INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



14% dnevni rast 🙂

očito je da će sad trezor malo kupovati
[/quote]

moraju dignuti na barem ~430, tako da na skupstinu ne dodju (pre)ljuti dionicari [smiley]

Ej, jel zna netko sta se desava sa TOZ-om?
Niti jedna tocka glavne skupstine nije usvojena:
http://www.toz-penkala.hr/pdf/odluke-skupstine-01-12-2010.pdf

vjerojatno, planidal ulaganje i oportunitas ulaganje s ukupno 71.616 dionica nisu imali pravo glasa s obzirom da nisu ispoštovali svoju zakonsku obvezu-davanje javne ponude….to će se desiti i galincu, on toga nije svjestan, jer živi u oblacima [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

lako se može dogoditi da mu karlovačka banka i finvest corp. uz pomoć malih dioničara, preuzmu industrogradnju…poslije će reći izdali ga prijatelji zaboravljajući pri tome da je prethodno on izdao sve dioničare, sve sem sebe. [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Opet jači promet i rast cijene, a nitko ni zuc ni muc :)))

Najzad Galinec skužio …pa nije MOL bolji od njega …ako netko misli da je MOL bolji od Galinca grdno će se prevariti [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

kad je kupnja bila ispod 400 prodavali ste k’o ludi, eno, sad vam čovjek nudi 440 i jedva da ste mu danas prodali 5 komada…pa šta vam je ljudi, šta ste rasprodali dionice prije vremena?!…lijepa cijena, a tko kaže da ne može i ljepša biti [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

e, lako je sad Galincu dizati cijenu INDG dionice kad su mali dioničari sve svoje prodali …e, tako vam je to kad više vjerujete u đakovštinu, elektropromet, validus, hgspot, optimu….a u janaf, inu, industrogradnju, kaštelanske staklenike….skoro da i ne vjerujete

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


e, lako je sad Galincu dizati cijenu INDG dionice kad su mali dioničari sve svoje prodali …e, tako vam je to kad više vjerujete u đakovštinu, elektropromet, validus, hgspot, optimu….a u janaf, inu, industrogradnju, kaštelanske staklenike….skoro da i ne vjerujete

ja sam dio prodao, za dio čekam ponudu

je l to industrogradnja danas i ide dalje uzlaznom putanjom?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

pa šta je…ne gledate industrogradnju?…zadnji put kad ste je gledali bila je na 300, a vid’ sad di je….vidoviti Milan veli da ide uskoro javna ponuda [proud]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

samo gledajte industrogradnju kako raste…slobodno gledajte, ona vas uopće ne vidi [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close