INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trebaće čekat do ljeta to je sigurno, a možda i dulje iako bi svi da je bilo jučer, a ne sutra!

Ovo mi se nimalo ne sviđa. Sorry, ali postoje nekakvi rokovi koji su debelo premašeni. Godinu dana čekati za provesti preuzimanje – fuck off Gale.

Već ako treba čekati godinu dana, onda bi očekivao premiju cca 15% koju možemo zaboraviti. Ili neka to isplati kroz predujam dividende dok čekamo. A to što su druge dionice nisko, to je druga priča. Neki su ovdje zbog buduće vrijednosti, a neki isključivo čekaju ponudu (ja naprimjer).

Sve ove ige oko kupnje dionica, poništavanja, eventualna isplata predujma dividende štete industrogradnji jer joj smanjuju likvidnost. Ne znam kako na to gledaju drugi veliki dioničari poput Filipovića, ali ja bih popizdio da planiram ostati u INDG. .

[/quote]

Ja sam do sada branio Galinca ali sam počeo gubiti živce. Izgleda da nas on vuče za nos razvlačeći ponudu. Izgleda da je tužba opcija koja nam može zaštiti kapital, dugo traje ali se dodaju zatezne kamate.

Gale je trebo osigurat ponudu.

to je svima jasno 🙂

Cookie Monster



Trebaće čekat do ljeta to je sigurno, a možda i dulje iako bi svi da je bilo jučer, a ne sutra!

Ovo mi se nimalo ne sviđa. Sorry, ali postoje nekakvi rokovi koji su debelo premašeni. Godinu dana čekati za provesti preuzimanje – fuck off Gale.

Već ako treba čekati godinu dana, onda bi očekivao premiju cca 15% koju možemo zaboraviti. Ili neka to isplati kroz predujam dividende dok čekamo. A to što su druge dionice nisko, to je druga priča. Neki su ovdje zbog buduće vrijednosti, a neki isključivo čekaju ponudu (ja naprimjer).

Sve ove ige oko kupnje dionica, poništavanja, eventualna isplata predujma dividende štete industrogradnji jer joj smanjuju likvidnost. Ne znam kako na to gledaju drugi veliki dioničari poput Filipovića, ali ja bih popizdio da planiram ostati u INDG. .

[/quote]

Ja sam do sada branio Galinca ali sam počeo gubiti živce. Izgleda da nas on vuče za nos razvlačeći ponudu. Izgleda da je tužba opcija koja nam može zaštiti kapital, dugo traje ali se dodaju zatezne kamate.

[/quote]

nije isto da li je 1€=7,35 ili možda 7,75 kuna. Možda Gale igra na kartu devalvacije, a kako on traži garanciju strane banke, onda je to manje eura. To je ono što mene više brine.




Trebaće čekat do ljeta to je sigurno, a možda i dulje iako bi svi da je bilo jučer, a ne sutra!

Ovo mi se nimalo ne sviđa. Sorry, ali postoje nekakvi rokovi koji su debelo premašeni. Godinu dana čekati za provesti preuzimanje – fuck off Gale.

Već ako treba čekati godinu dana, onda bi očekivao premiju cca 15% koju možemo zaboraviti. Ili neka to isplati kroz predujam dividende dok čekamo. A to što su druge dionice nisko, to je druga priča. Neki su ovdje zbog buduće vrijednosti, a neki isključivo čekaju ponudu (ja naprimjer).

Sve ove ige oko kupnje dionica, poništavanja, eventualna isplata predujma dividende štete industrogradnji jer joj smanjuju likvidnost. Ne znam kako na to gledaju drugi veliki dioničari poput Filipovića, ali ja bih popizdio da planiram ostati u INDG. .

[/quote]

Ja sam do sada branio Galinca ali sam počeo gubiti živce. Izgleda da nas on vuče za nos razvlačeći ponudu. Izgleda da je tužba opcija koja nam može zaštiti kapital, dugo traje ali se dodaju zatezne kamate.

[/quote]

nije isto da li je 1€=7,35 ili možda 7,75 kuna. Možda Gale igra na kartu devalvacije, a kako on traži garanciju strane banke, onda je to manje eura. To je ono što mene više brine.
[/quote]

Ako kuna devalvira i zatezne kamate će biti veće.

@ šanto

dug put je dobiti novce tužbom. koliko bi to trajalo? godina – dvije ili više? i da se dobije spor za tri godine + 15% godišnje zateznih kamata, otkuda bi se to naplatilo?

Javne ponude nema ! [bye]
Nedavno je cijena išla gore i danas evo je opet gdje je bila prije rasta ne tako davno. Odnos kupnje i prodaje se kreće oko 666kn i to nikako ne sluti na dobro. Umjesto ufanja u zaradu kroz sudsku parnicu bit će Vam bolje uzeti pomast.

To je jasno ! [lol]

Sve će to na 0,1 book !

Mislim da će prvo INDG skupljati za svoj račun dionice dok god budu mogli po ovim cijenama, to je u interesu Galincu. Prije nego presuši ponuda onih koji su spremni prodati po 600-700kn nemaju nikakvog razloga dizati cijenu.

ne gubimo nadu drugovi, moramo držat položaje i borit se, svi za jednog jedan za sve .. u boj u boj

Cookie Monster

HRVATSKA AGENCIJA ZA NADZOR FINANCIJSKIH USLUGA
Predmet: INDUSTROGRADNJA UGOVORILA NOVI POSAO
U TATARSTANU, RUSKA FEDERACIJA
Poštovani,
Industrogradnja d.d. Zagreb (dalje: Industrogradnja) ugovorila je posao izgradnje sportskog
kompleksa u Buguljmi, gradu u Republici Tatarstan u Ruskoj Federaciji, u središnjoj
europskoj Rusiji.
Vrijednost ugovora je EUR 10 milijuna, a predvideno vrijeme izgradnje godinu dana.
Investitor je tvrtka Tattransgaz, u vlasništvu koncerna Gazprom, s kojom Industrogradnja
nastavlja uspješnu suradnju. Istom investitoru je prije nekoliko dana predan sportsko-
rekreativni objekt u kompleksu "Gazovik" u Kazanju, izgraden 2008. godine.
Osim u Kazanju, Industrogradnja je u 2008. godini uspješno izvela i radove na izgradnji
djecjeg zdravstvenog centra "Mladi naftni kemicar" u Anapi. U tijeku je završetak naknadno
ugovorenih radova i priprema za predaju objekta investitoru, kompaniji SiburTyumenGaz.
Industrogradnja u Ruskoj Federaciji u kontinuitetu posluje vec više od 30 godina. U tom
vremenu izgradene su brojne poslovne i stambene zgrade, trgovacki centri, hoteli, tvornice i
drugi objekti.
S poštovanjem,
Josip Galinec, predsjednik Uprave
Industrogradnja d.d. Zagreb

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


Poštovani,
Industrogradnja d.d. Zagreb (dalje: Industrogradnja) ugovorila je posao izgradnje sportskog
kompleksa u Buguljmi, gradu u Republici Tatarstan u Ruskoj Federaciji, u središnjoj
europskoj Rusiji.

Ovo zvuči ko neka zezancija iz filma Borat…
[lol]

Ako Gale želi skupljati što više dionica po što nižoj cijeni, čemu onda objavljivanje dobrih vijesti ? Možda je odgovor u činjenici da mu je to obveza, a on se drži zakona i propisa ko pijan plota…[thumbsup]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


Trebaće čekat do ljeta to je sigurno, a možda i dulje iako bi svi da je bilo jučer, a ne sutra!

Ovo mi se nimalo ne sviđa. Sorry, ali postoje nekakvi rokovi koji su debelo premašeni. Godinu dana čekati za provesti preuzimanje – fuck off Gale.

Već ako treba čekati godinu dana, onda bi očekivao premiju cca 15% koju možemo zaboraviti. Ili neka to isplati kroz predujam dividende dok čekamo. A to što su druge dionice nisko, to je druga priča. Neki su ovdje zbog buduće vrijednosti, a neki isključivo čekaju ponudu (ja naprimjer).

Sve ove ige oko kupnje dionica, poništavanja, eventualna isplata predujma dividende štete industrogradnji jer joj smanjuju likvidnost. Ne znam kako na to gledaju drugi veliki dioničari poput Filipovića, ali ja bih popizdio da planiram ostati u INDG. .

[/quote]

Samo da bude jasno, predujam dividende najranije siječanj 2010.g..

New Report

Close