INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Topi se onaj medo polako..
Neki dan je prodao 36 kom zatim 92
Likvidnost se popravlja iz dana u dan na INDG i sada sa 707 kom ni ne izgleda tako strašno
S tim da je postao nestrpljiv čim se lipari sa nalozima od 5-20 kom

Ma ja sam prilično uvjeren da je taj sa 707 kom. na prodaji isti ovaj što pomalo čisti odozdolaa tih 707 mu služi kao strašilo da ne bi pobjeglo prebrzo gore. Ili je Riki načuo da će uskoro ponuda ili dividenda?!
[/quote]

Teško da će ove godine dividenda, a još manje ponuda.

Gale se za ovu godinu fino namirio, kupio je na dražbi pravima 79.547 dionica Koke d.d. za 3.977.350 kn. a prodao ih je za 11.140.000 kn.

Lijepa zarada od 7.162.650 kn.

Mislim da mu je to dosta za ćevape i pivu u 2009.-toj godini.
[/quote]

Pazi frajericu kako prepisuje:

Galinec prodajom Koke zaradio više od sedam milijuna kuna
Nikolina Rivosechi

Vaš link

The show must go on!

SASTANAK ZAPOSLENIKA BOJOPLASTA
Tužbom do četiri neisplaćene plaće

Vaš link


The show must go on!

SASTANAK ZAPOSLENIKA BOJOPLASTA
Tužbom do četiri neisplaćene plaće

Vaš link


Ja sam čuo da će plaće dobit tako brzo kao i oni što su ga tužili za neobjavljvanje javne ponude. Što bi u prijevodu reklo nikad!

Ovo sa Bojoplastom je planirano. Bojoplast je bio Industrogradnjin kooperant krajem 80-tih godina u Iraku, te je Industrogradnja ostala Bojoplastu dužna za izvršene radove koje ni sama nije uspjela naplatiti.

Dakle, Industrogradnji je prijetila još jedna tužba po pitanju iračkog duga.

Kupnjom Bojoplasta spriječena je šteta, bivši vlasnici nisu pokrenuli tužbu, ali su namireni. Dok su nažalost radnici kolateralna žrtva zaštite interesa Industrogradnje.



The show must go on!

SASTANAK ZAPOSLENIKA BOJOPLASTA
Tužbom do četiri neisplaćene plaće

Vaš link


Ja sam čuo da će plaće dobit tako brzo kao i oni što su ga tužili za neobjavljvanje javne ponude. Što bi u prijevodu reklo nikad!
[/quote]

Ideš, jel ti pročitaš ono što napišeš?

Nije baš lijepo naslađivati se tuđoj nevolji, stavi sebe u situaciju; radiš, a nema plaće.
Ti radnici su ljudi koji imaju obitelji, djecu, kredite.

Jedino što mogu reći – srami se.




The show must go on!

SASTANAK ZAPOSLENIKA BOJOPLASTA
Tužbom do četiri neisplaćene plaće

Vaš link


Ja sam čuo da će plaće dobit tako brzo kao i oni što su ga tužili za neobjavljvanje javne ponude. Što bi u prijevodu reklo nikad!
[/quote]

Ideš, jel ti pročitaš ono što napišeš?

Nije baš lijepo naslađivati se tuđoj nevolji, stavi sebe u situaciju; radiš, a nema plaće.
Ti radnici su ljudi koji imaju obitelji, djecu, kredite.

Jedino što mogu reći – srami se.

[/quote]
Prvo nisam se naslađivao nad ničijom sudbinom! Samo sam realan, a ti očigledno zastupaš teoriju da je bolje ljudima prešutiti da su im šanse u sporu s Galetom gotovo nikakve. Nisam baš siguran da si potpuno realno sagledao u kakvoj državi živimo, kakva nam je brzina sudova koji bi trebali u ovom slučaju namiriti ljudima plaće… Da nam je država k nečemu davno bi Galinec platio sve svoje dugove (plaće doprinose i sl.) i objavio javnu ponudu ili bi u suprotnome bio u ćuzi ili bi mi lagano ovršili (zaplijenili) sve što ima da se namirimo… Ovako možemo samo sjesti, moliti dragog Boga, plakati, štrajkati glađu, ali si puno ne možemo pomoći. Eto to je moje mišljenje!





The show must go on!

SASTANAK ZAPOSLENIKA BOJOPLASTA
Tužbom do četiri neisplaćene plaće

Vaš link


Ja sam čuo da će plaće dobit tako brzo kao i oni što su ga tužili za neobjavljvanje javne ponude. Što bi u prijevodu reklo nikad!
[/quote]

Ideš, jel ti pročitaš ono što napišeš?

Nije baš lijepo naslađivati se tuđoj nevolji, stavi sebe u situaciju; radiš, a nema plaće.
Ti radnici su ljudi koji imaju obitelji, djecu, kredite.

Jedino što mogu reći – srami se.

[/quote]
Prvo nisam se naslađivao nad ničijom sudbinom! Samo sam realan, a ti očigledno zastupaš teoriju da je bolje ljudima prešutiti da su im šanse u sporu s Galetom gotovo nikakve. Nisam baš siguran da si potpuno realno sagledao u kakvoj državi živimo, kakva nam je brzina sudova koji bi trebali u ovom slučaju namiriti ljudima plaće… Da nam je država k nečemu davno bi Galinec platio sve svoje dugove (plaće doprinose i sl.) i objavio javnu ponudu ili bi u suprotnome bio u ćuzi ili bi mi lagano ovršili (zaplijenili) sve što ima da se namirimo… Ovako možemo samo sjesti, moliti dragog Boga, plakati, štrajkati glađu, ali si puno ne možemo pomoći. Eto to je moje mišljenje!
[/quote]
A sve je to začaran krug. Da je pravosuđe onakvo kakvo treba biti, Industrogradnja ne bi bila u stanju kakvom je sada i ne bi mu bilo problem ni isplatiti i dioničare i radnike.

e da je pravosuđe onakvo kakvo treba biti….

crobex bi bio na puno većoj razini, ne bi RH bila toliko dužna, ne bi bilo toliko lopovluka, a možda ni Gale ne bi bio u Indg

ali ja sam čuo kad je Bebić reko da mi imamo najbolje pravosuđe na svijetu, tako da dečki ja neznam o čemu vi pričati, imate krive informacije!

Cookie Monster


ali ja sam čuo kad je Bebić reko da mi imamo najbolje pravosuđe na svijetu, tako da dečki ja neznam o čemu vi pričati, imate krive informacije!

možda iz njegove perspektive
[cool]

s tom ocjenom bi se složila većina kriminalaca


ali ja sam čuo kad je Bebić reko da mi imamo najbolje pravosuđe na svijetu, tako da dečki ja neznam o čemu vi pričati, imate krive informacije!

Imamo jer on nije u zatvoru, nego je predsjednik Sabora a ne zna tri pametne za reći nego frflja.

Dobro, udaljili smo se od teme, ima li netko nešta pametno reći o INDG?

ja znam da su izgubili spor sa tvrtkom AK49 (nisam siguran za naziv ali tako nešto) i da moraju platit milju ili dvije kn. To je bivši kooperant koje je Gale iz tko zna kojih razloga zanemairo

Cookie Monster

New Report

Close