INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što je ovo, 3 dana ni slova na ovoj temi? A bliži se srijeda…

Ja bih ruku u vatru stavio da su na bidu sve nalozi nas nekoliko s ovog foruma i već danima se liparimo ko budale! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Ja bih ruku u vatru stavio da su na bidu sve nalozi nas nekoliko s ovog foruma i već danima se liparimo ko budale! [lol]

budale, udarite po asku … ima nas nekoliko budala koje ćućimo na asku … svi s foruma …

jedino, di je ask? [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

ja ti svoje nedam

vise volim narodnjake nego kruva jesti


Uživajte Vi na asku koliko hoćete, prometa vidim nema.
Čeka Vas skupština. Javne ponude i dalje nema.

Mislim da je sve jasno !

Zar je trebala biti danas ponuda? Ajde diki lupi, pa vidiš da nedaju po 700….

Joj kako ću te dozivati kad bljesne na zse, odobrena ponuda za preuzimanje ….. a ask krene s tri znamenke…..
[kiss]

Uskoro, diki, nebi vjerovao……. al ide….pozdrav ….. Mislim da je sve jasno!

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

bravo to je duh …

I love the Smell of Profits in the Morning

Kakvo golemo čišćenje aska! Pa gdje to još ima? [lol]


Kakvo golemo čišćenje aska! Pa gdje to još ima? [lol]

dobro je da ne možemo u blokadu

Moglo bi bit i dividende.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=23295

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Bit će dividende

Dopuna dnevnog reda za glavnu skupštinu.

Uprava Društva ovlaštena je, uz suglasnost Nadzornog odbora Društva, po proteku poslovne godine, iz predvidivog dijela neto dobiti isplatiti dioničarima predujam na ime dividende.


Bit će dividende

Dopuna dnevnog reda za glavnu skupštinu.

Uprava Društva ovlaštena je, uz suglasnost Nadzornog odbora Društva, po proteku poslovne godine, iz predvidivog dijela neto dobiti isplatiti dioničarima predujam na ime dividende.

Samo da to ne ispadne kompenzacija za izostanak nečeg drugog. Iako nije mi baš jasno zašto sad isplaćuju dividendu (osim ako ne bude simbolična), s obzirom da su tek počeli poslovati u plusu… Još treba vidjet šta će s trezorom iskemijat, ali koja je to ekipica tamo [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Predujam na ime dividende? Ja ne vjerujem… Kakve meksičke sapunice, zanimljivije je pratiti zbivanja oko INDG [cool]

New Report

Close