost 824.842

sijem žito raste grahorica

Dobre se dioničare ne može preplašiti petparačkim pričama o lažnom stečaju u medijima koji se inače bave širinom Severininih bokova, njezinim bivšim i sadašnjim frajerima, ili popisu slika u kojima je uživala kćerka Dr. Ive Sanader-a…
A ovi bojažljivi.. Pa njih se ionako nikada ništa nije pitalo, a po meni i bolje da što prije izađu za sve ostale – jer prije će se ovaj preočit proces neslužbenog sqezze out-a okončati a INDG se akumulirati na svojoj realnoj vrijednosti a koja je mnogo veća od 100 eura po dionici…
Barem za glavu ;)..

Što se tiče vijesti o stečaju fotoreporter sam po zanimanju i znao bih i sam napraviti jednu takvu.
Evo čak ću biti toliko slobodan i pozvati sve ovdje prisutne da razmisle i ako budete željeli sam ću fabricirati i objaviti dobru vijest o INDG u jednoj od vodećih dnevnih novina …

Iskreno, krivo mi je jedino što nemam više para za ozbiljan dokup jer tko god ovdje bude plivao uz rijeku veoma će se brzo sunčati pod palmama južnog mora …

Kressho

Top 10:
6. INDUSTROGRADNJA NEKRETNINE D.O.O. +4.249 13.601 komada

cca. 5 mil kuna manje za garanciju
[thumbsup]

bravo mahatma imaš 98 za oštro oko!
lijepe vijesti ali jedino što me brine je da potpuno ovisimo o galetu.
neka se makne sa onih 1000 komada sa kupnje opet smo u rupi i čekamo…
a tržište raste…
netko je davno primjetio da će gale dati ponudu onog trenutka kad na burzi bude stanje da će i onako koštati 1100 kn.

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Tako je ujko obveza ponude stoji i kad tad će se to riješiti. Bolje mu je kupovati sad na 550 nego kasnije po dvostrukoj cijeni. I ja sam pomalo kupujem.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?


bravo mahatma imaš 98 za oštro oko!
lijepe vijesti ali jedino što me brine je da potpuno ovisimo o galetu.
neka se makne sa onih 1000 komada sa kupnje opet smo u rupi i čekamo…
a tržište raste…
netko je davno primjetio da će gale dati ponudu onog trenutka kad na burzi bude stanje da će i onako koštati 1100 kn.

a da, vjerujem da je ova 1000-ca isto od trezora. Vjerujem da se nece maknuti. Jedino ako se prodajom istopi, pitanje je koliko jos love trezor ima za kupnju dionica.
Na onu vijest o stecaju koja je bila skoro svim (elektronskim) medijima, prodano je cca 1500 komada, a od tada nema bas neke pretjerane prodaje. Morat ce taj sa 1000-com dignut malo nalog 🙂

za nas dioničare bi možda bilo bolje da je netko drugi kupio tih 4249 kom 🙁

New Report

Close