INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uf dobro da se firma ne zove AK47

[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

…a još je bolje što je industrogradnja privatna tvrtka, sa većinskim vlasnikom, pa joj se ne može dogoditi slučaj podravke i es-em-es maslinova ulja….hipoteka na brand!

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Iskrcaj na djelu! Mogao bi Gale malo mislit i na nas i sazvati sastanak dioničara, prošlo je skoro pola godine od zadnjeg!


Iskrcaj na djelu! Mogao bi Gale malo mislit i na nas i sazvati sastanak dioničara, prošlo je skoro pola godine od zadnjeg!

ako ništa drugo, bliži se kraj godine i možemo očekivati poziv na skupštinu

gale još nije isplatio plaću za 05/09.godine za djelatnike koji su na bolovanju i koji su otišli iz firme kao tehnološki višak ili u mirovinu.SRAMOTA!!!!!



Iskrcaj na djelu! Mogao bi Gale malo mislit i na nas i sazvati sastanak dioničara, prošlo je skoro pola godine od zadnjeg!

ako ništa drugo, bliži se kraj godine i možemo očekivati poziv na skupštinu

[/quote]
Koliko primjećujem većina je iznimno nervozna
Ta skupština bi mogla biti spektakularna [thumbsup]

sijem žito raste grahorica




Iskrcaj na djelu! Mogao bi Gale malo mislit i na nas i sazvati sastanak dioničara, prošlo je skoro pola godine od zadnjeg!

ako ništa drugo, bliži se kraj godine i možemo očekivati poziv na skupštinu

[/quote]
Koliko primjećujem većina je iznimno nervozna
Ta skupština bi mogla biti spektakularna [thumbsup]
[/quote]
Bojim se da ništa od toga. Fino nas nahrani s pršutom, sirom, maslinama, nalije s vinom pa predemo ko mačkice. Taj stvarno zna posao!


Bojim se da ništa od toga. Fino nas nahrani s pršutom, sirom, maslinama, nalije s vinom pa predemo ko mačkice. Taj stvarno zna posao!

Koliko se sjećam, bilo je i posjetitelja skupštine koji su se tokom zakuske pokušavali ogrebati za posao kod Galeta… [lol]

povrat poreza u industrogradnji-operativa nismo dobili za period od 2006.-2008.godine,a država ništa ne poduzima da Galeta stisne na uplate poreza i prireza, pa ako treba i ovrhama.ŠTO ČEKA DRŽAVA !!!

još neka HT ode 10 kuna gore, ja izlazim iz HT-a i dajem ponudu umjesto Galeta

jedino što moja ponuda ne mora biti 1119 kuna

ja mogu i po 520 ponuditi


još neka HT ode 10 kuna gore, ja izlazim iz HT-a i dajem ponudu umjesto Galeta

jedino što moja ponuda ne mora biti 1119 kuna

ja mogu i po 520 ponuditi


Ljudi počnite čistit to šta ima po prodaji, ugledajte se malo na ove na HT-u zadnjih dana. Ovo liparenje fakat izgleda bijedno.



još neka HT ode 10 kuna gore, ja izlazim iz HT-a i dajem ponudu umjesto Galeta

jedino što moja ponuda ne mora biti 1119 kuna

ja mogu i po 520 ponuditi


Ljudi počnite čistit to šta ima po prodaji, ugledajte se malo na ove na HT-u zadnjih dana. Ovo liparenje fakat izgleda bijedno.
[/quote]

evo netko je započeo preuzimanje i to po asku

New Report

Close