INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Zašto ovdje nema konsolidiranog…???

Ma ko jos kupuje/prodaje dionice na temelju FI-a? To ti je zastarjela metoda….. [huh]
[/quote]
ja sam poprilicno staromodan, pa me zanima?
eh da zakaj nema javne ponude?
[/quote]

javna ponuda samo sto nije, cujem da su je ovi iz HANFA-e zagubili u nekoj ladici. Cim nadju pravu ladicu, evo i ponude…

mislim da će ići uskoro moja ponuda

samo dok dovoljno nakupim ovih po 500-550 kuna


mislim da će ići uskoro moja ponuda

samo dok dovoljno nakupim ovih po 500-550 kuna


A je? Koliko nudiš? daj bar 600 i nosi 🙂



mislim da će ići uskoro moja ponuda

samo dok dovoljno nakupim ovih po 500-550 kuna


A je? Koliko nudiš? daj bar 600 i nosi 🙂
[/quote]

bit će 550 kuna u neutrživim pravima



mislim da će ići uskoro moja ponuda

samo dok dovoljno nakupim ovih po 500-550 kuna


A je? Koliko nudiš? daj bar 600 i nosi 🙂
[/quote]

nije valjda da bi prodao po 600 kuna?

Ja svoje ne dam ispod 1119.

kae papci … lako je kupovati perjanice tržišta kapitala u rvata …

da vas vidim s ovakvim bljuvotinama od dionica …tko ima želudac ostati u rolekosteru do kraja …

I love the Smell of Profits in the Morning


kae papci … lako je kupovati perjanice tržišta kapitala u rvata …

da vas vidim s ovakvim bljuvotinama od dionica …tko ima želudac ostati u rolekosteru do kraja …


Ja sam prodao nešto sitno da obrnem negdje na strani i podebljam poziciju po 500 ponovo kroz koji mjesec. Samo plaše me ovi koji kupuju po 500, ak tak nastave preuzeće firmu za koju godinu!

Jel neko za to da ubodemo CD? Prošli put je to barbus krasno obavio, predlažem nek i ovaj put to napravi a mi ćemo skupit lovu, njega oslobađamo te obaveze.

P.S. asdfgh123 tebi bi dao po 600, a Galetu ne dam, za njega je cijena 1119 + 14% kamate godišnje!

ja nemam želudac, pa sam umjesto indg izabrao igh po 1500 [yawn]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



kae papci … lako je kupovati perjanice tržišta kapitala u rvata …

da vas vidim s ovakvim bljuvotinama od dionica …tko ima želudac ostati u rolekosteru do kraja …


Ja sam prodao nešto sitno da obrnem negdje na strani i podebljam poziciju po 500 ponovo kroz koji mjesec. Samo plaše me ovi koji kupuju po 500, ak tak nastave preuzeće firmu za koju godinu!

Jel neko za to da ubodemo CD? Prošli put je to barbus krasno obavio, predlažem nek i ovaj put to napravi a mi ćemo skupit lovu, njega oslobađamo te obaveze.

P.S. asdfgh123 tebi bi dao po 600, a Galetu ne dam, za njega je cijena 1119 + 14% kamate godišnje!
[/quote]

ja sam za cd.

ja evo nešto kupio danas, malo ..

Cookie Monster

i ja sam za CD

može i ja CD

New Report

Close