INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koji su to problemi koje je Uprava riješila?

…a koji su ostali nerješeni ?

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

@Sarah-Kay

ja se slažem sa tobom, u ovo doba iduće godine bit ćemo milijarderi!

Cookie Monster

http://www.vecernji.hr/regije/zbog-oprecnih-sudskih-odluka-hotel-croatia-dalje-zatvoren-clanak-108871

Znajući hrvatsko pravosuđe prije bi mogla ponuda nego što uđe industrogradnja u posjed hotela.


http://www.vecernji.hr/regije/zbog-oprecnih-sudskih-odluka-hotel-croatia-dalje-zatvoren-clanak-108871

Znajući hrvatsko pravosuđe prije bi mogla ponuda nego što uđe industrogradnja u posjed hotela.

ovo je katastrofa po meni da se ovakvi sporovi toliko dugo razvlače. i uvijek se nađe neki propust suda zbog kojeg viši sud ospori odluku nižeg suda i vrati spor na početak i tako u beskonačnost. u konačnici će hotel propasti i štetu će imati i industrogradnja i Boljat neovisno tko je u pravu.

Zanimljivo da već mjesecima se događa da netko ujutro proda po bidu a onda netko popodne opet podigne cijenu kupujući po asku. Imalo bi logike da je to trezor koji lagano brani cijenu i dokupljuje ali već neko vrijeme je trezor na istom broju dionica.


Zanimljivo da već mjesecima se događa da netko ujutro proda po bidu a onda netko popodne opet podigne cijenu kupujući po asku. Imalo bi logike da je to trezor koji lagano brani cijenu i dokupljuje ali već neko vrijeme je trezor na istom broju dionica.

To ne radi trezor nego neki Galetov "prijatelj".


Zanimljivo da već mjesecima se događa da netko ujutro proda po bidu a onda netko popodne opet podigne cijenu kupujući po asku. Imalo bi logike da je to trezor koji lagano brani cijenu i dokupljuje ali već neko vrijeme je trezor na istom broju dionica.

Dao je u zalog dionice najvjerovatnije
Znaš kako to ide sa zalogom..pitanje je kakvi su uvijeti
Jedna od opcija je da brani cijenu na određenim razinama ispod koje bi mogao ostati bez njih
Simptomatično je da koliko god istresu pokupi ostatak i vrati na višu razinu.Ne da mi se tražit ali mislim da se dionica tako ponaša od prebacivanja dijela dionica na Cebu..

sijem žito raste grahorica

Moguće da drže prosjek iznad 450 kn. Ja sam razmišljao da bacim trejd s manjom količinom, ali uglavnom to rade s par dionica pa se ne isplati riskirat.

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Ode još jedna nekretnina…

I GRUPA d.d.
PRAVNI ODNOSI
Statut:
Statut od 08. prosinca 2008. godine.
Odlukom Skupštine Društva od 29.12.2009. godine izmijenjen je Statut u člnaku 6. o temeljnom kapitalu i članku 7. o dionicama. Pročišćeni tekst Statuta od 29.12.2009. godine dostavljen sudu i uložen u zbirku isprava.
Promjene temeljnog kapitala:
Odlukom skupštine društva od 29.12.2009. godine temeljni kapital je povećan izdavanjem novih dionica unosom stvari u temeljni kapital s iznosa od 200.000,00 kn za iznos od 88.128.400,00 kn na iznos 88.328.400,00 kn. Radi povećanja temeljnog kapitala izdano je 8.812.840 novih dionica, bez nominalnog iznosa, a svaka od dionica sudjeluje u temeljnom kapitalu društva u jednakom dijelu.


Ode još jedna nekretnina…

I GRUPA d.d.
PRAVNI ODNOSI
Statut:
Statut od 08. prosinca 2008. godine.
Odlukom Skupštine Društva od 29.12.2009. godine izmijenjen je Statut u člnaku 6. o temeljnom kapitalu i članku 7. o dionicama. Pročišćeni tekst Statuta od 29.12.2009. godine dostavljen sudu i uložen u zbirku isprava.
Promjene temeljnog kapitala:
Odlukom skupštine društva od 29.12.2009. godine temeljni kapital je povećan izdavanjem novih dionica unosom stvari u temeljni kapital s iznosa od 200.000,00 kn za iznos od 88.128.400,00 kn na iznos 88.328.400,00 kn. Radi povećanja temeljnog kapitala izdano je 8.812.840 novih dionica, bez nominalnog iznosa, a svaka od dionica sudjeluje u temeljnom kapitalu društva u jednakom dijelu.

kako mislis ode? Di je otisla? moze malo pojasnjenje

IGRU-R-A

1. INDUSTROGRADNJA NEKRETNINE D.O.O. 8.832.840 100,00 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Možda bi se mogao jedan IPO napraviti sa IGRU-R-A dionicama.

New Report

Close