INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i opet u stecaju [lol]
http://www.jutarnji.hr/galinec-pokrenuo-stecaj-industrogradnje–400-obitelji-u-karlovcu-i-zagrebu-ostaje-bez-stanova/915386/

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Očito je naslovnica djelovala, kupnja na 400 [thumbsup]

Slabo je Paviceva naslovnica ovdje djelovala… Krajem dana kupnja se penjala do 510 40ak komada ako ste pratili ekran, nitko ovdje ocito nije bio toliko naivan da nasjedne i proda ispod cijene.
EPH moze istiskivati Slobodnu i slicne pacer kompanije, ali Insutrogradnja im je malo prevelik zalogaj ;)…
Sve o toboznjem stecaju vam je objavljeno na burzi da ne ispadne kao ranije da pjevam pesimizam dok kupujem pa zaradim 1 % ovdje 🙂
Uglavnom radi se o tome da ce protiv autora teksta i doticne dnevne novine biti podignute tuzbe radi plasiranja laznih informacija, a vjerojatno ce uslijediti jos koja kaznena EPH na niz vec postojecih.
Sreca Paviceva da EPH nije izlistan na Crobexu, bio bi to najveci pad danas na ekranu :)))))

Držte se moreplovci, ako vas sutra netko bude žicao da izadjete ranije nego što treba znajte da je to upravo vaš Plejboj… Spreman da uvijek dobro profitira na paničavim kokošima 😉

Kressho

nije li ovo jučer demantirano i "odrađeno", uostalom najbolja je na kraju informacija o izvoru…."rekao je naš sugovornik", mogli su bar kao inače napisati visoko pozicioniran sugovornik…koja smijurija, ja mislim da nitko normalan ne može poreći da su u problemima, uostalom to i sama uprava kaže ali ovakvo nabrijavanje….samo što to ovdje nema nikakvog smisla jer je struktura dioničara izgleda malo drugačija…

i opet u stecaju [lol]
http://www.jutarnji.hr/galinec-pokrenuo-stecaj-industrogradnje–400-obitelji-u-karlovcu-i-zagrebu-ostaje-bez-stanova/915386/
[/quote]

ovi se stvarno ne sale, ko god da je….
Kupnja:
550kn 420 komada
530kn 1000 komada
520kn 310 komada


ovi se stvarno ne sale, ko god da je….
Kupnja:
550kn 420 komada
530kn 1000 komada
520kn 310 komada

Moja optimisticna teorija je da je to neko povezan sa Ethembom. Galinec možda i nema novaca za ponudu ali oni sigurno imaju jer svako malo naprave neku novu akviziciju. I sad možda su oni spremni u neko dogledno vrijeme dati ponudu, postati većinski vlasnik i možda je zato Galinec i "smijenjen" da im ne bi smeta u tome. Ali prije nego što daju ponudu više im se isplati da netko tko je povezan s njima zapravo za njih kupuje po cijeni jeftinijoj nego onoj za koju treba platiti u ponudi.

Ali naravno ovo je samo moja teorija po onoj "Što se babi htilo, to se babi snilo" [lol]



ovi se stvarno ne sale, ko god da je….
Kupnja:
550kn 420 komada
530kn 1000 komada
520kn 310 komada

Moja optimisticna teorija je da je to neko povezan sa Ethembom. Galinec možda i nema novaca za ponudu ali oni sigurno imaju jer svako malo naprave neku novu akviziciju. I sad možda su oni spremni u neko dogledno vrijeme dati ponudu, postati većinski vlasnik i možda je zato Galinec i "smijenjen" da im ne bi smeta u tome. Ali prije nego što daju ponudu više im se isplati da netko tko je povezan s njima zapravo za njih kupuje po cijeni jeftinijoj nego onoj za koju treba platiti u ponudi.

Ali naravno ovo je samo moja teorija po onoj "Što se babi htilo, to se babi snilo" [lol]
[/quote]
Nije loše raditi razne konstrukcije, zna poneka rezutirati sa kojom dobrom idejom
Ono o čemiu ja stalno razmišljam je zašto kupuje na ovaj način?
Veliki nalozi uz potporu bez nabidavanja i micanja naloga
Da je itko želio povući prodaju pa jučer je mogao s malo novca to obaviti
Mogao je istresti po bidu malo i stavit veći nalog na ask i da vidiš druge priče odma
Tako da ispadne po mojoj konstrukciji ili su dvojica(manje vjerovatna opcija) ili mu uopće nije u cilju da dionica naglo padne.
Kome ne bi bio u cilju nagli pad i jače rušenje cijene?
Samo onome koji ima dionice u zalogu jer bi mogao ostati bez njih(znači gale)
Eto to je moja teorija..

sijem žito raste grahorica


Nije loše raditi razne konstrukcije, zna poneka rezutirati sa kojom dobrom idejom
Ono o čemiu ja stalno razmišljam je zašto kupuje na ovaj način?
Veliki nalozi uz potporu bez nabidavanja i micanja naloga
Da je itko želio povući prodaju pa jučer je mogao s malo novca to obaviti
Mogao je istresti po bidu malo i stavit veći nalog na ask i da vidiš druge priče odma
Tako da ispadne po mojoj konstrukciji ili su dvojica(manje vjerovatna opcija) ili mu uopće nije u cilju da dionica naglo padne.
Kome ne bi bio u cilju nagli pad i jače rušenje cijene?
Samo onome koji ima dionice u zalogu jer bi mogao ostati bez njih(znači gale)
Eto to je moja teorija..

A koliko sam čuo na skupštini je Gale rekao da trezor ne kupuje i da je kupac neki skrbnicki racun izvana. Zato sumnjam da je Ethemba u pitanju.



Nije loše raditi razne konstrukcije, zna poneka rezutirati sa kojom dobrom idejom
Ono o čemiu ja stalno razmišljam je zašto kupuje na ovaj način?
Veliki nalozi uz potporu bez nabidavanja i micanja naloga
Da je itko želio povući prodaju pa jučer je mogao s malo novca to obaviti
Mogao je istresti po bidu malo i stavit veći nalog na ask i da vidiš druge priče odma
Tako da ispadne po mojoj konstrukciji ili su dvojica(manje vjerovatna opcija) ili mu uopće nije u cilju da dionica naglo padne.
Kome ne bi bio u cilju nagli pad i jače rušenje cijene?
Samo onome koji ima dionice u zalogu jer bi mogao ostati bez njih(znači gale)
Eto to je moja teorija..

A koliko sam čuo na skupštini je Gale rekao da trezor ne kupuje i da je kupac neki skrbnicki racun izvana. Zato sumnjam da je Ethemba u pitanju.
[/quote]

Ma bas me briga ko kupuje, samo neka je digne na >1000 kn, i ja zadovoljan [smiley]
Od 01.12.(od kada je dionica pocela rasti) do danas je protrgovano 4039 komada. Mislim da je gotovo sve kupio taj srbnicki (ako je za vjerovati upucenim osobama 🙂 ). Sigurno ne bi skupio toliko da je ostao cucati na bidu na 3xx kn. IMO, zbog toga je i cijena toliko narasla u zadnjih mjesec dana.
Koje su namjere tog "tajnog" kupca, to stvarno ne znam. Ako ovako nastavi, za jedno mjesec dana cemo ga vidjeti u TOP 10.

Evo jos jedna dodatni moment, vec kada se tu daju teorije.
Gale kaze da je osiguran veliki kredit za pokrivanje postojecih obveza. Mozda se nadje nesto love i za kupovanje dionica u trezor 🙂
Onda imamo dva velika kupca 🙂

Eto kako je prodaja povukla ask dolje u trenu
Masivna prodaja..istina
Znači moja teorija najvjerovatnije u vodu pada, sad treba pratiti razvoj….
Moglo bi se dati ovdje zaraditi opet samo ne vjerujem na dnevnoj bazi

sijem žito raste grahorica

Dosta velika količina protrgovana je danas!
Zna li se koja informacija više ??

Zna se, kako ne.
Netko kupuje vecu kolicinu, a netko vecu kolicinu prodaje. Shodno tome, doslo je do trgovanja 🙂
Kako ti se to čini Ribarinjo, će pasti koji pic il fratar na gradele kad zaradiš izlaskom iz INDG na javnoj ponudi ?
Ovako, za sve prisutne, moje ime je Kreso, po zanimanju sam reporter, a dolazim u doticaj sa gomilom novinara, tako da tocno znam kako je fabricirana vijest o stecaju (ne i zasto ali moze se prokopati tko voli glumit dextera lako ce doci do razloga googlanjem..) – i je, prica je fabrikacija medijske masinerije.

Naime, osobno sam pravio fotografije za dio price, ne znajuci da ce biti moralno zlouporabljene u krivom kontekstu.
Tko mi ne vjeruje mailam mu fotke u publication rezoluciji koje su izasle u novinama.
Prica o stecaju je cista izmisljotina ljudi.
Da imam para ne bih ovo ni komentirao vec cekao paniku ovdje pa kupovao jeftinije i isao na week trade – 15 % profita.

Ovako, mogu samo gledati kako luzeri prodaju po 520 i mislit si …
"O je…te , sto bi ga ozenio sada…"

Konacno, da stecaj drzi vodu u ikojem pogledu sumnjam da bi proslo 1000 komada po 530 danas.
Ocito je tajnom kupcu ovako nesto samo pogodovalo.
No, sve ovo ne znaci da cijena nece ici dole.
Jer ako se mali dionicari INDG uspanice , ni tajni kupac nije blesav pa da ce placati 590 nesto sto može platiti 490.

Ljudi držte se, pozdravlja vas Plejboj the Reporter :)))

Kressho

Jeste vidjeli članak u Glasu Istre od 06.01. "Dosadašnji zakupac želi kupiti hotel Croatia u Dugoj uvali", te članak odmah ispod ovoga koji govori o Bojoplastu!
Čini mi se kao da se kroz više medija vrši pritisak na Industrograsnju nakon Galinecove ostavke!
Pitanje je tko stoji iza njih?!

New Report

Close