INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je asdfgh123 Filipović, biće da je Rick, Rikard Fuchs, pa nas za…

Ne. Ozbiljno. Mali dioničari su ovoj ekipi – ovčice. Pa hajde, ako ima zakonske podloge, zašto ne pokušati? Što kažete na ono s KMSK, ste pročitali HANFA-inu studiju? E, pa ako je situacija i na INDG slična – što se čeka? Barem ovdje imate educiranijih dioničara.

A industrogradnja i dalje zapošljava nove ljude. Traže se dva inženjera geodezije. Ali ono što je malo čudno je da je poslodavac izoind.


A industrogradnja i dalje zapošljava nove ljude. Traže se dva inženjera geodezije. Ali ono što je malo čudno je da je poslodavac izoind.

Očito su Upravi Izoinda dali zadnju šansu. Geodeti su obično freelanceri, a ovako će probati napraviti respektabilnu geodetsku tvrtku. Je li dobar pokušaj, vrijeme će pokazati. Po meni nije loša ideja.

Interesantna su mjesta rada:

Zagreb i Zagrebačka županija
Osječko-baranjska županija
Požeško-slavonska županija
Istarska županija

Po tome bi mogli zaključiti da su u pitanju neki nama nepoznati projekti na području Osječko-baranjske i Požeško-slavonske županije. Jel ima tko kakvu informaciju?






Možda treba priupitati na Trgovačkom sudu? I mene zanima što ako dioničar dobije spor u kojem zahtjeva obvezno sklapanje ugovora, a druga strana – nema love. A što onda?

Onda ovrha!
[/quote]
Ovrha nad čime – ako je obveznik preuzimanja totalno švorc? Bez ikakve druge imovine nad kojom se ta ovrha može provesti (sami dugovi). Što onda? Možda se ostatak dioničara onda može dogovoriti (ako ovi imaju zabranu ostvarivanja prava glasa na skupštinama dioničara) i preuzeti upravljanje nad firmom: sazivanje izvanredne skupštine dioničara, smjenjivanje uprave, i tome slično..
Zamislite taj scenario?
[/quote]

A kak si ti to zamislo, što ćemo sa Cetinjom, Fuchsom i Filipovićem? Oni kao ne djeluju zajednički sa
Galincem & Co.
[/quote]
HANFI poslati prijavu ak ste sigurni da djeluju zajednički. Bez obira na sporost, odradit će posao. Pogledajte na KMSK kako su bez milosti povezali ekipu! E, ako onda svi oni djeluju zajednički, a ne podnesu ponudu u roku – onda svima njima zamrzavaju dioničarska prava – onda ostaje još manje dioničara za dogovaranje.. 🙂
[/quote]

Mislim da bi u ovom trenutku to donijelo više štete nego koristi…. Treba pustit Galinca da radi, lukav je on i premazan svim i svačim…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


A industrogradnja i dalje zapošljava nove ljude. Traže se dva inženjera geodezije. Ali ono što je malo čudno je da je poslodavac izoind.

To je da im lakše može dat otkaz. Zapravo kad ih se oće riješit, ne mora im ni davat otkaz, samo proglasi stečaj u Izoindu 🙂

zakaj ovdje nema izvjesca??

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

zato što je tako dobro da ga skrivaju od nepoznatih očiju [lol]


zato što je tako dobro da ga skrivaju od nepoznatih očiju [lol]

Baš gledam i brojim. 10 dana forumske šutnje na INDG! Izgleda svi se praćakaju u moru i uživaju u dividendi!



zato što je tako dobro da ga skrivaju od nepoznatih očiju [lol]

Baš gledam i brojim. 10 dana forumske šutnje na INDG! Izgleda svi se praćakaju u moru i uživaju u dividendi!
[/quote]
Hehe…ja svoju potrošio i sad buljim u ekran u ovog nervoznog sa 835 komada.
Ako netko ima cd zamolio bi ga da javi na pp ima li tko od dioničara sa tom količinom.
Nevjerovatno mi je da stvarno misli prodati tu količinu na ovakav način..
Da je razbio na sitnije naloge možda bi mu nešto i prošlo ali ovako teško…s tim da kad se je zadnji put pojavio na 800 brzo smo ošli debelo ispod.Đaba je tu vršit pritisak na prodaju kad prave prodaje ni nema..a bogami ni kupnje [lol]

sijem žito raste grahorica




zato što je tako dobro da ga skrivaju od nepoznatih očiju [lol]

Baš gledam i brojim. 10 dana forumske šutnje na INDG! Izgleda svi se praćakaju u moru i uživaju u dividendi!
[/quote]
Hehe…ja svoju potrošio i sad buljim u ekran u ovog nervoznog sa 835 komada.
Ako netko ima cd zamolio bi ga da javi na pp ima li tko od dioničara sa tom količinom.
Nevjerovatno mi je da stvarno misli prodati tu količinu na ovakav način..
Da je razbio na sitnije naloge možda bi mu nešto i prošlo ali ovako teško…s tim da kad se je zadnji put pojavio na 800 brzo smo ošli debelo ispod.Đaba je tu vršit pritisak na prodaju kad prave prodaje ni nema..a bogami ni kupnje [lol]
[/quote]
Možda to trezor ili Fuchs provociraju?

neznam tko provocira ali je prošlo 163 komada po bidu u jednoj transakciji a taj od 835 nije smanjio količinu.Ovi što kupe sitne količine odma se na ask stave pa cijena polako klizi dolje..

sijem žito raste grahorica

New Report

Close