INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dečki ako Gale ostvari to što želi i ostane živ … samo nebo nam je granica … mislim da bi INDG mogla bit opaka za koju godinu dvije …

Cookie Monster

iako sad ako bude ponuda mogu prodat njemu i kupit HT i osigurat dobru plaću mjesečnu 🙂 ali idemo dalje sa Galetom!!

Cookie Monster

Ma tko neće prodat, zatrpat ćemo poštu s papirima već prvi dan ponude …

Ipak, kako dokupljujem u sitno ovih dana, možda nešto sitno i ostavim.

A imam još keša za uvaliti unutra, pa ako bude i po 500, još bolje …

Ovo shvati kao korporativnu obveznicu s mnogostruko većim prinosom.

Tvrtka sutra može propast, ali preko 100 % na cijenu …

Pa sto ja znam, pernati se junaci kako ce to uvaljivat po 3-4 K kn… no dobro, ti ces to uvaljati a mene bi ubacio u tu zabokrecinu, valjda da dobijem i ja koju po glavi… no krasno, eto cemu sluze prijatelji…pih…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


iako sad ako bude ponuda mogu prodat njemu i kupit HT i osigurat dobru plaću mjesečnu 🙂 ali idemo dalje sa Galetom!!

ufff, bijedni druk, losiji od onoga na dlkv….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Meni samo nije jasno tko kupuje ovu dionicu, znam da ih je jako malo ali me čude i ti koji pored INGRE i IGH žele ovo kupiti.

Ja bih molio da me netko prosvjetli

Hvala

Imaš sve na http://www.zse.hr, a možeš malo baciti pogled i na financijske izvještaje, gledaj pod dobit, te dugoročne i kratkoročne obveze, a baci i pogled na financijsku imovinu, i skoro zaboravih na materijalnu imovinu koja nije revalorizirana.

pernati izlazi na 1.119 i kupuje ATPL na 40,00 kn … ta se prilika ne propušta …

I love the Smell of Profits in the Morning


Ma tko neće prodat, zatrpat ćemo poštu s papirima već prvi dan ponude …

Ipak, kako dokupljujem u sitno ovih dana, možda nešto sitno i ostavim.

A imam još keša za uvaliti unutra, pa ako bude i po 500, još bolje …

Ovo shvati kao korporativnu obveznicu s mnogostruko većim prinosom.

Tvrtka sutra može propast, ali preko 100 % na cijenu …

Pa sto ja znam, pernati se junaci kako ce to uvaljivat po 3-4 K kn… no dobro, ti ces to uvaljati a mene bi ubacio u tu zabokrecinu, valjda da dobijem i ja koju po glavi… no krasno, eto cemu sluze prijatelji…pih…

[/quote]

Sakai, ne beri brigu, kako bude meni, tako će i tebi.

Uleti i izleti na ponudi, prinos zagarantiran (ovo me podsjeća na onu fondovsku).

Samo me nepitaj kada [lol]. Ali barem se u ovoj žabokrečini još i plovi.

U svakom slučaju stignemo uzeti nešto limarije prije početka novog ciklusa.

Tko zna s tebom unutra, u kombinaciji s pticom, nadrukamo mi ovo barem do 2.xxx.

je je, ako sakai uleti, ja drukam na 100,00 kn …

I love the Smell of Profits in the Morning


Meni samo nije jasno tko kupuje ovu dionicu, znam da ih je jako malo ali me čude i ti koji pored INGRE i IGH žele ovo kupiti.

Ja bih molio da me netko prosvjetli

Hvala

Ma mi smo ti ovdje svi budale, psihički problemi, teška bolest

Sutra budem u društvu jednog psihijatra, pa ti javim pravu dijagnozu.

Pogledaj nam samo avatare i sve ti je jasno, biser, do bisera …

Ali ide nas zadnjih dana (u relativnom smislu) u odnosu na te dvi.

Nego znaš onu "s kima si takav si" pa ajde dok još ima zdravog razuma u tebi, ostavi nas s našim psihičkim problemima, napiš koju na IGH ili INGRI i sutra u 10,00 odmah po kupnji.

@sakai

druža sakai nije to druk, to će tako bit! 🙂

Cookie Monster

Zašto INDG nije navedena na popisu dnevnih limita na zse!?

Da li je to dionica bez limita? [lol]


Zašto INDG nije navedena na popisu dnevnih limita na zse!?

Da li je to dionica bez limita? [lol]

ulaži u znanje:

Poštovani Članovi,

Obzirom da je HANFA donijela je Rješenje kojim utvrđuje da je za društvo NEGOTIATOR d.o.o., Zagreb, i društvo Aglaia B.V. Landsmeer, sklapanjem Izjave o zajedničkom djelovanju dana 28. kolovoza 2008. godine, nastala obveza objavljivanja ponude za preuzimanje javnog dioničkog društva INDUSTROGRADNJA d.d., a sukladno Pravilniku o obustavi trgovanja dionicama na burzama u Republici Hrvatskoj NN 114/06 i NN 55/07, čl. 5 st 3., trgovanje dioinicama INDG-R-A nastavlja se bez limita.

http://www.zse.hr

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close