INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma i preimenovat ćemo ga iz "Najdražeg vođe" u "Velikog vođu".

Ali ako bude tako, neću ga samo čekati, budemo se ja i on malo zabavljali u međuvremenu …

Hjah, cuj, ipak je ovo 21. stoljece…..

[/quote]

E sada, kako da to shvatim? [huh]

Ptico ne provociraj mi kandidata, imam(o) velike planove za njega.

Čovjek će nas uvest u novi investicijski ciklus.

Nego, dok bude stanje na tržištima ovako, ništa ni od naše ponude.

Ali opet, ostada mi zrno one fizike iz gimnazije u glavi, nešto o pretvaranju potencijalne u kinetičku energiju, pa glavno da je potencijal tu …

I pogledam svako malo onu Duserovu tablicu, ako ništa drugo, lijepo je vidit da smo čvrsto u top 10.

Ako nas taj uvede, odošmo i mi na 100,00 kn. [thumbsup] [angry] [tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning


Ako nas taj uvede, odošmo i mi na 100,00 kn. [thumbsup] [angry] [tongue]

Možda. Ali bit će to lijepi panamax …

Pravniče, mislim da bi se već sada trebali pripremati za slučaj da Gale & Co. ne daju ponudu u propisanom roku od 30 dana, kakve su nam mogućnosti tj. pravni lijekovi.


Pravniče, mislim da bi se već sada trebali pripremati za slučaj da Gale & Co. ne daju ponudu u propisanom roku od 30 dana, kakve su nam mogućnosti tj. pravni lijekovi.

Jedini lijek koji igra je tužba.

A spreman se za to već duže vrijeme …



Pravniče, mislim da bi se već sada trebali pripremati za slučaj da Gale & Co. ne daju ponudu u propisanom roku od 30 dana, kakve su nam mogućnosti tj. pravni lijekovi.

Jedini lijek koji igra je tužba.

A spreman se za to već duže vrijeme …

[/quote]

Nema predaje, do prodaje… [wink]


Ptico ne provociraj mi kandidata, imam(o) velike planove za njega.

Čovjek će nas uvest u novi investicijski ciklus.

Nego, dok bude stanje na tržištima ovako, ništa ni od naše ponude.

Ali opet, ostada mi zrno one fizike iz gimnazije u glavi, nešto o pretvaranju potencijalne u kinetičku energiju, pa glavno da je potencijal tu …

I pogledam svako malo onu Duserovu tablicu, ako ništa drugo, lijepo je vidit da smo čvrsto u top 10.

Kak mene moze isprovocirat covjek koji se smijao ljudima koji su prodavali djuru na 240… covjece, bila je to zesca sekta i od ove…. uzimao se margin na lombard, pa onda i jos jedan margin na sve to… prijetilo se tenkovskim divizijama, a valjda se prodalo za jedan razrezani Sherman…

Sto se tice indg, mozda i piknem nesto na 500 kn, ali prodat cu cim ponuda stigne, pa nisam ja dugorocni kao i vi… mislim, iz pisanja razaznajem da necete prodati kod te fantomske ponude vec se licitira sa 3-4 K?

Cuvaj se, tam di fazan udje, tam ne raste trava… [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ja prodajem na ponudi, možda i prije ako nakon odobrenja skoči na cca 1085-1090 kuna

kad će više ponuda? malo sam nelikvidan



Ptico ne provociraj mi kandidata, imam(o) velike planove za njega.

Čovjek će nas uvest u novi investicijski ciklus.

Nego, dok bude stanje na tržištima ovako, ništa ni od naše ponude.

Ali opet, ostada mi zrno one fizike iz gimnazije u glavi, nešto o pretvaranju potencijalne u kinetičku energiju, pa glavno da je potencijal tu …

I pogledam svako malo onu Duserovu tablicu, ako ništa drugo, lijepo je vidit da smo čvrsto u top 10.

Kak mene moze isprovocirat covjek koji se smijao ljudima koji su prodavali djuru na 240… covjece, bila je to zesca sekta i od ove…. uzimao se margin na lombard, pa onda i jos jedan margin na sve to… prijetilo se tenkovskim divizijama, a valjda se prodalo za jedan razrezani Sherman…

Sto se tice indg, mozda i piknem nesto na 500 kn, ali prodat cu cim ponuda stigne, pa nisam ja dugorocni kao i vi… mislim, iz pisanja razaznajem da necete prodati kod te fantomske ponude vec se licitira sa 3-4 K?

Cuvaj se, tam di fazan udje, tam ne raste trava… [lol]
[/quote]

Ma tko neće prodat, zatrpat ćemo poštu s papirima već prvi dan ponude …

Ipak, kako dokupljujem u sitno ovih dana, možda nešto sitno i ostavim.

A imam još keša za uvaliti unutra, pa ako bude i po 500, još bolje …

Ovo shvati kao korporativnu obveznicu s mnogostruko većim prinosom.

Tvrtka sutra može propast, ali preko 100 % na cijenu …

Meni samo nije jasno tko kupuje ovu dionicu, znam da ih je jako malo ali me čude i ti koji pored INGRE i IGH žele ovo kupiti.

Ja bih molio da me netko prosvjetli

Hvala

Cuvaj se, tam di fazan udje, tam ne raste trava… [lol]


da, to se zasad pokazalo kao 100%na istina.. [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close