INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Od dana kada je posljednji puta oglašeno sazivanje skupštine ili od dana kada je poziv predan na poštu i dana održavanja skupštine mora proći najmanje sedam (7) dana.


Mislim da 30 prije održavanja pora biti objavljen poziv

evo link – 7 dana je dosta

Vaš link

idemo na skupštinu, skupštinu, skupštinu … idemo na skupštinu … tralal lalalalalla

I love the Smell of Profits in the Morning


idemo na skupštinu, skupštinu, skupštinu … idemo na skupštinu … tralal lalalalalla

Na ZSE objava poziva na skupštinu. Ništa od dividende, ali nas Gale vuče za nos. Idem podići tužbu zbog neobjave javne ponude.

Ne znam jel ovo uobičajeno jer ne čitam baš pažljivo te pozive ali ovo mi je genijalno skroz [lol]
(prva i zadnja rečenica u pozivu)
INDUSTROGRADNJA GRUPA d.d., Zagreb, koja će se održati 30.12.2009. u 12 sati ————–
Ako se Glavna skupština neće moći održati zbog nedostatka kvoruma, naredna Glavna skupština održat će se 30.12.2009. u 13 sati na istom mjestu i s istim navedenim dnevnim redom.

sijem žito raste grahorica


Ne znam jel ovo uobičajeno jer ne čitam baš pažljivo te pozive ali ovo mi je genijalno skroz [lol]
(prva i zadnja rečenica u pozivu)
INDUSTROGRADNJA GRUPA d.d., Zagreb, koja će se održati 30.12.2009. u 12 sati ————–
Ako se Glavna skupština neće moći održati zbog nedostatka kvoruma, naredna Glavna skupština održat će se 30.12.2009. u 13 sati na istom mjestu i s istim navedenim dnevnim redom.

Budući da Negotiator i Aglaia nemaju pravo glasa na skupštini, prva skupština u 12h neće se održati zbog nedostatka kvoruma.

Budući da Negotiator i Aglaia nemaju pravo glasa na skupštini, prva skupština u 12h neće se održati zbog nedostatka kvoruma.

Kakve veze ima? Neće imati pravo glasa ni sat vremena kasnije. Očito namjeravaju sve rješiti taj dan [huh]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Neće imati pravo glasa ni sat vremena kasnije.

ha ha hah ah ah ah ha hah ahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

I love the Smell of Profits in the Morning


Budući da Negotiator i Aglaia nemaju pravo glasa na skupštini, prva skupština u 12h neće se održati zbog nedostatka kvoruma.

Kakve veze ima? Neće imati pravo glasa ni sat vremena kasnije. Očito namjeravaju sve rješiti taj dan [huh]
[/quote]

Da, onda u 13.00 dolazi gospon Galinec i počinje Skupšitna bez obzira na kvorum, a a odluke se donose većinom zastupljenih glasova na Skupštini. (čitaj Fuchs i Cetinja dižu ruke i imaju više od 50%)

A ti Vergilije bi mogao, ako dođeš na Skupštinu, dati protuprijedlog da se cjelokupna dobit isplati dioničarima kao dividenda, cca. 500 kn po dionici.

Možda se Fuchs i Cetinja predomisle?!


A ti Vergilije bi mogao, ako dođeš na Skupštinu, dati protuprijedlog da se cjelokupna dobit isplati dioničarima kao dividenda, cca. 500 kn po dionici.

Ako budem u Zagrebu možda i hoću. U što sumnjam na novu godinu [smiley]
Ja sam optimist pa priželjkujem da galinec sam bude dizao ruku.

p.s. Šta ste skočili, ne znaju svi protokol na takvim događanjima [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


A ti Vergilije bi mogao, ako dođeš na Skupštinu, dati protuprijedlog da se cjelokupna dobit isplati dioničarima kao dividenda, cca. 500 kn po dionici.

Možda se Fuchs i Cetinja predomisle?!


Jedva čekam da vidim Galinca. Fali mi. Dugo nije sazivao sastanke 🙂 Valjda će bit kakvog pršuta i morskih plodova jer dividende i javne ponude sigurno neće!

New Report

Close