INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



jeste primjetili zadnji put na skupu dioničara da svaki put kad ga netko pita (galeta) za ponudu .. pogleda onako kao šta je smrade što će ti ponuda, šta onda uopće radiš tu .. tebe boli k za INDG ti samo oćeš pare.

zašto je on davao tu ponudu mi baš nije jasno.. malo se izgubio izgleda u momentu..
[/quote]
Kriva procjena situacije. Ni on nije očekivao ovakav jesenski pad tržišta.




jeste primjetili zadnji put na skupu dioničara da svaki put kad ga netko pita (galeta) za ponudu .. pogleda onako kao šta je smrade što će ti ponuda, šta onda uopće radiš tu .. tebe boli k za INDG ti samo oćeš pare.

zašto je on davao tu ponudu mi baš nije jasno.. malo se izgubio izgleda u momentu..
[/quote]
Kriva procjena situacije. Ni on nije očekivao ovakav jesenski pad tržišta.
[/quote]

On je bio uspješan inženjer, ima takav konstruktivni, inženjerski psihološki profil – želi nešto sagraditi



Gledajući vlasničku strukturu Galinec+Aglija+Filipović, namjerno ne davanje javne ponude, lošu opću situaciju na tržištu nekretnina, te lošu kvalitetu stanova, sporove za zemljišta na kojima su sagradili i prodali stanove, smatram da je cijena dionice INDG značajno precijenjena.

To je jasno !


Gledajući prošla izvješća VIS-R-A ne mogu se oteti dojmu a da je trenutno značajno precijenjena [lol]
[/quote]

Forumašu Rocky5, niste uzeli u obzir da na VIS-u imamo hranilište za morske pse u uvalicama uz obalu Visa, a tu na INDG oni se hrane sami. Znate li koga proždiru ? [lol]

To je svima jasno !

Sve će to na 0,1 book !

eto ti na sad rocky, vidiš kako ti je dikan odbrusio

Cookie Monster

Što jest, jest, uljepšao mi je dan! [lol]

Zanimljivo kako se skupi hrpa dušebrižnika čim INDG ne pada onako kako bi oni to željeli…

Sakai, ne beri brigu, kako bude meni, tako će i tebi.

Uleti i izleti na ponudi, prinos zagarantiran (ovo me podsjeća na onu fondovsku).

Samo me nepitaj kada [lol]. Ali barem se u ovoj žabokrečini još i plovi.

U svakom slučaju stignemo uzeti nešto limarije prije početka novog ciklusa.

Tko zna s tebom unutra, u kombinaciji s pticom, nadrukamo mi ovo barem do 2.xxx.

Ma no frks, ja sam mislio na to da bi ti mene bacio u NO, pa da dobijem koju po glavi
[wink]

Hvala na pozivu, mislim da cu ipak propustiti to. Ne zato sto ne vjerujem tebi, nego ne vjerujem hrvatskom zakonodavstvu i Najdrazem Vodji.

Uglavnom, da sve svedemo na tvoj rjecnik, ti se drzis europskog, kontinentalnog prava, no suprotna strana zeli suditi po anglo-saksonskom pravu. Mozda sam preparanoican, no zivim u ovoj zemlji vec poduze…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ma to još igra …

Tko bi se tebe usudio po glavi, a i nije Zuikaki pao u prvoj bici.

A ako se usudi netko, na napadače pošaljemo našu avijaciju – Pernatoga .

Nije Zuikaki, ne laprdaj, evo ti ulazi u znanje:

http://www.combinedfleet.com/Zuikak.htm

Pernati bi me zatukao nogon, umjesto da mi pomogne….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Nije Zuikaki, ne laprdaj, evo ti ulazi u znanje:

http://www.combinedfleet.com/Zuikak.htm

Pernati bi me zatukao nogon, umjesto da mi pomogne….

Pa koja ti je to limarija u avataru?



Nije Zuikaki, ne laprdaj, evo ti ulazi u znanje:

http://www.combinedfleet.com/Zuikak.htm

Pernati bi me zatukao nogon, umjesto da mi pomogne….

Pa koja ti je to limarija u avataru?
[/quote]

Buzuki [lol] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

A i onako uzgred, 10.12. sam u Zagreb, pa navrati do Savske da izmjerimo dužinu budućeg mosta …



Nije Zuikaki, ne laprdaj, evo ti ulazi u znanje:

http://www.combinedfleet.com/Zuikak.htm

Pernati bi me zatukao nogon, umjesto da mi pomogne….

Pa koja ti je to limarija u avataru?
[/quote]

m.b. Konavle
[lol]

New Report

Close