INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nikad ne kužim te pravne zavrzlame … jel’ ovo pozitivna ili negativna vijest ?!? [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning


nikad ne kužim te pravne zavrzlame … jel’ ovo pozitivna ili negativna vijest ?!? [lol]

Kako za koga! Jedno je imati nešto na papiru, a drugo istjerat Boljata iz Duge Uvale! Vidićemo kak će to ići!

Vijest je pozitivna (gledajući u odnosi na rješenje predmentog spora) jer se nakon ove odluke može odmah pristupiti provedbi prisilnog iseljenja uz uredovanje policije.Dakle,tebalo bi biti samo tehničko pitanje na koji datum će sud odrediti uredovanje i prisilno iseljenje ukoliko protivna strana u roku od 8 dana od dana zaprimanja ove odluke ne preda dragovoljno posjed Industrogradnji.

Je li ova vijest pozitivna što se tiče pitanja tržišne vrijednosti dionice to je već drugo pitanje.


Vijest je pozitivna (gledajući u odnosi na rješenje predmentog spora) jer se nakon ove odluke može odmah pristupiti provedbi prisilnog iseljenja uz uredovanje policije.Dakle,tebalo bi biti samo tehničko pitanje na koji datum će sud odrediti uredovanje i prisilno iseljenje ukoliko protivna strana u roku od 8 dana od dana zaprimanja ove odluke ne preda dragovoljno posjed Industrogradnji.

Je li ova vijest pozitivna što se tiče pitanja tržišne vrijednosti dionice to je već drugo pitanje.


Negativna sigurno ne može biti. A pozitivna jedino može biti isplata dividende (to je umjetno) ili objava javne ponude!

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/industrogradnja-sud-potvrdio-ovrhu-nad-hotelom-croatia-u-dugoj-uvali,57271.html

Nije mi baš jasno kud se guraju ovi na kupnji, kad je jasno prema količinama na asku da cijena lagano, ali sigurno ide prema dolje…

A dionica letiiiiiii…. [lol]


A dionica letiiiiiii…. [lol]

Priprema se za let, još odbrojavanje traje, zadnja šansa za ulazak [thumbsup]


Nije mi baš jasno kud se guraju ovi na kupnji, kad je jasno prema količinama na asku da cijena lagano, ali sigurno ide prema dolje…

Bome izgleda tako, još malo pa "flat line" na 400 kn….



Nije mi baš jasno kud se guraju ovi na kupnji, kad je jasno prema količinama na asku da cijena lagano, ali sigurno ide prema dolje…

Bome izgleda tako, još malo pa "flat line" na 400 kn….
[/quote]
Flat line je na 500 i nemože drukčije bit.
Cilj je da on akumulira a ne ja i ti..na 400 će akumulirati svi koji su dugoročno unutra, on je toga svjestan.
Tako da ne vjerujem u pad iako se ne bi bunio
Ovo je najbolja taktika..beznađe potpuno i nikakva nada u bilo kakav pomak u jednu od strana

sijem žito raste grahorica

Meni se čini da ćemo cijenu gledati i na 3xx, ako ne i manje prije nego show bude gotov.


Meni se čini da ćemo cijenu gledati i na 3xx, ako ne i manje prije nego show bude gotov.

ako stvarno cijena ode na 3xx, onda ću i ja kupovati mada sam rekao da neću kupiti više niti jednu i da ću ih sve prodati na ponudi

New Report

Close