INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Žao mi je što ne slušaš riječi Najdražeg vođe i čekaš JAVNU PONUDU.

Tebi su svi ovi koji pišu objektivno isti, kao što ste Vi koji DRUKATE za GAZDU isti nama drugima.

Za kraj priča iz INDG:

Moli radnik bez plaće Gazdu koju kunu jer već 4 dana nije ništa jeo a GAZDA onako krupan udari ga po leđima i kaže:

Djelatniče moj, moraš nešto pojesti makar na silu. Nećeš ispuniti normu. I ode GAZDA na janjetinu sa puno krumpira.

Zdravi i veseli bili.

Ako treba šišam i ispod kože


Žao mi je što ne slušaš riječi Najdražeg vođe i čekaš JAVNU PONUDU.

Tebi su svi ovi koji pišu objektivno isti, kao što ste Vi koji DRUKATE za GAZDU isti nama drugima.

Za kraj priča iz INDG:

Moli radnik bez plaće Gazdu koju kunu jer već 4 dana nije ništa jeo a GAZDA onako krupan udari ga po leđima i kaže:

Djelatniče moj, moraš nešto pojesti makar na silu. Nećeš ispuniti normu. I ode GAZDA na janjetinu sa puno krumpira.

Zdravi i veseli bili.


Evo kapne mi suza na tipkovnicu od ove tužne priče:)
Samo ono što ne kontam;pa prije par postova si rekao da i ti čekaš ponudu?? [shocked]
Ajd bog [bye]

sijem žito raste grahorica


Žao mi je što ne slušaš riječi Najdražeg vođe i čekaš JAVNU PONUDU.

Tebi su svi ovi koji pišu objektivno isti, kao što ste Vi koji DRUKATE za GAZDU isti nama drugima.

Za kraj priča iz INDG:

Moli radnik bez plaće Gazdu koju kunu jer već 4 dana nije ništa jeo a GAZDA onako krupan udari ga po leđima i kaže:

Djelatniče moj, moraš nešto pojesti makar na silu. Nećeš ispuniti normu. I ode GAZDA na janjetinu sa puno krumpira.

Zdravi i veseli bili.


Frizer nisi ti ni bio na sastanku nego prikupljaš inf. sa strae pa drobiš! To je jasno! Pozdravi dilkana!

Ako si bio na sastanku onda si sigurno vidio i konsolidirani izvještaj. [lol]

Ne znam za tebe, ali ja sam bio na sastanku kao što idem na sve sastanke dioničara.

A gdje ti IDES nemam pojma.

Bio sam u prvom redu, sa najboljom frizurom ( naravno poslije Vođe )

Ako treba šišam i ispod kože


Ako si bio na sastanku onda si sigurno vidio i konsolidirani izvještaj. [lol]

Ne znam za tebe, ali ja sam bio na sastanku kao što idem na sve sastanke dioničara.

A gdje ti IDES nemam pojma.

Bio sam u prvom redu, sa najboljom frizurom ( naravno poslije Vođe )


U prvom su redu bila dva forumaša od kojih nijedan nisi ti i jedna pripadnica slabijeg spola, prema tome, jasno je da si uhvaćen u laži!

Budimo precizni : u prvom redu su bila tri tipa s desna i dama s lijeva… [thumbsup]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

I ko je sad uhvaćen u laži ?

Ste vidjeli KONOSLIDIRANO ????

Krije ga ko zmija noge. [lol]

Ako treba šišam i ispod kože

Evo da ja kažem svoje mišljenje o sastanku. Galinec je bio nadasve elokventan kao i uvijek, milina ga je slušati. O dešavanjima nevezano uz INDG je pričao zanimljive stvari, a ovo za INDG je prodavao bureke kao i obično. Istinabog da se ostvari i dio toga o čemu priča, to bi bilo dobro a i nije sasvim nemoguće. Ali potpuno ista spika već godinu dana postaje pomalo zamarajuća. Očekujemo konačno i vidjeti nešto od najavljenog/obećanog.

Osobno povjerovati ću u rečeno onda kad (ako) INDG objavi ponudu za preuzimanje TOZ-a.

Ono u što ne sumnjam jest da se on zaista trudi dignuti cijenu dionice i vrijednost firme, ali ne zato što mu je stalo do nas ili radnika nego zato što želi Industrogradnju prodati uz solidnu zaradu, isto kao i Aglaia, uostalom za njih znamo da im je cilj prodati kupljena poduzeća u roku par godina.

Pitanje – zna li netko koliki je prosječni ulaz po dionici za Galinca, skupa sa dokapitalizacijom?

Mislim da je sve zajedno uzevši cca 180 kuna. Dokapitalizacija u prvom krugu išla je po 0 kuna. Druga uz HPB po 100 kuna + Aglajlija ( čitaj bijeli bubrezi ) tako da dolazimo do cca 180 kuna.

Odmah je uspio vratiti sve što je uložio kroz 3 d.o.o.-a koji su u međuvrmenu ugašeni.

Rocky nas je dokapitaliziralo, ali bar si bio iskren što se tiče sastanka.

Da li se i tebi čini da se malo udebljo ???

Ako treba šišam i ispod kože

Bio ovaj Frizer na sastanku ili ne, pogodio je dobar dio priče tamo.

Istina, sa sastanka sam otišao ranije, ali sve se svodi na to da je Galinac pričao o svemu, a nije rekao ništa, da je odgovori na sva pitanja, a nije dao niti jedan odgovor.

Kad slušaš kako govori (parafraziram) "dividende će biti, ne znam koliko, ja imam namjeru da bude, opet možda je neće biti, ali će tada biti ponuda, možda, ali opet znate, idemo na "road show" pa ćemo tada sve znati, ali možda i nećemo …", zdravoseljački zaključiš da čovjek mulja.

Pri tom onu priču TOZ, Ičići, izgrađenost, finaciranje, gotovo doslovnim riječima slušao sam još u 12. mjesecu.

Dobro, priznajem mu kretivnost, pa sada vezano za isti problem imamo izraz "road show". Jasno, zašto reći "idemo moliti pare", kad eto to može biti i zabava.

Tu sam se čak malo i zabrinuo. U tom trenu nisam pozorno slušao pa kad mi je zazvonilo u ušima "road show", rekao sam si "zaj..i ponudu i sve, ovi luđaci ulaze u auto-industriju …".

Kako Rocky kaže, čovjek ispekao i prodao burek.

Sada nekome može smetati što Frizer piše, ali mene isključivo smeta to što je napisano većim dijelom istina.


I ko je sad uhvaćen u laži ?

Ste vidjeli KONOSLIDIRANO ????

Krije ga ko zmija noge. [lol]


Frizer i dikan su definitivno ista osoba, služe se istim metodama, pljuju te po forumu, a onda šalju zahtjev za prijateljstvom. Ali to je manje bitno u cijeloj priči.

Ono što se mora priznati je da je Gale maher PR-a, a i pretpostavljam da će mu malo tko prodati dionice INDG, jer će u vrijeme objave JP cijena dionice na ZSE biti tu negdje ili čak i nešto veća od cijene u javnoj ponudi. Gotovo sam uvjeren u to. Koeficijent cca 1,01, ne više!

Istina je bolna, rijetko je tko prihvaća. Ne budite guske u magli ako se netko ne slaže sa Vama.

I ja sam nažalost dioničar INDG. Možda samo malo bolje vidim taj road show ( čitaj Galincu sa usana )

Ja već vidim scenario Gale gradnje i Gale ZIF-a. Zato i postoje 2 d.o.o.-a koja su već Galetova.

Ko zna možda jednog dana GALE ZIF ( nekretninski fond ) bude i na burzi.

Dotle će Gale uživati dokapitalizarati nas male dioničare i jadne radnike bez plaća i doprinosa.

Zdravi i veseli bili.

Ako treba šišam i ispod kože

New Report

Close