INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A i onako uzgred, 10.12. sam u Zagreb, pa navrati do Savske da izmjerimo dužinu budućeg mosta …

Hmph, u koliko sati? Prije podne moze….

dao sam ti link, glede limarije…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Sakai, ne beri brigu, kako bude meni, tako će i tebi.

Uleti i izleti na ponudi, prinos zagarantiran (ovo me podsjeća na onu fondovsku).

Samo me nepitaj kada [lol]. Ali barem se u ovoj žabokrečini još i plovi.

U svakom slučaju stignemo uzeti nešto limarije prije početka novog ciklusa.

Tko zna s tebom unutra, u kombinaciji s pticom, nadrukamo mi ovo barem do 2.xxx.

Ma no frks, ja sam mislio na to da bi ti mene bacio u NO, pa da dobijem koju po glavi
[wink]

Hvala na pozivu, mislim da cu ipak propustiti to. Ne zato sto ne vjerujem tebi, nego ne vjerujem hrvatskom zakonodavstvu i Najdrazem Vodji.

Uglavnom, da sve svedemo na tvoj rjecnik, ti se drzis europskog, kontinentalnog prava, no suprotna strana zeli suditi po anglo-saksonskom pravu. Mozda sam preparanoican, no zivim u ovoj zemlji vec poduze…
[/quote]

Mislim da si ti već ušao, samo što se retorika nikad ne mijenja naglo! Mudar si ti….

Uskoro će i Dikan i onda nam samo ostaje …………….. febo [kiss]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Za informaciju, reda radi, veliki kuhar kupuje podosta garderobe….. viđen u shopingu s gorilama nedavno [shocked]

Ima se….. ili pak se želi dobro upakirati za prodavanje magle….. ona stara "odijelo čini čovjeka"….

Šalim se, vjerojatno se ima!!!

[rolleyes]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!



A i onako uzgred, 10.12. sam u Zagreb, pa navrati do Savske da izmjerimo dužinu budućeg mosta …

Hmph, u koliko sati? Prije podne moze….

dao sam ti link, glede limarije…
[/quote]

Mjerenje dogovoreno.

Dzisus, ova INDG sekta zeli uzet sakaiu mjeru… Run sakai, run!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Dzisus, ova INDG sekta zeli uzet sakaiu mjeru… Run sakai, run!


Hahah nema bijega od sekte..
Sam se predo [lol] [lol]

sijem žito raste grahorica


Dzisus, ova INDG sekta zeli uzet sakaiu mjeru… Run sakai, run!

We are INDG.

You will be assimilated, resistance is futile!



A i onako uzgred, 10.12. sam u Zagreb, pa navrati do Savske da izmjerimo dužinu budućeg mosta …

Hmph, u koliko sati? Prije podne moze….
[/quote]

baš se veselim druženju …
[angry]

I love the Smell of Profits in the Morning

Aj ne *izdi, vec budi sretan sto cu ti imati objasniti di grijesis. Uostalom, uvijek me mozes ne nazvat i tako izbjec druzenje. Blizu su ti dva faksa (zenska), pa mozda imate bolji izbor gledati nasu mladost neg se druzit sa mnom….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ne vidi se više u top10 naloga onaj prodajni od 880 komada po 800kn. Da li netko tko ima dublji uvid može reći da li je još prisutan?

Prometa nema i baš gledam čak ima kupnje na INDG i stremi ka 666 kn.
Taj broj mi nekako ne izgleda privlačno, spominje se u Otkrivenju u ne baš dobrom kontekstu.

To je jasno !

Sve će to na 0,1 book !


Ne vidi se više u top10 naloga onaj prodajni od 880 komada po 800kn. Da li netko tko ima dublji uvid može reći da li je još prisutan?

Imam dublji uvid i jasno ga vidim !

Sve će to na 0,1 book !

New Report

Close