INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pošto nema shortanja Crobexa onda je umjesto toga bolje kupiti INDG… [cool]

Nakrcat se pred jesen, iskoristiti ju ko hedge [lol] [lol] [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Nakrcat se pred jesen, iskoristiti ju ko hedge [lol] [lol] [lol]

Jbga, biti će kasno na jesen, sigurno ovaj forum čitaju fond manageri pa će nam ukrasti ideju… [lol]

Ma neće, oni su previše pohlepni. A nisam siguran ni da svi znaju što znači hedge.. [wink]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

I to što kažeš… vjerojatno bi neki od njih pomislili da je to nešto za jesti [cool]

Evo ja sam je još dodatno srušio danas, sorry ljudi ali skoro sam skroz van. S obzirom na zadnje odluke koje naša Kosorica donosi bez obzira na stanje vani ja se povlačim iz većine dionice. Puno sreće svima koji su unutra. Imam još 20 komada čisto da bi mogao svratiti na još koji sastanak dioničara [bye]


Evo ja sam je još dodatno srušio danas, sorry ljudi ali skoro sam skroz van. S obzirom na zadnje odluke koje naša Kosorica donosi bez obzira na stanje vani ja se povlačim iz većine dionice. Puno sreće svima koji su unutra. Imam još 20 komada čisto da bi mogao svratiti na još koji sastanak dioničara [bye]

Meni je još samo indg ostala [bye] [bye]

sijem žito raste grahorica



Evo ja sam je još dodatno srušio danas, sorry ljudi ali skoro sam skroz van. S obzirom na zadnje odluke koje naša Kosorica donosi bez obzira na stanje vani ja se povlačim iz većine dionice. Puno sreće svima koji su unutra. Imam još 20 komada čisto da bi mogao svratiti na još koji sastanak dioničara [bye]

Meni je još samo indg ostala [bye] [bye]
[/quote]
i meni. s Velikim vođom do smrti!


i meni. s Velikim vođom do smrti!

Ili do konačne pobjede! [thumbsup] [lol]

Fina čistilica na INDG..otišlo sve do 550 cca 17x komada!

sijem žito raste grahorica


Fina čistilica na INDG..otišlo sve do 550 cca 17x komada!

To se Lucky ipak predomislio.

Da, da… pišu tu kako prodaju a u stvari su spremni počistiti sve do 700… [lol]

Btw, spread kupnje i prodaje je trenutno skoro 20%… predobro! [thumbsup]


Da, da… pišu tu kako prodaju a u stvari su spremni počistiti sve do 700… [lol]

Btw, spread kupnje i prodaje je trenutno skoro 20%… predobro! [thumbsup]

Kaj misliš da bi ja trebao ići u tvoj OUR?

New Report

Close