INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo nam i jake kupnje na INDG. Neko kupuje 9.990 komada po 1 kn 🙂

Svaka čast!

sigurno se broker zabunio kod tipkanja, pa je umjesto 1.000,00 napisao 1,00

🙂

I love the Smell of Profits in the Morning


Evo nam i jake kupnje na INDG. Neko kupuje 9.990 komada po 1 kn 🙂

Svaka čast!


Hehehe..netko se zaigrao iz dosade [thumbsup]
Nema ovdje panje još netko vrijeme izgleda..tek tamo pri kraju godine prije skupštine možda ušminka malo..prije ne vjerujem
Treba imat hrabrosti stavit ovakav nalog..još će ga sukladno novom zakonu optužiti za utjecaj na trgovinu vr.papirima [lol]
Evo ode:(

sijem žito raste grahorica

Jaka prodaja na 500, čak 440 komada. Baš me zanima hoće li uspjeti pogurati cijenu na dolje, ili je kritična masa već prodala… [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Jaka prodaja na 500, čak 440 komada. Baš me zanima hoće li uspjeti pogurati cijenu na dolje, ili je kritična masa već prodala… [smiley]

mislim da uvijek ima kritične mase pa čak i ako cijena dođe na 3xx bit će dovoljno onih koji prodaju

pitanje je samo na kojoj cijeni Gale želi kupovati jer osij njega ne kupuje gotovo nitko (ovi što kupe par komada, odmah isti dan se postavljaju na ask sa 2-4% većom cijenom)


mislim da uvijek ima kritične mase pa čak i ako cijena dođe na 3xx bit će dovoljno onih koji prodaju

pitanje je samo na kojoj cijeni Gale želi kupovati jer osij njega ne kupuje gotovo nitko (ovi što kupe par komada, odmah isti dan se postavljaju na ask sa 2-4% većom cijenom)

Vidjeti ćemo u sljedećih par dana, ako si u pravu nastati će guranje ispod ovog naloga kao i kod onog od 550kn. Mislim da se iz k/p može naslutiti ispod koje cijene galinec neće pustiti, gdje hvata preko 400 komada… Iako mislim da će biti možda desetak ovakvih padobranaca po 480-500 i to je to. Ostali koji dosad nisu prodali, vjerovatno ni neće do nove godine…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

ja msilim da je netko branio cijenu od 500 kuna (možda zbog margina ili ne znam čega)

sada je moguće da ovih 400 komada mora biti prodano danas što znači da bi se cijena mogla spustiti i na 420 kuna gdje ima malo veći nalog

ako je to uistinu tako, onda možemo gledati novu granicu od 400 kuna (nažalost)

a sunac mu poljubim, pa tko se dosada nije riješio margina … taj stvarno … [rolleyes]

I love the Smell of Profits in the Morning


ja msilim da je netko branio cijenu od 500 kuna (možda zbog margina ili ne znam čega)

sada je moguće da ovih 400 komada mora biti prodano danas što znači da bi se cijena mogla spustiti i na 420 kuna gdje ima malo veći nalog

ako je to uistinu tako, onda možemo gledati novu granicu od 400 kuna (nažalost)


Sve je moguće ali mislim da je njemu u interesu da samo on akumulira.
IMHO nema boljeg načina od ravne crte..Vjerujem da bi na 400 većina dugoročnih ulagača također povećavala količine u svrhu smanjenja prosjeka.
Ovako je stvarno teško gledati rast praktički svih dionica i ovu stagnaciju kod nas.
Najbolji način je ni ne pratiti trgovanje s INDG i fokusirati se na ostala ulaganja..čak sam mislio da je izbacim sa gledalice ali nisam mogao…to je jače od mene

sijem žito raste grahorica


ja msilim da je netko branio cijenu od 500 kuna (možda zbog margina ili ne znam čega)
sada je moguće da ovih 400 komada mora biti prodano danas što znači da bi se cijena mogla spustiti i na 420 kuna gdje ima malo veći nalog
ako je to uistinu tako, onda možemo gledati novu granicu od 400 kuna (nažalost)

Sumnjam da je tako, jer je trezor branio cijenu od 500 kn prvi put. Zapravo je samo radi toga što je trezor agresivno kupovao cijena i otišla iznad.


Sve je moguće ali mislim da je njemu u interesu da samo on akumulira.
IMHO nema boljeg načina od ravne crte..Vjerujem da bi na 400 većina dugoročnih ulagača također povećavala količine u svrhu smanjenja prosjeka.

Ne samo dugoročnih, i brojne špekulante bi privukla. Potencijalni prinos od preko 100%, a skoro je prošla godina dana od ponude. Ipak ne može galinec otezati vječno.

When speculation has done its worst, two and two still make four.



ja msilim da je netko branio cijenu od 500 kuna (možda zbog margina ili ne znam čega)

sada je moguće da ovih 400 komada mora biti prodano danas što znači da bi se cijena mogla spustiti i na 420 kuna gdje ima malo veći nalog

ako je to uistinu tako, onda možemo gledati novu granicu od 400 kuna (nažalost)


Sve je moguće ali mislim da je njemu u interesu da samo on akumulira.
IMHO nema boljeg načina od ravne crte..Vjerujem da bi na 400 većina dugoročnih ulagača također povećavala količine u svrhu smanjenja prosjeka.
Ovako je stvarno teško gledati rast praktički svih dionica i ovu stagnaciju kod nas.
Najbolji način je ni ne pratiti trgovanje s INDG i fokusirati se na ostala ulaganja..čak sam mislio da je izbacim sa gledalice ali nisam mogao…to je jače od mene
[/quote]

ja sam raščistio to sa sobom

jednostavno ne gledam što sam mogao, imam nešto indg i on stoji, imam hrpu HT-a i on nosi stabilnost, imam nešto što raste

meni nije cilj pobijediti nekoga na burzi, meni je cilj da budem zadovoljan svojom zaradom

Pa na ovoj INDG se ni za jednu lipu ne mogu dogovoriti [angry]
Kupnja 485,50 prodaja 485,51 …obojica po 6 komada
Ko tu koga hebe..pitam se ja

sijem žito raste grahorica

New Report

Close