INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja INDG više niti ne držim na računu brokera

par puta sam trejdao na razini oko 650, ali sad me niti to ne zanima

čekam, čekam, čekaću i na ponudi prodaću

ove godine ne očekujem ponudu, nadam se da će biti 2010

možda barem isplati koju kunu dividende ove godine

mene smeta to što nam laže na tim skupovima,

Cookie Monster


mene smeta to što nam laže na tim skupovima,

što ga onda ne stisnemo … ja sam zadnji put kada sam bio, 2 puta pitao o ponudi, a svi ostali su šutili ili se smijali …

umjesto da smo svi graknuli … ovako ispadamo pizde …

I love the Smell of Profits in the Morning

Nije lijepo gledati kada sve raste, a Indg vegetira oko 500 kn.

Ali to vegetiranje, negativan PR i netransparentnost su postali osnove ponašanja Josipa Galinca, što izgleda kao da i je cilj Galinca & Co., da mogu fino skupljati od onih koji izlaze van i uskaču u vlakić koji jako brzo raste.

Uspoređujući recimo THNK i INDG, ATH kod Tehnike je bio 12.220 kn, a kod Industrogradnje 1.900 kn, a najniže vrijednosti 1005 kn kod Tehnike, a 490 kn kod Indg.

Analogno gore navedenom bi Tehnika trebala otići do cca. 6000 kn, a nama onda Gale podari ponudu.

Budući da ponude sigurno neće biti u sljedećih godinu dana, pitanje je, hoće li Tehnika doći do 6000 kn, što bi opravdalo izlazak iz Indg i ulazak u Tehniku.


mene smeta to što nam laže na tim skupovima,

Malo se zaje… Trebao nas je u lipnju ili srpnju sazvat pa izmislit da je super road-show prošao da je veliki interes banaka da mu da lovu za ponudu, da se važe koju prihvatit, da se pregovara, da su dobijeni poslovi u Rusiji, Kazahstanu, Tadžikistanu i sl… Ovako su ljudi sve više gnjevni jer nema ni glasa od njega, čak ni trezor nije skupljao ništa u zadnje vrijeme!

Gale javi se, nije red!

http://www.tportal.hr/vijesti/crnakronika/36115/Politika-opstruira-istragu-mog-premlacivanja.html

Cookie Monster

Nisam za "ulicu",ali treba natjerati Galinca da isplati plaće radnicima za 04. i 05/09.Mi smo taoci njegove gramzivosti i nepoštivanja normalnih ljudskih vrijednosti.


Nisam za "ulicu",ali treba natjerati Galinca da isplati plaće radnicima za 04. i 05/09.Mi smo taoci njegove gramzivosti i nepoštivanja normalnih ljudskih vrijednosti.

alo momak … nije ovo sindikalni forum …

nas ne zanimaju radnici već FI [lol] [kiss]

I love the Smell of Profits in the Morning

Zašto ovdje nema konsolidiranog…???

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Zašto ovdje nema konsolidiranog…???

Ma ko jos kupuje/prodaje dionice na temelju FI-a? To ti je zastarjela metoda….. [huh]



Zašto ovdje nema konsolidiranog…???

Ma ko jos kupuje/prodaje dionice na temelju FI-a? To ti je zastarjela metoda….. [huh]

[/quote]
ja sam poprilicno staromodan, pa me zanima?

eh da zakaj nema javne ponude?

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Zašto ovdje nema konsolidiranog…???

Zato što još nije završila konsolidacija tvrtke. [rolleyes]

New Report

Close