INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitam se kad će sljedeći sastanak dioničara da čujemo kako je prošao road show [lol]

I da vidimo to 1Q izvješće, garant je "fantastično".


Pitam se kad će sljedeći sastanak dioničara da čujemo kako je prošao road show [lol]

I da vidimo to 1Q izvješće, garant je "fantastično".

Sigurno je dobro, dd-u profit, operativi i izoindu gubitak.

Mislio sam na konsolidirano, tamo bi se vidjela istina.

Mi kao dioničari bismo trebali imati pravo tražiti uvid u konsolidirano izvješće.


Pitam se kad će sljedeći sastanak dioničara da čujemo kako je prošao road show [lol]

I da vidimo to 1Q izvješće, garant je "fantastično".


Očigledno je jako dobro prošao roudšou. A i sastanak dioničara je već bio, davno još u lipnju, pa zar se ne sjećate 🙂



Pitam se kad će sljedeći sastanak dioničara da čujemo kako je prošao road show [lol]

I da vidimo to 1Q izvješće, garant je "fantastično".


Očigledno je jako dobro prošao roudšou. A i sastanak dioničara je već bio, davno još u lipnju, pa zar se ne sjećate 🙂
[/quote]

da i o nekoj dividendi se govorilo




Pitam se kad će sljedeći sastanak dioničara da čujemo kako je prošao road show [lol]

I da vidimo to 1Q izvješće, garant je "fantastično".


Očigledno je jako dobro prošao roudšou. A i sastanak dioničara je već bio, davno još u lipnju, pa zar se ne sjećate 🙂
[/quote]

da i o nekoj dividendi se govorilo

[/quote]

Ti nisi dobio???





Pitam se kad će sljedeći sastanak dioničara da čujemo kako je prošao road show [lol]

I da vidimo to 1Q izvješće, garant je "fantastično".


Očigledno je jako dobro prošao roudšou. A i sastanak dioničara je već bio, davno još u lipnju, pa zar se ne sjećate 🙂
[/quote]

da i o nekoj dividendi se govorilo

[/quote]

Ti nisi dobio???
[/quote]

ja sam dobio 50 kuna po dionici na ruke direktno od Galeta – rekao je "ovo ti šalje drug Tito i poručuje ti da se čuvaš za odlučujuće bitke"

????
Samo 50kn?
Meni je dao 75kn po dionici uz uvjet da glasam na skupštinama onako kako njemu paše.


????
Samo 50kn?
Meni je dao 75kn po dionici uz uvjet da glasam na skupštinama onako kako njemu paše.

mene nije tražio ništa zauzvrat

možda zato što mu mojih 25.000 dionica ništa ne znači

A ti si dakle Marijan Filipović… [lol]


A ti si dakle Marijan Filipović… [lol]

kako si skužio?

sad ću morati otvoriti novi nick





Možda treba priupitati na Trgovačkom sudu? I mene zanima što ako dioničar dobije spor u kojem zahtjeva obvezno sklapanje ugovora, a druga strana – nema love. A što onda?

Onda ovrha!
[/quote]
Ovrha nad čime – ako je obveznik preuzimanja totalno švorc? Bez ikakve druge imovine nad kojom se ta ovrha može provesti (sami dugovi). Što onda? Možda se ostatak dioničara onda može dogovoriti (ako ovi imaju zabranu ostvarivanja prava glasa na skupštinama dioničara) i preuzeti upravljanje nad firmom: sazivanje izvanredne skupštine dioničara, smjenjivanje uprave, i tome slično..
Zamislite taj scenario?
[/quote]

A kak si ti to zamislo, što ćemo sa Cetinjom, Fuchsom i Filipovićem? Oni kao ne djeluju zajednički sa
Galincem & Co.
[/quote]
HANFI poslati prijavu ak ste sigurni da djeluju zajednički. Bez obira na sporost, odradit će posao. Pogledajte na KMSK kako su bez milosti povezali ekipu! E, ako onda svi oni djeluju zajednički, a ne podnesu ponudu u roku – onda svima njima zamrzavaju dioničarska prava – onda ostaje još manje dioničara za dogovaranje.. 🙂

New Report

Close