INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li tko kakvu ideju o kojoj bi se nekretnini moglo raditi?

Danasnji pogled na nasu dragu dionicu me natjerao na razmisljanje… da li je ovo propast INDG-a..? samo se crveni zadnje vrijeme i pada ko perzijanci protiv spartanaca :/

ođe vrlo brzo mora doći do davanja javne ponude, galinec se neće još dugo izlagati riziku da na izvanrednoj skupštini bude smijenjen od strane male skupine malih dioničara, jer na zahtjev malih dioničara hanfa mora pozitivno odgovoriti i galincu i ostalima koji zajednički s njim djeluju mora zamrznuti pravo glasa na sve njihove dionice kako na glavnoj tako i na svakoj izvanrednoj skupštini [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


ođe vrlo brzo mora doći do davanja javne ponude, galinec se neće još dugo izlagati riziku da na izvanrednoj skupštini bude smijenjen od strane male skupine malih dioničara, jer na zahtjev malih dioničara hanfa mora pozitivno odgovoriti i galincu i ostalima koji zajednički s njim djeluju mora zamrznuti pravo glasa na sve njihove dionice kako na glavnoj tako i na svakoj izvanrednoj skupštini [thumbsup]

Slažem se da Hanfa treba proširiti listu zajedničkog djelovanja na Filipovića i još par njih koji zajednički djeluju.

http://www.ethembacapital.co.uk/portfolio.go

A ovi su još i nakon obveze za davanje javne ponude kupili kamenolom u makedoniji. Dakle ima se novca za kupnje drugih firmi a ništa još od ponude.

hajd, ujedinite se, sazovite izvanrednu s kupštinu s jednom točkom dnevnog reda

–smjena nadzornog odbora

pa budete vidli kojom će brzinom galinec dati javnu ponudu [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

sa Dugom Uvalom nikako na zelenu granu:
http://www.glasistre.hr/istra/vijest/189780

imam feeling da ce tesko Gale to vratiti Industrogradnji. [bye]

umoljavaju se neuki i zlonamjerni da ne pišu na temi industrogradnje, jer željeni efekat neće postići s obzirom da dioničari industrogradnje prate zlonamjerne i na vrijeme ih prepoznaju
najnovija vijest:

UNATOČ NAJAVI DA OTVARA VRATA
Hotel Croatia ponovno zapečaćen
Objavljeno: 27.03.2010 | 18:45
Zadnja izmjena: 27.03.2010 | 18:46

Neslavno je završilo za danas najavljeno otvaranje hotela Croatia u Dugoj uvali u općini Marčana. Oko tog se hotela duže vrijeme spore vlasnik Industrogradnja i zakupac tvrtka Fio&D.

Vrata hotela i bazena, s kojeg je zakupac skinuo pečat državnog inspektorata kako bi počeo raditi, ponovno su zapečaćena, ovaj put pečatom policije i hotel je ponovno zatvoren. Za našeg obilaska kompleksa, u subotu popodne, u hotelu i objektima oko njega nismo vidjeli ni žive duše i ništa nije odavalo da je u subotu u Dugoj uvali trebala započeti turistička sezona.
Iz pouzdanog smo izvora saznali da da su ujutro radnici došli na posao, ali da je došla i policija koja je navodno po nalogu vlasnika Industrogradnje stavila svoj pečat na vrata i ponovno zatvorila objekt.

Stotinjak gostiju, čiji je dolazak najavljen za subotu navečer, bit će smješteno u druge hotele u okolici, najvjerojatnije u Puli, a hotel Croatia će do daljnjega ostati zatvoren.

Iako je Boljat jučer najavljivao da je hotel spreman za sezonu, izgled ovog objekta to definitivno ne govori jer je u više nego zapuštenom stanju, barem što se vanjskog izgleda i hortikulture tiče. (B. BAN: Snimio D. ŠTIFANIĆ)

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


sa Dugom Uvalom nikako na zelenu granu:
http://www.glasistre.hr/istra/vijest/189780

imam feeling da ce tesko Gale to vratiti Industrogradnji. [bye]

Ipak nije otvoren hotel:
http://www.glasistre.hr/istra/vijest/190024

Gale, pojačaj malo obranu … [lol] [lol] [lol]

Nekom dojadilo čekat Godoa!


Gale, pojačaj malo obranu … [lol] [lol] [lol]

Jutros je fešta na bidu [yawn]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

New Report

Close