INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo neko s 800 komada na prodaji, taman za Fuchsa!

Da to nije onaj od prije 1. g. sa 800 kom na cijeni od 800 kn, mislim da će sada prodati ili barem pomoći meni da kupim na 500.


Evo za one koji nemaju gledalicu.
A da je dogovorena transakcija onda bi odmah i nestale te dionice.

Ne mora bit, možda će čekat do pred kraj burze da to bude završna cijena?!


Ne mora bit, možda će čekat do pred kraj burze da to bude završna cijena?!

Kakve veze ima koja će biti završna cijena? Ionako se kod nas gleda prosječna dnevna cijena. Osim za Crobex.

Vec dva dana spava nas dragi INDG kako ovdje tako i na burzi [undecid] …. ali bar mi je drago da ne ide za ostalima prema dolje…


Vec dva dana spava nas dragi INDG kako ovdje tako i na burzi [undecid] …. ali bar mi je drago da ne ide za ostalima prema dolje…

Mene više zanima zašto je veliki vođa zaspao?



Vec dva dana spava nas dragi INDG kako ovdje tako i na burzi [undecid] …. ali bar mi je drago da ne ide za ostalima prema dolje…

Mene više zanima zašto je veliki vođa zaspao?
[/quote]

Mozda i njemu brod tone kao i Iveku
[bye]

Jel tko ocekuje ponudu ove godine ili da odmah racunam na slijedecu???

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Po meni ove godine nema šanse.
Osim ako nađu kupca za INDG pa onda na brzinu realizira i tu ponudu.

Nemojte zaboraviti da je Aglaia unutra samo radi toga da jednog dana proda INDG (po mogućnosti uz zaradu). A Gale je i sam rekao da želi to isto.

mislim da bi ponuda mogla jako brzo. počinje sezona godišnjih i odradit će se u tišini da pola malih neće ni znati da je prošla ponuda…
radnici neče smijet prodat dionice u strahu za posao…
pa i vidi se da ne tonemo s ostatkom trzista. ovo ga sad dodje kao defanzivna dionica utociste u nesigurnosti [smiley] [lol]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


mislim da bi ponuda mogla jako brzo. počinje sezona godišnjih i odradit će se u tišini da pola malih neće ni znati da je prošla ponuda…
radnici neče smijet prodat dionice u strahu za posao…
pa i vidi se da ne tonemo s ostatkom trzista. ovo ga sad dodje kao defanzivna dionica utociste u nesigurnosti [smiley] [lol]

Da, možda je već i ponuda prošla, a mi nismo ni skužili 🙂

ma naravno da se ne odnosi na nas koji visimo po forumima i crtamo čudne grafikone [sealed]. ma mozda si u pravu. ponuda ce za godinu dana i zarada sa sadasnje cijene je cca 100%. nekome malo??

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Hmm… ne postoji stvar koja se zove sigurna zarada. Može poduzeće Negotiator bankrotirati i što ćeš onda?

New Report

Close