INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja veća od prodaje.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/na-kneziji-uhiceni-kriminalci-koji-su-premlatili-dusana-miljusa-i-josipa-galinca/529806.aspx

Niko ne komentira ovu vijest?
Meni je ovo super pozitivna vijest za INDG, ako ce to dovesti do brzeg preuzimanja hotela I i Duge Uvale.
Nekako mi se cini da ovaj koji od 01.12. kupuje je znao nesto o tome 🙂






U pravu si Vajperu , CEO gradjevinske kompanije u posrnulo doba posrnule gradnje, pred jos veci val krize upravo nam uvaljuje i svoj preostali paket, to je sasvim ocito… Preko par skrbnickih racuna sam je trgovao citavo ovo vrijeme, da odrzi likvidnost, i sada sa par hiljada polako pumpa cijenu i raspolozenje na znalacki nacin, a kad dodje do 700 pretpostavljam , to mu je cilj u ovom zadnjem izlazu, pocet ce otpustati tih svojih 8000 komada i jednostavno nestati ..
Kakvo preuzimanje, kakvi strani investitori, obavezu javne ponude ima cak i BADEL pa nije bas da mu raste dionica pravocrtnom linijom.
Ljudi, ovo je navlakusa i da, zao mi je sto nisam ubadao po 360 da vam uvalim i ja usput, al sta ces, takav je zivot nas plejboja …
🙂
Be smart – sell NOW!

Koje ste vi legende…. ukljucili se 17.12. na forum, i vec ste nam sve lijepo objasnili.
[/quote]

…patuljci, pojma nemaju…
[/quote]

Patuljak se mozda nedavno ukljucio ovdje, ali na moj novac sam malo duze prisutan s mnostvom dobrih prognoza… Evo jedna i za vas dragi INDG … Kratka stagnacija na 560, koja je top ove dionice u ovoj godini pa pad nazad strmoglav prema 360, i zatim dalje do 270 kn tijekom prvog mjeseca.
Pad ce prouzrociti sadasnji kupac kada se naglo povuce za ove primamljive ponude, jer priznajmo – ipak je samo jedna strana/osoba koja zadnjih tjedana potrazuje INDG, i nudi za nju sumnjivo vecu cifru od one koju je mogao nuditi …
Kada se naglo povuce, svi vi koji mu sada jos odolijevate na 550 i cekate javnu ponudu (koja je nemoguca ove godine vise jer je skupstina 28.12. a sutra, 22.12. je zadnji dan da posalje ponudu u Hanfu i to izadje na ZSE, da bi stvar mogla biti objavljena u novinama i aktualizirana 28.12. najranije, dakle na sam dan skupstine – jer 22. , 23. i 24. su tri dana, 25. i 26. vikend, pon 27. za predaju objave i 28. objava i to sve po ultra hitnim postupcima nekarakteristicnim za drzavne sluzbe ali ajde) – dakle svi vi koji cekate ponudu , naglo cete trcati za njim kada se tip povuce sa svojim ubojito jakim nalozima, bas kako male curice a i starije cure trce za nama plejbojima kad povucemo svoju ponudu.
To vam je psihologija ljudi, ne zelite sada prodati po 550 ali na 400 cete prodavati samo tako kada shvatite koju ste priliku propustili…
Jedina sansa za uspjeh u ovakvoj situaciji bila bi da mu svi kolektivno zavrnete slavinu i da se papci sa ponude maknu do 900 sutra.
Ali kazem, kolektiva je stvar mentaliteta, ovdje ga nema, a nije ni iskljucena mogucnost da sam pouditelj diktira i prodaju svojim nalozima, jer hej!, najgore sta mu se moze desiti je da proda sam sebi preko brokera koji mu vjerojatno za to ne bi ni proviziju uzeo jer radi za ono sto zovemo "ispod tezge"
Da diktira prodaju uostalom vidi se po paketima na prodaju 250 komada na 600, 250 na 700 za svaki slucaj, imao je donedavno i na 550 jedan isti takav ali ga je odlucio maknuti jer je jos dokupljivao na 550…
Mozete me slobodno nazivati patuljkom ako vas to uveseljava ali cinjenice su cinjenice, dio prodaje je sumnjiv a kupnja jos sumnjivija.
Moj prijedlog je – povucite se svi vi koji jos kupujete sutra , i svi koji prodajete povucite svoje naloge na 999kn.
Tek da vidimo koje su namjere doticnog anonimnog kupca dubljeg dzepa jer mozda tako otkrijemo i njegov identitet.
Stil kojim se sada sluzi je "institucionalna kupovina" ali mozda bas zato da se stvori privid da je iza naloga instituicija a ne osoba.

[/quote]
Ok, shvatili smo da si prodao na 400 [lol]
[/quote]
??
Prodao na 400 ?
Zasto bih onda plasirao blagi pesimizam u dokupu, i istovremeno drukao zatvaranje slavine da se zadrzi dobra izlazna cijena za slucaj da ne uspijem kupiti vise ?
Slab si psiholog brate, na 400 sam jos kupovao vece kolicine, a i na 500 manje, zadnji ulaz mi je bio 26 komada na 541 kn, slobodno provjeri kod b

Kressho

Vidim ovdje se dobre preporuke za kupnju poslovično ocjenjuju sa 1 % …
Vjerojatno ima mnogo profesora i burzovnih analiticara medju vama – dakle ljudi koji ne bi bili sposobni ni za kruh i vodu zaradit da sami trguju na dionicama…
Shema je ovakva – kupnja Industrogradnje na ovoj razini mozda vise nije isplativa kao sto je bila na 400 i 360, ali sta da vam kazem, onda se trzilo a ne skrabalo po forumima…
Najpametniji su kupovali na 300 do 360, ali takvih je stvarno malo i ako ce cekati 1129 skidam im kapu.
A vama ili bolje reci – tebi – koji si mi dao 1 % ovaj put, preporucio bih da se odvazis pa kupis 5 komada INDG sad dok se jos nudi na 600injak, jer ce vec iduci tjedan biti oko 700 – 760.
Zao mi je sto sam ranije pisao protiv ove dionice, ali nisam mogao riskirati da mi se prikljucuju u kupnji kojekakvi profesori i ekonomisti sta blage veze nemaju o burzi i stvarnom zivotu.
Za sve buduce milionere predlazem citanje mojeg bloga 😉

Kressho

Uhićenja se nastavljaju.Neki od uhićenih su bili u poslovnim odnosima sa Galetom.
Ako pod poslovni odnos spadaju falsificirane koncesije i ucjene mogli bi stvarno ekspresno doći do hotela I predpostavljam..možda i duge uvale
………………………………………………………………………………………….
. Većina ih je već dobro poznata policiji, ali i redovitim čitateljima crne kronike. Kriminalističkom obradom u akciji Šok 3 navodno je obuhvaćeno više od 20 osoba, a neke od njih bile su u poslovnim odnosima s pretučenim Josipom Galincem.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/kasnonocna-uhicenja-policija-krenula-u-zestoki-obracun-s-kriminalnim-podzemljem/530035.aspx

sijem žito raste grahorica


Uhićenja se nastavljaju.Neki od uhićenih su bili u poslovnim odnosima sa Galetom.
Ako pod poslovni odnos spadaju falsificirane koncesije i ucjene mogli bi stvarno ekspresno doći do hotela I predpostavljam..možda i duge uvale
………………………………………………………………………………………….
. Većina ih je već dobro poznata policiji, ali i redovitim čitateljima crne kronike. Kriminalističkom obradom u akciji Šok 3 navodno je obuhvaćeno više od 20 osoba, a neke od njih bile su u poslovnim odnosima s pretučenim Josipom Galincem.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/kasnonocna-uhicenja-policija-krenula-u-zestoki-obracun-s-kriminalnim-podzemljem/530035.aspx

Eto vrlo brzo je došla i potvrda da bi teza mogla biti ispravna…hotel "I" zasad u fokusu
………………………………………………………………
U protekla 24 sata akcijom ATJ Lučko u istražni zatvor u Remetincu privedeni su i Hrvoje Farkaš, Tomislav Čibarić, Mato Petrović, službenici Hotela "I" u Zagrebu, kojeg je iznajmila Industrogradnja Josipa Galinca.
http://www.jutarnji.hr/u-velikoj-policijskoj-akciji-sok-3-policija-privodi-15-ak-kriminalaca-/913472/

sijem žito raste grahorica

Vidim ovdje se još primjenjuje ona iz osnovnjaka — "ćuškanje" četvrtašića, vi iz osmog B…
B kao buyers 😉
1 % za optimizam na ovoj dionici je vrlo pretenciozno…
Šteta što se ovdje ne može kao na stranim sajtovima vidjeti i identitet ocjenjivača, jer bi mnoge stvari bile jasnije. Eto, možda je baš tu medju nama i sam kupac INDG, ili interesna skupina, koja podsticateljima na kupnju dijeli kulje ne bi li se što manje prašine diglo, i odmah primirio bilo kakav interes.
A dionica uzastopno raste već tjednima, posljednji opasno uz sve manji promet i sta vam to govori ?
Profesor neke katedre na ekonomiji ili VERN-u haha, bi sad mudro rekao
"PA IDE DOLJE"
Pa da, da, bravo profa, ide dolje Industrogradnja, eto jos malo pa nisu i Galinca uhapsili licno, za prebijanje samog sebe…
Forumashi osvijestite se, trule jabuke su medju nama, zbog kojih ne vidimo prst pred nosom…
Industrogradnja raste, budite Čvrsti, koji imate, a koji nemate – budite odvažni, rizik će vam se isplatiti…
Nije slučajno Galinac otkupljivao i cijedio na 300injak, dok se po ovom i drugim medijima vrtila priča o padu dobiti od 80 puta, ne posto..
A ovo hapšenje može samo pozitivno utjecati na rast, pa tolko valjda i profe s ekonomije kontaju..
Aj Hvala Bogu da sam ostao na srednjoj !

Kressho


Nije slučajno Galinac otkupljivao i cijedio na 300injak, dok se po ovom i drugim medijima vrtila priča o padu dobiti od 80 puta, ne posto..

Prije će biti da je Galinec prodavao po 300injak, a kupovao po 1118,82.


Forumashi osvijestite se, trule jabuke su medju nama, zbog kojih ne vidimo prst pred nosom…

Industrogradnja raste, budite Čvrsti, koji imate, a koji nemate – budite odvažni, rizik će vam se isplatiti…

Aj Hvala Bogu da sam ostao na srednjoj !

Ne kvari trula jabuka druge nego onaj koji ih sortira jer nije dobro razvrstao (tako i vi dionice). A što ti se tog hvaljenja za srednju tiče pa i nije nešto s čim se imaš pohvaliti.



Forumashi osvijestite se, trule jabuke su medju nama, zbog kojih ne vidimo prst pred nosom…

Industrogradnja raste, budite Čvrsti, koji imate, a koji nemate – budite odvažni, rizik će vam se isplatiti…

Aj Hvala Bogu da sam ostao na srednjoj !

Ne kvari trula jabuka druge nego onaj koji ih sortira jer nije dobro razvrstao (tako i vi dionice). A što ti se tog hvaljenja za srednju tiče pa i nije nešto s čim se imaš pohvaliti.
[/quote]

Torpedinjo tebi bi bolje bilo da se malo odvazis pa torpediras svoju ustedjevinu u neke dobre dionice, kao sta smo ja i moj frend Galinec!
Eto, mosh kupit sad od mene INDG po 610, nudim ti odmah 460 komada ako imas toliko keša.
Brate dok ste vi gubili silne godine studirajuci (citaj – zatupljujuci se) po kojekakvim besmislenim institucijama, gdje su vas teoreticari pokusavali nauciti sta je zivot, ja sam kupovao Atlantsku dolje u Dubrovniku ravno od radnika dok se jedva jos i trzila na burzi, da ti ne pricam da sam komad placao manje od bureka 😉
Uostalom, mi plejboji imamo takvu narav , ne šljivimo autoritet, ne priznajemo nikakve norme koje nisu normalne, i tesko nas itko moze izmanipulirati u icemu, a kamoli da studiram neke beskorisne teorije i popusim tako 5 godina da bi kasnije radio za neku firmu i bio "njen" covjek, umjesto "svoj".
Torpedo , želim ti Sretan Božić i da ti jednoga dana kao ja budes milioner na burzi rada, da osjetis kakav je uzitak da imas potpunu slobodu u svojem životu, i da ti je svaki dan praznik kao i ovaj danas …
Sa srednjom il bez nje 😉

Forumashi držt se, Sretan vam Božić i svima vam želim da zaradite ove godine dovoljno na burzi da se možete napokon osloboditi od okova koje su vam rodjenjem, tijekom školovanja i danas na vašim radnim mjestima nametnuli vlasnici krupnog kapitala, kojima vjerno služite umjesto da pratite svoje snove :))))
MARRY CHRISTMAS EVERYONE!!!!

Kressho

Gospon Plejboj, kad već drukate za rast, pazite što pišete uokolo…

citiram Plejboja sa BD62 na stranici 168:
"Sumnjam da cu sa kupnjom INDG na 330 do 410 prosli i ovaj mjesec biti "ovcica za sisanje"… mozda prije frizer ekipi krajem tjedna, kad budem prodavao na 560 do 590 kn, pa opet dokupljivanje na 400injak i tako to…"

Na ovoj temi ima najviše prodavaća magle,dionica raste ludo dok građevina tone sve dublje?

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close