INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I opet se isplatilo camit na bidu ove dionice…. [smiley]


Jos jedan siledzija sa kamenjara kojem Badic cuva ledja. [angry]

http://www.novilist.hr/Vijesti/Novosti/bandic-gradi-cestu-i-za-naselje-.aspx

kad taj završi iza rešetaka moći ćemo reć da je pravosuđe proradilo

Cookie Monster

INDG-R-A INDUSTROGRADNJA d.d. Zagreb ICF d.o.o 310,00 56 17.360,00

Jučer ošlo 56 komada po 310 kuna na dražbi

http://www.poslovni.hr/125279.aspx

Cookie Monster


http://www.poslovni.hr/125279.aspx

Još je ostala samo jedna sitnica, a to je osigurati financiranje projekta.

Nego, nitko ne komentira trgovinu u zadnjih tjedan dana. Nešto se intezivirala i polako klizimo prema dole….



http://www.poslovni.hr/125279.aspx

Još je ostala samo jedna sitnica, a to je osigurati financiranje projekta.

Nego, nitko ne komentira trgovinu u zadnjih tjedan dana. Nešto se intezivirala i polako klizimo prema dole….
[/quote]
Da..nalozi samo stižu.A dobar dio što se skupi na bidu završi na asku isti tren i samo klizi kunu po kunu dolje.
Ono što mene iznenađuje je da Galinca praktički ni nema u medijima.Prije je što preko INDG,što preko TO-ONE agencije(pa malo skandali:))bio po novinama praktički svaki drugi dan a sada ništa?

sijem žito raste grahorica

Pa dobro misli li ova DIJONICA malo narasti? Kad se samo sjatim kolege Fazana kako mi je lijepo sugerirao da prodam ovo po 500 i kupim ATPL po 500.Ni dan danas ne znam jer to bio sarkazam ili topla preporuka. Sada je ATPL sa dividendom na 2,5 puta većoj razini, a INDG na istoj gdje je i bila. ATPL treba manje od 3X do ATH, a INDG treba više od 4. Na kraju ispada da je bilo pametnije vjerovati Jerkoviću nego Galinecu. A i kolega Rocky mi je puno pomogao kad je stavljao paralelne grafove INDG-a i JDPL-a. I njemu puno hvala. [smiley]

I'LL BE BACK


Pa dobro misli li ova DIJONICA malo narasti? Kad se samo sjatim kolege Fazana kako mi je lijepo sugerirao da prodam ovo po 500 i kupim ATPL po 500.Ni dan danas ne znam jer to bio sarkazam ili topla preporuka. Sada je ATPL sa dividendom na 2,5 puta većoj razini, a INDG na istoj gdje je i bila. ATPL treba manje od 3X do ATH, a INDG treba više od 4. Na kraju ispada da je bilo pametnije vjerovati Jerkoviću nego Galinecu. A i kolega Rocky mi je puno pomogao kad je stavljao paralelne grafove INDG-a i JDPL-a. I njemu puno hvala. [smiley]

Nema ništa od ove dionice u dogledno vrjeme..samo akumulacija(samo za one sa jakim živcima koji mogu podnjeti ovu stagnaciju i polagani pad)
Pravilnom diverzifikacijom kad nešto i zašteka postoje druga ulaganja koja djelom poprave stvar,tako da poneku krivu procjenu ne treba doživljavati tragično.Pozdrav

sijem žito raste grahorica

Ma bit će to sve OK Lime. Samo se treba strpiti. Dokle? Dotle dok cijelo tržište bude na razinama na kojima prodati Galinecu će htjeti samo manjina. On to zna i on tako postupa. Ja računam crobex X 1,5 od sadašnjih razina i Galinec će dati ponudu.Tada će cijena INDG biti na 1000 i neovisno o tome, ili barem bliže nego je sada. Možda je sad čak pametnije i držati INDG nego mijenjati za "tržišne" dionice. Mislim da su sad stvari na istom… Ali držati INDG u proljetnom bullu je bilo nažalost vrlo kriva procjena.Ali zato imamo diverzifikaciju koja,ka vi velite popravlja stvar. Što vrijeme ide dalje, a cijena INDG dulje stargnira, ona je sve interesantnija kupnja…

I'LL BE BACK


A i kolega Rocky mi je puno pomogao kad je stavljao paralelne grafove INDG-a i JDPL-a. I njemu puno hvala. [smiley]

Jesi legenda, kad već pričaš o grafovima, mogao si ih bar pogledati, ovo su grafovi u godinu dana, dakle koliko se priča o "javnoj ponudi", ispadne ti na isto INDG, ATPL ili JDPL… [lol]
S time da još uvijek i brodarima i građevinarima visi giljotina nad vratom.

A na INDG se dalo itekako lijepo zaraditi u par navrata.

Sada mislim da bi se moglo prilično isplatiti staviti kupovni nalog na 300-350kn ili čak niže pa nek stoji koji mjesec.



A i kolega Rocky mi je puno pomogao kad je stavljao paralelne grafove INDG-a i JDPL-a. I njemu puno hvala. [smiley]

Jesi legenda, kad već pričaš o grafovima, mogao si ih bar pogledati, ovo su grafovi u godinu dana, dakle koliko se priča o "javnoj ponudi", ispadne ti na isto INDG, ATPL ili JDPL… [lol]
S time da još uvijek i brodarima i građevinarima visi giljotina nad vratom.
[/quote]

hahaha
[lol] JDPL-u, TNPL-u i ATPL-u visi giljotina nad glavom[lol] . hahaha. Rocky prijatelju daj se malo raspitaj obilanci ATPL-a u 2004, njihovoj floti tada i zaduženjima. Pitaj ljude koji su bili bliski firmi i tako…kakav je forward bio tada? nek ti kažu… ovo sada je jedno 5 (pet) puta komotnija situacija ua ATPL nego je bila tada. O JDPL i TNPL neću niti trošiti riječi. Jedna je banka, druga ima double hull floturinu da se smrzneš sa polugom od 1: 0,7 .

Dakle da rezimiramo… brodarima visi giljotina nad glavom, ali brate mili, INDG ima čika Gale da povede u bespuča ulagačke zbiljnosti. Kolega, pa da vas nema stvarno bi mi bilo dosadno [lol]

I'LL BE BACK

Nije mi jasno zašto si sad meni našao pametovati oko kupnje INDG, jesam li ja u zadnjih 6 ili više mjeseci igdje spomenuo INDG kao buy? Nisam…
Spominjao sam ju onda kad je stvarno i bila dobar buy a to je bilo davno. Moglo se dobro sačuvati kapital, ako ne i zaraditi.

Sad je interesantna iz drugih razloga. Zbog nečega što se zove risk-reward ratio. Pa tko voli nek izvoli.

Što se brodara tiče, ok, samo ti uživaj u kupnji, sretno ti bilo. Ja ih na ovim cijenama dirati neću. Ono što sam imao od brodara sam prodao u prošloj epizodi Crobexa preko 2200.
Evo vidjet ćemo da li će prije narasti za 100% INDG ili ATPL. I da li će se to dogoditi za par mjeseci ili par godina.

New Report

Close