INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bolje vam je da pratite cijenu dionice industrogradnje, neg’ što pratite što radi i što piše gospodin galinec…kod cijene od 733 kune dionica industrogradnje postaje metom fondova. Vi koji to ozbiljno shvatite i prihvatite vjerojatno ćete i na ovoj dionici nešto para zaraditi… [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


bolje vam je da pratite cijenu dionice industrogradnje, neg’ što pratite što radi i što piše gospodin galinec…kod cijene od 733 kune dionica industrogradnje postaje metom fondova. Vi koji to ozbiljno shvatite i prihvatite vjerojatno ćete i na ovoj dionici nešto para zaraditi… [thumbsup]

Možeš si mislit 🙂


bolje vam je da pratite cijenu dionice industrogradnje, neg’ što pratite što radi i što piše gospodin galinec…kod cijene od 733 kune dionica industrogradnje postaje metom fondova. Vi koji to ozbiljno shvatite i prihvatite vjerojatno ćete i na ovoj dionici nešto para zaraditi… [thumbsup]

Naravno da pazimo na g. Galinca i gledamo što radi jer je svakom imatelju dionice dužan 1119 kn po dionici.

Da živimo u pravnoj državi…



A ti Vergilije bi mogao, ako dođeš na Skupštinu, dati protuprijedlog da se cjelokupna dobit isplati dioničarima kao dividenda, cca. 500 kn po dionici.

Možda se Fuchs i Cetinja predomisle?!


Jedva čekam da vidim Galinca. Fali mi. Dugo nije sazivao sastanke 🙂 Valjda će bit kakvog pršuta i morskih plodova jer dividende i javne ponude sigurno neće!
[/quote]

neće bit ni plodova ni pršuta, bit će samo još jedna pričica

Cookie Monster

Mogao bi se sad prije skupštine malo aktivirati trezor, da malo ušminka cijenu a i da mogu poništiti što više dionica na skupštini.


Mogao bi se sad prije skupštine malo aktivirati trezor, da malo ušminka cijenu a i da mogu poništiti što više dionica na skupštini.

Kaj je ovo danas lagano guranje na kupnji? Šta se očekuje? Javna ponuda?

znamo svi da Gale gleda samo svoju guzicu, mislite li da mu je u interesu izađi sa nekim dobrim vjestima ili lošim ili svejedno? jer ipak on želi skupit što veći broj dionica po što nižoj cijeni ?

Cookie Monster


znamo svi da Gale gleda samo svoju guzicu, mislite li da mu je u interesu izađi sa nekim dobrim vjestima ili lošim ili svejedno? jer ipak on želi skupit što veći broj dionica po što nižoj cijeni ?

Sumnjam da on želi bogznašto okrupnjivati! Pa pogle koliko trezor dugo nije kupovao.



znamo svi da Gale gleda samo svoju guzicu, mislite li da mu je u interesu izađi sa nekim dobrim vjestima ili lošim ili svejedno? jer ipak on želi skupit što veći broj dionica po što nižoj cijeni ?

Sumnjam da on želi bogznašto okrupnjivati! Pa pogle koliko trezor dugo nije kupovao.
[/quote]

Pitanje je da li ima čime trezor kupovati…

pa nemojmo baš tako, pa nije ni da ekipa želi prodat samo tako, evo ima nešto kupnje ispod 500 ali ne prodaje se baš, ja sam prošli mjesec kupovao i jako malo sam skupio ispod 500kn. Zašto mislš pcelac da nema sa čim kupovat, ja mislim da ima dovoljno da na toj razini drži.

Cookie Monster

http://zse.hr/default.aspx?id=28285

evo ga, krecemo prema 1119 kn!! [lol] [lol] [lol]


http://zse.hr/default.aspx?id=28285

evo ga, krecemo prema 1119 kn!! [lol] [lol] [lol]

A ja mislio javna ponuda!

New Report

Close