INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne gubimo nadu drugovi, moramo držat položaje i borit se, svi za jednog jedan za sve .. u boj u boj

Velikog li obrata ! Čak i mudri Saladin sada odbacuje pregovore i poziva u boj ![cool]
Vidim da se trijeznite od fasciniranosti Galetom. Valjda Vam je konačno jasno da Gale radije sve uzima za sebe i uži krug ‘onih’ koje mora plaćati. A u tom krugu nema Vas, to je jasno ! Jasno je i da od pravne države nema ništa. Čitate li novine ? Novi ministar pravosuđa lovi kokošare, čak je ponovo strpao u zatvor Dorešića zbog optužbi bivše ljubavnice kojoj navodno već godinama bezuspješno prijeti. Hanfa ima dosta posla oko interventnog fonda, uporednog tržišta, posebnih režima, multilateralne platforme, delistinga, poništavanja delistinga i sličnih akcija u kojima se može dobro zaraditi. Na moju sreću nemam dionica INDG, a nisam ni dokapitalizirao Galeta, tako da me osobno njegovi marifetluci ne pogađaju. Vama nema druge doli da osnujete stranku za usku suradnju našeg i kineskog pravosuđa ili kao što forumaš predlaže da mu date ponudu koju neće moći odbiti. [thumbsup]

Gale sit, dioničari na broju, to je jasno !

Sve će to na 0,1 book !



Iako ne planiram držati nakon javne ponude, uvjeren sam da sama INDG ima dugoročno dobru perspektivu i da se isplati i zadržati dionice. S druge strane, iako mi je prosjek kupovine oko 835 kuna, spreman sam držati dionice i ako padnu na 500 kuna u slučaju da ponude uopće ne bude (u nekoj varijanti je i to moguće).
Ono što ja očekujem od Hanfe da ne dozvoli odugovlačenje ponude u nedogled. Neka svaki mjesec kasne Galeta i nizozemce. A ako nema da plati, onda neka prodaje dionice. Neka se njihove dionice prodaju na dražbi. Ovako on nas može u nedogled zajebavati. Ako treba, spreman sam pretpriti i gubitak na svojim dionicama, ali ne želim da me netko pravi budalom.

Ma kraj Hanfe će Gale mirno spavat.

Imaš slučaj preuzimanja Fime Validus, gdje je obveza nastala još 2003.g., rješenje doneseno 2006.g., a od ponude ništa.

Hanfa nema mehanizme koje spominješ. Može ga tek (ako hoće) prijaviti radi prekršaja i to je to

[/quote]

onda treba takve mehanizme kreirati. nije on jedini koji odugovlači. eno primjer LLRB i Šola i Vidić. Samo šrto tamo nemam dionica.

Ja bih volio znati kako je to regulirano u USA, kakve su točno sankcije i procedura.

Da li itko zna?

Evo tražeći američke propise naletio sam na propise iz Indije, tamo za svaki dan kašnjenja ide određeni iznos kazne a uz to slijedi i kaznena prijava… [lol]


Evo tražeći američke propise naletio sam na propise iz Indije, tamo za svaki dan kašnjenja ide određeni iznos kazne a uz to slijedi i kaznena prijava… [lol]

[thumbsup]

@ asdfgh
mehanizmi (kakvi-takvi) postoje…clanak 49. i 59. zpdd…koje Hanfa (iz nekog razloga) ne koristi.
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/329422.html
Dodatno, u vecini "slucaja" kao veliki/veci dionicar prisutna je i drzava kroz HFP ( npr. u top-10 nalazi se u Toz-u na 4-om mjestu sa 7,5% ili 15.000 dionica, u Lola Ribar-u na 8-om mjestu sa 1,39% ili 1.761 dionica, u Elektroprometu na 10-om mjestu sa 2,46% ili 8.247 dionica itd.) tako da se, gore navedenim, direktno ostecuje i Republika Hrvatska.
al’ koga briga…Hanfa, HFP, MINGORP, mediji, politika…svima svejedno.
ne bi stetilo kada bi jos netko, pored mene, mail-ao ovom problematikom prva 4 gore navedena, a prije svih Hanfa-u.

Uh…jel netko primjetio ovo nabidavanje za lipu…strašno.u trenu se je bid promjenio desetak puta..

sijem žito raste grahorica

Ja baš gledam i ne vjerujem… [lol]


Ja baš gledam i ne vjerujem… [lol]

He he Stavim iz zahebancije 1kom na 662,08 i preskočio me je za manje od sekunde..
Neznam tko kupuje ali nema šanse od njega išta kupiti..jednostavno je prebrz
Evo sad je “sjeo” na moj haha

sijem žito raste grahorica



Ja baš gledam i ne vjerujem… [lol]

He he Stavim iz zahebancije 1kom na 662,08 i preskočio me je za manje od sekunde..
Neznam tko kupuje ali nema šanse od njega išta kupiti..jednostavno je prebrz
Evo sad je "sjeo" na moj haha
[/quote]
Potuci sve do 700 pa da vidimo dal će te onda preskakat 🙂


Novi ministar pravosuđa lovi kokošare,

Bježi Dikane koliko te noge nose…hihi [shocked] [lol]

Znam,znam..obećao sam da neću više replicirati Dikanu ali ne mogu jednostavno izdržati..to je jače od mene [bye] [bye]

sijem žito raste grahorica

Ide li ovaj puta kakva akcija prema Hanfi da se pridružim. Da li se planira kakva tužba kontra Galeta i nizozemaca? Postoji li neki rok do kada se može podići tužba? Do kada ste spremni strpljivo čekati bez ikakve tužbe?

New Report

Close