INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/123379.aspx

Industrogradnja u prvom je ovogodišnjem polugodištu ostvarila dobit prije oporezivanja u iznosu od 5,08 milijuna kuna, što predstavlja pad od 80,63 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine, vidljivo je iz financijskog izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

I obavijest o ostavci člana NO:
"Društvo Industrogradnja Grupa d.d. dostavilo je obavijest o ostavci člana Nadzornog odbora gosp. Vanja Peh"

Rikard Fuchs, član Nadzornog odbora iz Zagreba prijavljuje stjecanje 299 komada dionica Društva temeljem transakcijom na Zagrebačkoj burzi d.d. koje čine 0,06 % temeljnog kapitala i daju 0,06% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog stjecanja posjeduje 4171 komada dionica Društva koje čine 0,95% temeljnog kapitala i daju 0,95% glasova na Glavnoj skupštini.

+ 42 kom
Vaš link

Ovim tempom će sve skupiti do Ljeta Gospodnjeg 2015 [lol]

Vanja Peh, Rikard Fuchs…kakvi su vam to likovi u upravi?! [lol]

Vjeruj mi, isplati se uzeti 1 dionicu pa doći na sastanke dioničara koje Galinec saziva… neprocjenjivo! [thumbsup] [lol]


Vanja Peh, Rikard Fuchs…kakvi su vam to likovi u upravi?! [lol]

Tata Fuchs lapa lovu u tišini sad kad je na poziciji, a sinek se trpa s INDG. To je neka tajna veza… ups, više nije 🙂

znam da ima dosta hajdukovaca na temi (fazan, ides, ashrak…)

evo za vas najnoviji blog Miše R-A

Vaš link

hmm svi na moru? Da nisu u dugoj uvali? A šta je sa nama ostalima?
Nisam dobio obavijest za ljetovanje malih dioničara


znam da ima dosta hajdukovaca na temi (fazan, ides, ashrak…)

evo za vas najnoviji blog Miše R-A

Vaš link


Nemoj mene u Hajdukovce !

Nego šta nam Veliki vođa radi? Sprema li nam vruću jesen. Najavljuje sastanak za rano ljeto a ono već zori grožđe!

Ides navija za Želju!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



znam da ima dosta hajdukovaca na temi (fazan, ides, ashrak…)

evo za vas najnoviji blog Miše R-A

Vaš link


Nemoj mene u Hajdukovce !

Nego šta nam Veliki vođa radi? Sprema li nam vruću jesen. Najavljuje sastanak za rano ljeto a ono već zori grožđe!
[/quote]

ja sam čuo da je skupio pare za ponudu, ali da čeka 2057. da preda zahtev hanfi na odobrenje

480?, e pa krasno

New Report

Close