INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Galincu se puno više isplati s tim novcima kupovati dionice na burzi za trezor i smanjivati broj dionica za koje treba dati ponudu nego isplaćivati dividendu.

To si u pravu, ali pitanje je na koji način Gale može skupiti novac za ponudu. Ako je kratak, možda isplati dividendu radi sebe. inače, kod ponude mora garancijom pokriti i trezorske dionice.


sori što nisam up to date, ali šta je danas skupština? kada? nadamo se dividendi ili je to ludom radovanje?

nije skupština, već druženje dioničara u Industrogradnji. Bit će predstavljeni rezultati i poslovni planovi.

Veliki vođa o Hrvatskom tržištu kapitala
http://www.seebiz.eu/hr/burze/galinec-najgore-tek-dolazi-jer-nema-likvidnosti,41799.html

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Galincu se puno više isplati s tim novcima kupovati dionice na burzi za trezor i smanjivati broj dionica za koje treba dati ponudu nego isplaćivati dividendu.

To si u pravu, ali pitanje je na koji način Gale može skupiti novac za ponudu. Ako je kratak, možda isplati dividendu radi sebe. inače, kod ponude mora garancijom pokriti i trezorske dionice.

[/quote]
Ne mora pokriti trezorske zbog odluke na skupštini. A uostalom može ih vrlo brzo i lako poništiti izvanrednom skupštinom.

ajd molim izviješće nakon partija 🙂 , hvala

Cookie Monster

Alo ljudi jel gotov taj sastanak.
Zamoljavam neku dobru dušu da nama koji nismo bili prenese informacije,barem ugrubo
Unaprijed zahvaljujem:)

sijem žito raste grahorica

;o))) … i, sad vec tradicionalno, nitko ne stize dojaviti kako je bilo na sastanku!?!?
valjda nije problem u "uvjetima zamolbe"? eo, ne mora biti u grubo, izdrzati cemo i detaljnije izvjesce (IMHO)

hvala

Evo kad nitko neće ja ću:

Zaključci su slijedeći:

1. NEMA DIVIDENDE
2. NEMA KONSOLIDIRANOG IZVJEŠTAJA
3. NEMA JAVNE PONUDE
________________________________

1. IMA VELIKIH OBEĆANJA
________________________________

1. MOŽDA ĆE BITI PLAĆE
________________________________

Frizura Galinca postojana na sve vremenske uvjete.

Duboko me razačarao, kao obično.

Ako treba šišam i ispod kože

Forumašu Frizer, jasno je da nema dividende, da nema javne ponude, da nema konsolidiranog izvješća, da plaća još uvijek nema, ali nije jasno zašto nadležna državna tijela ne poduzmu zakonom propisane radnje i ako utvrde da Gale nije u mogućnosti izvršavati poslovne obaveze da otvore stečaj, namire vjerovnike, radnike i ako štogod pretekne (a neće jer je sve debelo prezaduženo preko d.o.o.-ova) da to podjele dioničarima.

Nije jasno zašto moramo trpiti Velikog vođu kao uvaženog stručnjaka da nam u TV emisijama objašnjava situaciju na tržištu kapitala. Predlažem istim TV kućama da pozovu još većeg stručnjaka Madoffa ili ako je trenutno u nemogućnosti putovanja da odu do njega naprave intervju, jer se od njega može još više naučiti.

To je jasno ! [cool]

Sve će to na 0,1 book !

Forumaši….

samo jedna mala ispravka – Najdrazi vođa, a ne Veliki vođa….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ima puno dobrih vijesti, ali nas je najdraži vođa zamolio da ih ne pričamo okolo.

Uglavnom:

-nije bilo ništa za jesti i piti
-ide prijedlog za isplatu dividende
– ima plaća uz malo zakašnjenje
– ima puno projekata

– ide javna ponuda za TOZ i INDG, ali se ne zna kada [wink]

Gospodine adskpfgkgm092348 jesmo li mi bili na istom sastanku ? Ako su ovo Vama DOBRE VIJESTI bojim se i pomisliti kakve bi bile LOŠE !!!

Mislim da se oko ovoga da nije bilo ništa za jesti ni piti ( čak ni vode ) slažemo.

JESTE LI VIDJELI KONSOLIDIRANI IZVJEŠTAJ ???? NISTE KAO NI JA.

Ostalo naravno ne:

Javna ponuda ide ??? Kuda ide ??? Ne zna se kada ???? Ja to tumačim da JAVNE PONUDE NEMA

Ima plaća ali za studeni a trebalo je za veljaču. NEMA PLAĆA

Ima puno projekata ( u vođinoj glavi ) ali nema REALIZACIJE

DIVIDENDE NEMA bar je vođa to napomenuo jasno i glasno.

A to što je rekao da ne pričamo o tome, pa zar ne živimo u demokraciji. Ne vidim samo ko bi mogao imati korist od pričanja okolo osim samog GALINCA DA GA SE OPET NE UHVATI U LAŽI KAO OBIČNO !!

Ja sam mali dioničar INDG, ali GALINEC ME OPET DUBOKO RAZOČARAO !!!!

Osim frizurom naravno, a malo se i udebljo.( nadam se ne na naš račun )

Ako treba šišam i ispod kože

New Report

Close